• Informacje na temat:

  kownacka

Artykuły na temat: kownacka
 • Gabriela Kownacka ukrywała to do śmierci!

  Gabriela Kownacka (†58 l.) zmarła blisko sześć lat temu. Pamięć o niej na szczęście nie gaśnie...

 • Gabriela Kownacka: To jemu zawdzięczała nazwisko

  W nim kochały się wszystkie studentki szkoły teatralnej, za nią oglądali się koledzy. A oni zakochali się w sobie...

 • "Rodzina zastępcza": Mijają 4 lata od śmierci Gabrieli Kownackiej

  Gabi, Gabisia, Gaba - tak mówili o niej przyjaciele. Dla milionów telewidzów była Anką z "Rodziny zastępczej" i Dorotą z "Matek, żon i kochanek", dla kinomanów - Anitą z filmu "Hallo, Szpicbródka". W niedzielę 30 listopada mijają 4 lata od dnia, kiedy Gabriela Kownacka przegrała walkę z rakiem...

 • "Matki, żony i kochanki": Kownacka zagrała żonę Stroińskiego

  Byli ulubioną przez widzów parą popularnego serialu "Matki, żony i kochanki". Oboje świetni aktorsko - zarówno w teatrze, jak i w filmach.

 • Gabriela Kownacka urodziła się 25 maja 1952 roku we Wrocławiu. Ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie. Zmarła 30 listopada 2010 roku, w wieku 58 lat. Od sześciu lat zmagała się z rakiem piersi.

 • Gabriela Kownacka, czyli "Gabi"

  Wspomnienia bliskich, przyjaciół i współpracowników złożyły się na książkę "Gabi. Gabriela Kownacka" Romana Dziewońskiego, która ukazała się na rynku. Popularna aktorka polskiego kina i teatru zmarła 30 listopada 2010 roku.

 • Mijają 2 lata od śmierci Gabrieli Kownackiej

  Dokładnie 2 lata temu, 30 listopada 2010 roku, po długiej walce z ciężką chorobą zmarła uwielbiana przez widzów aktorka - Gabriela Kownacka, czyli niezapomniana Anka Kwiatkowska z "Rodziny zastępczej".

 • Kownacka wraca do pracy!

  Gabriela Kownacka wraca na plan popularnego serial u "Rodzina zastępcza". Półroczna nieobecność aktorki spowodowana była walką z chorobą nowotworową.

 • Kownacka wciąż walczy

  Pod koniec ubiegłego roku Gabriela Kownacka trafiła do szpitala po tym, jak lekarze znaleźli u niej nowe ogniska nowotworowe. Leczenie zostało sfinansowane dzięki Fundacji im. Darii Trafankowskiej i Stowarzyszeniu k40. 73 tysiące złotych zebrane w czasie koncertu charytatywnego pozwoliły doprowadzić do końca kuracji. Jak donosi "Życie na gorąco", teraz Kownacka dochodzi do zdrowia i poddaje się...

 • Gabriela Kownacka nie żyje

  W wieku 58 lat zmarła Gabriela Kownacka, aktorka telewizyjna i teatralna. Od sześciu lat zmagała się z rakiem piersi.

Zdjęcia na temat: kownacka
Wideo na temat: kownacka
 • "Policjantki i policjanci": Na komendzie pojawia się Monika...

  Wielu z fanów serialu wciąż zadaje sobie pytanie, czy do serialu wróci jeszcze Monika Kownacka (Małgorzata Szapował), była partnerka Krzyśka Zapały (Wojciech Sukiennik). W dzisiejszym odcinku widzów czeka niespodzianka: zobaczcie, dlaczego Kownacka ponownie pojawi się na komendzie!

 • Czołówka serialu "Rodzina Zastępcza"

  Pewna przesympatyczna rodzinka: mama Anka (Gabriela Kownacka), tata Jacek (Piotr Fronczewski), nastoletnia córka Majka (Monika Mrozowska) i młodszy od niej, Filip (Sergiusz Żymełka) zdecydowali się na ...założenie rodziny zastępczej. Zamieszkała wraz z nimi trójka „przysposobionych” małolatów: Zosia (Misheel Iargalsajkhan), Eliza (Aleksandra Szwed) i Romek (Aleksander Ihnatowicz) i tak się

Dyskusje na temat: kownacka