• Informacje na temat:

  kowalewski leszek aktor

Artykuły na temat: kowalewski leszek aktor
 • Leszek Kowalewski zabrał prawdę do grobu...

  Dwadzieścia sześć lat temu aktor naturszczyk, znany z roli poety w kultowym filmie „Rejs”, został brutalnie zamordowany. Błyskawicznie podjęte śledztwo w sprawie morderstwa stanęło jednak w martwym punkcie. Sprawcy nie znaleziono do dzisiaj.

 • Nadciąga "Wataha": Western w Bieszczadach

  Bartłomiej Topa, Andrzej Zieliński, Dagmara Bąk, Julia Pogrebińska oraz Marian Dziędziel grają w nowym serialu HBO "Wataha". Akcja serialu toczy się w Bieszczadach. Reżyserię powierzono Kasi Adamik oraz Michałowi Gaździe.

 • "Wataha": Znamy datę premiery!

  ...​Drugi sezon serialu "Wataha" z Leszkiem Lichotą i Aleksandrą Popławską w rolach głównych będzie miał premierę 15 października. Wśród aktorów na ekranie będzie można zobaczyć również Andrzeja Zielińskiego, Grzegorza Damięckiego, Marka Kalitę, Jarosława Boberka, Piotra Żurawskiego, a także ukraińską aktorkę Annę Donchenko.

 • Mija 15 lat od premiery "Ogniem i mieczem"

  15 lat temu, 8 lutego 1999 roku, na ekrany polskich kin trafiła ekranizacja "Ogniem i mieczem" w reżyserii Jerzego Hoffmana. Pamiętacie, kto wcielił się w bohaterów Sienkiewicza?

 • Gwiazdy, które otarły się o śmierć

  ...imienia. Po swoich przeżyciach Clarke stworzyła organizację charytatywną "SameYou", która zbiera pieniądze dla osób po urazach mózgu. Leszek Stanek Na początku roku aktor zamieścił na swoim(...) ośmiu latach aktorka przyznała, że podczas pracy nad serialem przeszła dwa poważne udary i kilka skomplikowanych operacji mózgu!  "Rankiem 11 lutego 2011 roku przebierałam się w szatni siłowni...

 • Pokochała go publiczność

  W czwartek, 14 czerwca, przypada 20. rocznica śmierci Stanisława Barei, reżysera filmowego, twórcy niezapomnianych komedii i seriali telewizyjnych.

 • "Pułapka": Serial objęty ścisłą tajemnicą

  ...zobaczyć niemal wszystkich aktorów z głównej obsady: Agatę Kuleszę, Mariannę Kowalewską, Leszka Lichotę, Krzysztofa Pieczyńskiego, Zosię Szewczyńską, Annę Smołowik i Cezarego Łukaszewicza. Gwiazdy...

 • Stanisław Bareja: Król polskiej komedii

  - Jeśli milion osób obejrzy mój film, to mamy dwa miliony śmiechogodzin - powiedział niegdyś Stanisław Bareja w wywiadzie dla Polskiego Radia. W czwartek, 14 czerwca 2012, mija 25. rocznica śmierci twórcy legendarnego "Misia".

 • ​"Pułapka": Recenzja 1. odcinka

  ...przeszłością (Leszek Lichota, który zaledwie mignął w pierwszym odcinku), zobojętniałą dyrektorkę domu dziecka czy zakochanego i zapatrzonego w swoją autorkę wydawcę. Oglądając "Pułapkę" cały czas odczuwa się(...) może znowu za dużo było "ochów" i "achów" ze strony władz stacji? Może za dużo nadziei pokładanych w Agacie Kuleszy, która przecież zagrałaby nawet drabinę? Na koniec słowo o Mariannie Kowalewskiej...

 • Polski weekend w kinach

  Trzy polskie produkcje: "Różyczka" Jana Kidawy-Błońskiego, komedia sensacyjna "Trick" z Piotrem Adamczykiem oraz dokument "Beats of Freedom - Zew wolności" wejdą w piątek do kin. Na ekrany trafi również laureat Oscara "The Hurt Locker. W pułapce wojny".

Wideo na temat: kowalewski leszek aktor
 • Marianna Kowalewska i Mateusz Więcławek o pracy na planie serialu "Pułapka"

  miała wsparcie wspaniałych aktorów, m.in. Agaty Kuleszy i Leszka Lichoty oraz reżysera Łukasza Palkowskiego. Mateusz Więcławek dodał, że choć jest studentem łódzkiej szkoły filmowej, najwięcej o zawodzie aktora dowiedział się na planie serialu. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Trzy siostry T

  Film "Trzy siostry T" jest opartym na faktach thrillerem psychologicznym z elementami czarnej komedii. Opowiada historię Roberta, 35-letniego mężczyzny, który wydaje się być upośledzony. Od urodzenia spędza czas w domu z nadopiekuńczą matką i jej dwoma siostrami, które traktują Roberta jak dziecko. Rodzina wydaje się być konwencjonalna, bardzo dbająca o dobrą reputację, ale za tą woalką, kryje się prawdziwe zło. Szybko okazuje się, że mieszkanie jest siedliskiem trzech wynaturzonych kobiet,...

 • Jesteś Bogiem

  "Jesteś bogiem" w reżyserii Leszka Dawida, to oczekiwany od blisko dekady film o legendarnej grupie Paktofonika, która na zawsze zmieniła oblicze polskiego hip-hopu. Za sprawą niezwykłej historii Piotra Łuszcza - Magika (Marcin Kowalczyk), Sebastiana Salberta - Rahima (Dawid Ogrodnik) i Wojciecha Alszera - Fokusa (Tomasz Schuchardt) rzesze wiernych fanów PFK, a także kinomani spragnieni prawdziwego obrazu Polski, prześledzą losy trzech kumpli z Mikołowa i Katowic, którzy dzięki oryginalnym...