• Informacje na temat:

  kozidrak wypadek

Artykuły na temat: kozidrak wypadek
 • Kozidrak tłumaczy się z ultrakrótkiej mini! "Puścił mi zamek"

  Beata Kozidrak (56 l.) postanowiła wyjaśnić, dlaczego na scenie pojawiła się ostatnio w tak niesamowicie krótkiej sukience, która z trudem zasłaniała jej bieliznę...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Zaskakujący werdykt!

  W drugim odcinku 3. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" rywalizacja była bardzo zacięta. W sobotę, 14 marca, jurorzy nie mieli łatwego zadania. Aż do samego końca show nie było wiadomo, kto wygra. Dopiero po głosowaniu uczestników okazało się, że zwyciężyła Katarzyna Cerekwicka.

 • Kozidrak miała wypadek

  Zimowa aura sprawia, że kierowcy muszą być wyjątkowo ostrożni na drogach. Beata Kozidrak przekonała się ostatnio, że chwila nieuwagi może skończyć się tragicznie...

 • Wypadek Bajm: Jak było naprawdę?

  Sprzeczne informacje na temat kolizji grupy Beaty Kozidrak.

 • Wanda Kwietniewska miała poważny wypadek. Czeka ją operacja i miesiące rehabilitacji

  ...jurorów pierwszej edycji była Ewa Farna. W obecnej, która rusza już w marcu, zastąpi ją Beata Kozidrak. Będzie też nowy prowadzący. Zamiast Igora Kwiatkowskiego zobaczymy Mariusza Kałamagę.

 • Zespół Bajm miał wypadek!

  Bus, którym podróżowali muzycy grupy Bajm, wpadł w poślizg.

 • Kuba Wojewódzki wziął ślub?! Wszystko na to wskazuje!

  ...w tygodniku "Polityka". "Maryla Rodowicz szczerze szokuje. Mamy z mężem kryzys - wyznała wokalistka. Od czasu rozwodu Beaty Kozidrak nic nie jest już pewne. Takie informacje utwierdzają mnie w przekonaniu, że jest potrawa, której nigdy nie wezmę do ust. To tort weselny" - napisał w swoim felietonie. Na wszelki wypadek już teraz składamy szczere gratulacje!

 • Ewa Farna: Lubię być mile zaskoczona

  - Mam nadzieję, że to będzie zabawa - mówi nam Ewa Farna o swoim udziale w "Bitwie na głosy". Wokalistka wystąpi w trzeciej edycji muzycznego show TVP (start 8 września).

 • Piszemy o dobrej passie Dziubka głównie ze względu na jedną z jego partnerek z poprzednich edycji programu - urodziwą i sympatyczną Kasię Glinkę. Kolejna podopieczna łyżwiarza, córka Beaty Kozidrak(...). Z drugiej strony, miejmy nadzieję, że nie będzie tak źle. Nawet ten pluszowy konik może się przecież przydać jako asekuracja na wypadek wywrotki.

 • Ewa Farna potwierdza!

  "Tak, to oficjalne, będę w 'Bitwie na głosy'. I będę się tym świetnie bawić!" - ogłosiła Ewa Farna na swoim oficjalnym profilu na Facebooku.

Wideo na temat: kozidrak wypadek
 • Kapitał ludzki

  Tragiczny wypadek, wskutek którego w wigilię Bożego Narodzenia jeep śmiertelnie potrąca rowerzystę, nierozerwalnie łączy losy dwóch rodzin. Film Paolo Virzi`ego ze znakomitą rolą Valerii Bruni Tedeschi otrzymał 7 nagród David di Donatello (w tym za Najlepszy Film, pokonując "Wielkie piękno" Paolo Sorrentino) i był nominowany aż w 18 kategoriach.

 • Klątwa Jessabelle

  Wyreżyserowany przez twórcę "Piły VI" i "Piły 3D" horror "Jessabelle" opowiada budzącą grozę historię rodzinną. Jej początkiem jest tragiczny wypadek samochodowy, w którym młoda kobieta Jessie traci narzeczonego. Próbując pogodzić się ze stratą, wyjeżdża do odludnej Luizjany, gdzie w posiadłości swojego ojca chce zmierzyć się z żałobą. Wkrótce odkrywa w domu groźną, nadprzyrodzoną aktywność, która związana jest z jej od lat nieżyjącą matką…

 • Super 8

  Jest lato 1979 roku. Grupa przyjaciół z niewielkiego miasteczka w Ohio decyduje się nakręcić film o zombie. W trakcie zdjęć realizowanych na taśmie 8 mm, dochodzi do groźnej katastrofy kolejowej. Cudem uniknąwszy śmierci, młodzi filmowcy odkrywają, że wypadek nie był przypadkiem. W miasteczku znikają ludzie i dochodzi do innych niewytłumaczalnych zjawisk. Kiedy miejscowy policjant Jack Lamb (Kyle Chandler) usiłuje odkryć prawdę, okazuje się, że jest ona bardziej przerażająca niż wszystko, co...