• Informacje na temat:

  kozak final

Artykuły na temat: kozak final
 • "The Voice Of Poland": Michał Sobierajski wreszcie zadebiutuje!

  "Część" to utwór zapowiadający debiutancki album Michała Sobierajskiego, bohatera drugiej edycji programu "The Voice Of Poland".

 • Natalia Nykiel "Lupus Electro": Finalistka "The Voice Of Poland" z płytą

  "Lupus Electro" to tytuł pierwszej płyty Natalii Nykiel, finalistki telewizyjnego show "The Voice of Poland". Album promuje singel "Wilk", który powstał we współpracy z liderem grupy Pogodno - Budyniem.

 • Dawid Podsiadło, trójkąty i kwadraty

  28 maja swój solowy, oczekiwany debiut wypuści Dawid Podsiadło. Poniżej możecie posłuchać promującego singla "Trójkąty i kwadraty".

 • Pierwszy półfinał "Must Be The Music 6": Awansuje tylko zwycięzca

  W niedzielę (20 października) startują odcinki na żywo "Must Be The Music". Z każdego półfinału do finału awansuje nie dwóch - jak to było w poprzednich edycjach - ale tylko jeden wykonawca.

 • Grzegorz Hyży debiutuje (piosenka "Na chwilę")

  Utwór "Na chwilę" nagrany z producentem Tabbem zapowiada debiutancką płytę Grzegorza Hyżego, który w trzeciej edycji "X Factor" przegrał tylko z laureatką Klaudią Gawor.

 • "Must Be The Music": Jurorzy wybierają półfinalistów

  W najbliższą niedzielę (13 października) poznamy listę półfinalistów szóstej edycji "Must Be The Music".

 • "DJ jest pracownikiem fizycznym"

  DJ Twister to niezwykle zapracowany człowiek. Nagrywa mixtape'y, współpracuje z MC, producentami, a do tego niemal cały czas jest w trasie po klubach naszego pięknego kraju, gdzie serwuje ludziom niesamowitą mieszankę czarnych brzmień. O różnych twarzach DJ-ingu, bądź co bądź esencjonalnym elemencie hip hopu, przeczytacie w jego rozmowie z Kamelito.

 • "Tylko taniec": Dla kogo tańczy Marek?

  Ma na imię Marek. Jest byłym żołnierzem. I jak sam przyznaje, wyszkolił blisko 15 tys. żołnierzy. Czy zachwyci jurorów programu "Tylko taniec"? Show Polsatu wraca na antenę już w najbliższy piątek!

 • Kocha Beyonce i tańczy... w szpilkach

  Ruszyła kolejna odsłona tanecznego show Polsatu "Tylko taniec" a wraz z nią pojawiają się kolejni oryginałowie. Czy gwiazdą internetu zostanie Erwin Stefaniuk?

 • Moby wybrał zwycięzców!

  Poznaliśmy laureatów konkursu na teledysk do utworu "Mistake" Moby'ego. Nowojorskiemu muzykowi tak spodobały się finałowe prace, że równorzędną pierwszą nagrodę postanowił przyznać aż dwójce uczestników!

Wideo na temat: kozak final
 • Oszukać przeznaczenie 4

  Nick wraz z grupą przyjaciół wyrusza na tor, aby śledzić weekendowe wyścigi samochodowe. Nagle dochodzi do przerażającego wypadku ? samochód wyścigowy uderza w widownię z prędkością 180 km/h. Rozmiary masakry przekraczają wszelkie wyobrażenie ? ludzkie ciała rozdarte na strzępy, głowy odcinane płonącymi kołami, potężne eksplozje i w końcu katastrofa ? cały stadion wali się na głowy tych, którzy przeżyli. Główny bohater odkrywa, że była to tylko wizja czegoś, co stanie się za chwilę. W...

 • Ostatnia akcja

  Juliusz Machulski, twórca kultowych polskich komedii, takich jak "Seksmisja", "Killer" czy "Vinci", tym razem jako producent, przedstawia Jana Machulskiego, legendarnego kasiarza Kwinto w jego ostatniej roli. "Ostatnia akcja" to dynamiczna i zabawna komedia, pełna zwrotów akcji i finału jakiego nikt się nie spodziewa, utrzymana w klimacie najlepszych filmów Guy'a Ritchie, czy takich hitów jak "Ocean's 11". Opowiedziana z niezwykłym poczuciem humoru historia więzi między wnukiem, który...

 • Wszystko o Stevenie

  Komedia romantyczna z Sandrą Bullock w roli ekscentrycznej kobiety, która dochodzi do wniosku, że kamerzysta sieci CNN jest miłością jej życia i rusza za nim w pościg po całych Stanach Zjednoczonych. W jednej z głównych ról: Thomas Hayden Church, nominowany do Oscara za "Bezdroża". Grana przez Bullock Mary Horowitz to szaradzistka - autorka krzyżówek. Ma ogromną wiedzę i jest bardzo błyskotliwa - potrafi z mgnieniu oka wymienić kilkanaście synonimów jakiegoś słowa, ale ma problemy w...