• Informacje na temat:

  kowalska kasia polski

Artykuły na temat: kowalska kasia polski
 • Aleksandra Yoriadis, córka Kasi Kowalskiej, zachwyca urodą!

  Aleksandra Yoriadis (19 l.), córka Kasia Kowalskiej (43 l.), wyrosła na prawdziwą piękność. Dziewczyna już teraz zaczyna pracować na własne nazwisko i łapie pierwsze kontrakty reklamowe.

 • Kasia Kowalska i inne gwiazdy w projekcie "Panny Wyklęte/Panny Wygnane"

  15 stycznia w warszawskiej Stodole odbędzie się premierowy koncert promujący projekt "Panny Wyklęte/Wygnane vol.1". Na scenie wystąpią cenione polskie wokalistki, m.in. Kasia Kowalska, Ania Rusowicz, Marika, Marcelina, zespół Dziewczyny, Ania Brachaczek, Kasia Malejonek i Angelika Korszyńska - Górny, a także zespół Paresłów.

 • Kostek Joriadis, były facet Kasi Kowalskiej, po latach przerywa milczenie. Odpiera zarzuty

  Katarzyna Kowalska i Kostek Joriadis byli parą ponad 20 lat temu. Doczekali się córki, Aleksandry. Niedługo po narodzinach dziewczynki jej rodzice rozstali się.  Do tej pory o ich relacji(...). Twierdzi, że co prawda był "narwany i wyrywny", ale "nigdy nie podniósłby ręki na kobietę".  Po rozstaniu wyjechał z Polski do Grecji, by zająć się chorą matką. Wcześniej o swoich planach poinformował...

 • WOŚP 2015: Orkiestra gra nie tylko w Polsce

  11 stycznia nie tylko w całej Polsce (sztaby działają także w 15 innych krajach od USA, przez Islandię po Zjednoczone Emiraty Arabskie) odbywa się 23 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Akcji tradycyjnie towarzyszą koncerty nie tylko największych gwiazd.

 • Kowalska ucieka z Polski

  Kasia Kowalska (38 l.) ucieka z Polski do Nowego Jorku. Taka informacja zelektryzowała ostatnio Warszawę.

 • Marika i Maleo Reggae Rockers ("Piosenka o Wojtku"): "Wygnane" w listopadzie

  8 listopada ukaże się płyta "Panny Wyklęte. Wygnane vol. 1", na której Maleo Reggae Rockers kontynuują swoją współpracę z wokalistkami reprezentującymi różne sceny.

 • Hela Englert chce wyjechać z Polski. Znany ojciec mówi "nie"!

  ...16-letnia Helenka, córka Jana Englerta i Beaty Ścibakówny, ma bardzo ambitne plany. Po maturze dziewczynka chce wyemigrować z Polski. Rodzice względem niej mają jednak inne plany...

 • Zwyczajna Kasia Kowalska

  Kasia Kowalska wyznała, że nigdy nie miała zamiaru udawać kogoś innego i z tego powodu nie myślała o tym, by nagrywać pod pseudonimem. "Tak się nazywam naprawdę. Miałam sobie wymyślić pseudonim, na przykład Joanna Dark? Moje nazwisko jest przeciętne i za taką osobę się uważam. Mam takie problemy, jak większość ludzi" - wyznała piosenkarka.

 • Kto jest najpiękniejszą gwiazdą w Polsce?

  Dwutygodnik "Gala" ogłosił nominacje do plebiscytu Róże Gali, który ma wyłonić najpiękniejsze postacie polskiego show-biznesu.

 • Kasia Kowalska: Fani wybiorą

  Kasia Kowalska w rozmowie z INTERIA.PL ujawniła, iż planuje dość nietypową formę wyboru piosenki, która jako kolejna będzie promowała jej najnowszy album "Samotna w wielkim mieście". Utwór wskażą bowiem sami fani w głosowaniu internetowym. Wkrótce artystka wybierze się również w trasę koncertową.