• Informacje na temat:

  kowalewski- żony

Artykuły na temat: kowalewski- żony
 • Córka Krzysztofa Kowalewskiego pójdzie w ślady ojca?

  Kowalewski. Jak udało się dowiedzieć tygodnikowi "Na Żywo", latorośl artysty i jego żony Agnieszki Suchory (49 l.) chce iść w ślady rodziców i zostać aktorką. Niemały wpływ ma na nią szkolna koleżanka(...) "Daleko od noszy. Reanimacja" po 9. odcinku przerwano.  Dla niemłodego już aktora to duży cios. Kowalewski, jako głowa rodziny i ojciec siedemnastoletniej Gabrysi, nie może przejść na emeryturę. Gra...

 • Kora kontra Złoty Maanam i inne żenujące spory o nazwę

  W ostatnim czasie coraz częściej głośne rozstania w różnych zespołach muzycznych kończą się żenującymi, ciągnącymi się latami sporami o prawa do nazwy. Zdezorientowana publiczność obserwuje smutne przepychanki dawnych idoli, którzy za wszelką cenę próbują przekonać fanów, że to właśnie oni są ci "prawdziwi" i "legendarni". Kora czy Złoty Maanam? Kukiz czy Piersi? Dwie wersje De Mono, a może Kat z Romanem lub Kat bez Romana? Sprawdzamy, kogo jeszcze dotknął ten wirus.

 • Krzysztof Kowalewski: Tego się po żonie nie spodziewał!

  ...zmartwień był pogarszający się stan zdrowia aktora. Na szczęście artysta może liczyć na wsparcie żony. Co więcej, jego ukochana znalazła sposób, by odciążyć schorowanego męża. Aktor poznał Agnieszkę(...)-letnia różnica wieku jest zbyt duża. - To zupełnie nie ma żadnego znaczenia. Umysłowo jest na takim poziomie, że prawdopodobnie jest starsza ode mnie - wyznał w wywiadzie Kowalewski. I choć niewiele...

 • Kowalewski: Jestem kibicem

  Ponad 120 ról w filmach, serialach i teatrze robi wrażenie! Krzysztof Kowalewski jednak nie spoczywa na laurach i jest daleki od zakończenia kariery. Ze śmiechem przyznaje, że o wycofaniu się pomyśli wtedy, gdy 12-letnia córka Gabrysia skończy szkołę!

 • Maja Hyży nie zamierza przepraszać Grzegorza Hyżego i jego nowej żony!

  Grzegorz Hyży (28 l.) zażądał od byłej żony przeprosin za słowa, które wypowiedziała ona w jednym z ostatnich wywiadów. Wokalistka nie zamierza jednak spełniać życzeń swojego eks.

 • Paweł Małaszyński nareszcie w kinie

  Film "Świadek koronny" z Pawłem Małaszyńskim i Robertem Więckiewiczem w rolach głównych - inspirowana faktami opowieść o młodym dziennikarzu śledczym, który staje twarzą w twarz z groźnym gangsterem - trafi na ekrany polskich kin 2 lutego - poinformował we wtorek, 5 grudnia, dystrybutor obrazu, firma ITI Cinema.

 • Suchora i Kowalewski: 31 lat różnicy

  ...wpadam do jej pokoju i patrzę na tę kotłowaninę i pytam: "Boże, człowieku, ile ty masz lat?". A on na to: "No, jak to? 14!". Dziś Krzysztof Kowalewski uzależniony jest tylko od swego zawodu. Kocha grać(...) mnie, aby nie przywiązywać się do utrwalonego wizerunku, bo w życiu wszystko się zmienia, wszystko jest ruchome - mówi aktor. Jedyne, czego nie zamierza już w życiu zmieniać, to żony. (nr 46)

 • Kajko i Kokosz na ekranach kin

  Pod koniec marca zakończą się prace nad projektem filmu, przygotowywanego na podstawie jednego z najbardziej lubianych polskich komiksów - "Kajko i Kokosz". "Cieszę się, że ludzie przypomną sobie w kinie moich bohaterów" - powiedział Janusz Christa, autor popularnego w latach 70. komiksu. Na ekranach kin produkcja ukaże się jesienią 2002 roku.

 • Nieznany syn Krzysztofa Krawczyka przerywa milczenie!

  To był wyjątkowy wieczór w Teatrze Muzycznym w Łodzi. Koncert przebojów w wykonaniu podopiecznych Stowarzyszenia Studio Integracji, które od prawie 20 lat prowadzi Krzysztof Cwynar. Wśród kilkunastu uczestników pojawił się... 43-letni Krzysztof Krawczyk, syn wokalisty Krzysztofa Krawczyka i jego drugiej żony - piosenkarki Haliny Żytkowiak (†67).

 • Wypowiedział wojnę mafii

  2 lutego na ekrany naszych kin wchodzi najnowsza polska produkcja "Świadek koronny" . W filmie zobaczymy m.in. Małgorzatę Foremniak, Pawła Małaszyńskiego i Roberta Więckiewicza.

Wideo na temat: kowalewski- żony
 • Trzy siostry T

  Film "Trzy siostry T" jest opartym na faktach thrillerem psychologicznym z elementami czarnej komedii. Opowiada historię Roberta, 35-letniego mężczyzny, który wydaje się być upośledzony. Od urodzenia spędza czas w domu z nadopiekuńczą matką i jej dwoma siostrami, które traktują Roberta jak dziecko. Rodzina wydaje się być konwencjonalna, bardzo dbająca o dobrą reputację, ale za tą woalką, kryje się prawdziwe zło. Szybko okazuje się, że mieszkanie jest siedliskiem trzech wynaturzonych kobiet,...

 • Heniek

  "Heniek" to opowieść o tym, czy warto poświęcać przyjaźń, lojalność i uczciwość dla pieniędzy oraz o tym czy zemsta jest naprawdę słodka. Bohaterowie filmu, czwórka sprzedawców z salonu samochodowego, codziennie zmagają się z trudem swojej pracy. Ich życie zdeterminowane jest przez zawód, w który wpisana jest wieczna pogoń za pieniądzem. Gdy pewnego dnia okazuje się, że jednego z nich, tytułowego Heńka, aresztowano za udział w gangu złodziei, pozostała trójka zostaje wystawiona na próbę...

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.