• Informacje na temat:

  kowalczyk puchar świata

Artykuły na temat: kowalczyk puchar świata
 • Justyna Kowalczyk

  Justyna Kowalczyk jest absolwentką AWF im. Jerzego Kukuczki i reprezentantka klubu AZS-AWF Katowice. To dwukrotna mistrzyni olimpijska i mistrzyni świata, pięciokrotna medalistka olimpijska, czterokrotna zdobywczyni Pucharu Świata, czterokrotna zwyciężczyni prestiżowego Tour de Ski.  W 2010  roku została pierwszą biegaczką narciarską, która zdobyła więcej niż 2000 punktów w Pucharze Świata. W tym...

 • Justyna Kowalczyk płaci wysoką cenę za romans! "Coś się skończyło"

  Załamanie nerwowe sprzed pół roku zaszkodziło sportowej formie Justyny Kowalczyk (32 l.). Biegaczka nie ma szans na Kryształową Kulę. Co dalej z jej karierą i życiem prywatnym?

 • Justyna Kowalczyk cały czas jest pod opieką specjalistów!

  Pucharu Świata i Tour de Ski to ciągle podstawa - podkreśliła. Na spotkaniu w stolicy uśmiech nie schodził z jej twarzy. Widać było, że czuje się pewniejsza niż na początku roku. Trudny moment nastąpił(...)Depresja to słowo, którego już nie chciałaby wymawiać. Ale Justyna Kowalczyk (32 l.) wciąż łapie się na tym, że coś jest nie tak. Biegnąc na nartach, nie może się skoncentrować... - Rok temu to było...

 • Małysz, Kowalczyk i Sikora w TVP

  Justyna Kowalczyk w TVP2, Adam Małysz w TVP1, Tomasz Sikora w TVP Sport - na tych antenach Telewizji Polskiej będzie można obserwować zmagania naszych zimowych mistrzów. Niektóre zawody także w TVP HD.

 • Z kim Polacy spędzili sylwestra?

  Dwójka czy Polsat? Wrocław czy Warszawa? Z kim Polacy chętniej spędzali sylwestra?

 • Filmy, seriale i sport w święta

  Na okres świąteczny oraz Sylwestra TVP1, TVP2, TVP Info, TVP Sport oraz TVP Seriale przygotowały zarówno kinowe hity, jak i ulubione seriale, reportaże oraz relacje sportowe.