• Informacje na temat:

  kowalska w szpitalu

Artykuły na temat: kowalska w szpitalu
 • Wdowa po Macieju Kozłowskim kontynuuje szlachetną misję. Pomaga bezdomnym psom!

  Rok po śmierci męża meldowała: – Maćku, nie dałam się! Minęło kolejne sześć lat, odkąd Maciej Kozłowski (†52 l.) pożegnał się ze światem, a deklaracja jego żony wciąż jest aktualna. Co dziś robi Agnieszka Kowalska?

 • Największe konflikty w muzyce 2014 roku

  Muzycy, wokaliści i celebryci często mają bardzo gorące głowy. Skutkuje to niczym innym tylko napięciami, które mogą przekształcić się w potyczki słowne (tak jak w przypadku Lorde i Diplo) lub, jak czasem też się zdarza, w potyczki na pięści. Oto największe starcia gwiazd muzyki 2014 roku.

 • "Na Wspólnej": 20 tys. za uratowanie życia

  Wkrótce Kamila (Kazimierz Mazur) odwiedzi w szpitalu adwokat mężczyzny (Wiesław Kowalski), któremu uratował życie w parku linowym.

 • "Bogowie": Opowieść o sprawach najważniejszych

  Dramat "Bogowie" w reżyserii Łukasza Palkowskiego, uhonorowany główną nagrodą na festiwalu w Gdyni, trafi w piątek, 10 października, do kin. To film o zespole, który przeprowadził pierwszą w Polsce udaną transplantację serca. W obsadzie są: Tomasz Kot, Kinga Preis i Piotr Głowacki.

 • Barwy szczęścia

  Magda wspomina Sebastianowi, że Angela chce zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą. Kowalski przerażony wizją tego, że jego córka będzie z mężczyzną, przeprowadza z Kajtkiem poważną rozmowę. Sabinę nachodzi Sandra. Tym razem Tomalowa ulega żądaniom narkomanki i daje jej pieniądze. Wkrótce z pretensjami zjawia się ojciec Mai. Bożena, wspierana przez bliskich, jest w szpitalu na zabiegu po...

 • Tomasz Kowalski miał wypadek. Zwycięzca "Must Be The Music" walczy o życie

  Laureat czwartej edycji "Must Be The Music" Tomasz Kowalski miał wypadek na motocyklu i walczy o życie.

 • W święta została babcią!

  Danuta Kowalska, czyli Danuta Bukowska z "Klanu", do końca życia zapamięta minione święta. Dlaczego?

 • Tomasz Kowalski po wypadku jest w śpiączce

  Laureat czwartej edycji "Must Be The Music" Tomasz Kowalski pozostaje w stanie śpiączki farmakologicznej. Wokalista w niedzielę wieczorem (8 czerwca) został poważnie ranny w wypadku na motocyklu.

 • „Na dobre i na złe”: Monika Pikuła dołączyła do obsady serialu

  Twarda, zdecydowana, potrafiąca radzić sobie z przeciwnościami losu – tak o Karoli, która wkrótce rozpocznie pracę w szpitalu w Leśnej Górze, mówi wcielająca się w nią Monika Pikuła. - Widzowie poznają Karolę w bardzo dramatycznych okolicznościach – twierdzi aktorka.

 • Kasia Kowalska pozdrawia ze szpitala

  "Pozdro ze szpitala" - napisała wokalistka na oficjalnym profilu w serwisie Facebook. Co dolega Kasi Kowalskiej?

Zdjęcia na temat: kowalska w szpitalu
Wideo na temat: kowalska w szpitalu
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1611.

  Magda wspomina Sebastianowi, że Angela chce zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą. Kowalski przerażony wizją tego, że jego córka będzie z mężczyzną, przeprowadza z Kajtkiem poważną rozmowę. Sabinę nachodzi Sandra. Tym razem Tomalowa ulega żądaniom narkomanki i daje jej pieniądze. Wkrótce z pretensjami zjawia się ojciec Mai. Bożena, wspierana przez bliskich, jest w szpitalu na zabiegu po

Dyskusje na temat: kowalska w szpitalu
 • Re: Pułapka na szefa i śmierć w szpitalu

  Wreszcie ten cham Smolny dostanie za swoje. Co za zaloga, nie sa dobrymi kumplami ani nie wspieraja sie, jeden cham terroryzuje wszystkich, nawet faceci sie go boja. Ciekawy odcinek !