• Informacje na temat:

  kozłowski m jak miłość

Artykuły na temat: kozłowski m jak miłość
 • Wdowa po Macieju Kozłowskim kontynuuje szlachetną misję. Pomaga bezdomnym psom!

  Rok po śmierci męża meldowała: – Maćku, nie dałam się! Minęło kolejne sześć lat, odkąd Maciej Kozłowski (†52 l.) pożegnał się ze światem, a deklaracja jego żony wciąż jest aktualna. Co dziś robi Agnieszka Kowalska?

 • Bartosz Gelner: Kłopoty to jego specjalność

  Jego serialowy bohater z "Barw szczęścia" nieustannie ma jakieś problemy. I zawodowe, i uczuciowe. On przeciwnie, jest zasypywany propozycjami. - Jestem prawdziwym szczęściarzem - przyznaje Bartosz Gelner.

 • "M jak miłość": Jak to w życiu

  ...28 sierpnia, po wakacyjnej przerwie, powraca "M jak miłość". Czy pamiętacie, jak się to wszystko zaczęło? Rodzina Mostowiaków przeżywała chwile szczęścia, ale i tragedie. Jak to w życiu.

 • "You Can Dance": Kto zatańczy w ćwierćfinale?

  Już w poniedziałek, 18 maja, w odcinku na żywo dowiemy się, kto dostanie się do półfinału programu TVN "You Can Dance". W ćwierćfinale finaliści poprzednich edycji zatańczą z obecnymi uczestnikami show. Kto zawalczy o 100 tysięcy złotych oraz staż w Broadway Dance Center?

 • Z "M jak miłość" do "Świata według Kiepskich"!

  Kozłowski (Andrzej Gałła) planuje wygrać wybory za pomocą nowych technologii! Zanim to nastąpi, Prezesa czeka przesłuchanie. W roli Przewodniczącej Komisji Sejmowej gościnie wystąpi Katarzyna Kwiatkowska, czyli Agata, siostra Artura Rogowskiego z "M jak miłość". Emisja odcinka już 15 maja w telewizji Polsat!

 • Zmarł aktor Maciej Kozłowski

  Zmarł Maciej Kozłowski, popularny aktor telewizyjny, teatralny i filmowy. Artysta od lat zmagał się z wirusowym zapaleniem wątroby typu C. Miał niespełna 53 lata. Aktor zmarł w nocy z poniedziałku na wtorek (10/11 maja). Wiadomość o jego śmierci potwierdziła dyrekcja Teatru Narodowego.

 • ...i Jacka Filipiaka (2007) oraz sędziego w "Janosiku. Prawdziwej historii" Agnieszki Holland (2009). Wystąpił też w kilku serialach, m.in. "Ekipie", "Odwróconych", "M jak miłość". Od 1997 r. był aktorem(...) ról Macieja Kozłowskiego był Benko w serialu telewizyjnym "Przyłbice i kaptury" w 1985 r. (reż. Marek Piestrak). Dwa lata później Kozłowski zagrał Wasia, groźnego krasnala działającego na rozkaz...

 • Powstaje książka o Macieju Kozłowskim

  Waldemar Jaroszy z serialu "M jak miłość" - tak go zapamiętała szeroka publiczność. Żona Macieja Kozłowskiego, malarka Agnieszka Kowalska kończy pisać ostatnie rozdziały książki o ich wspólnym życiu i pasjach. Książkę planuje wydać jeszcze w tym roku.

 • Na złość Kozłowskiemu?

  ..., dam sobie rękę uciąć! Nie dawaj jej pieniędzy, dobrze? To sceny, które zobaczymy w 914. odcinku "M jak Miłość". Czy Joanna zdradzi przyjaciółkę i zgodzi się na warunki Jana? A jeśli tak... Co(...) zawsze ma cholerną rację!  - Nikt nie obiecywał, że będzie łatwo. Ale jak już dokonałaś wyboru, to teraz konsekwentnie: jazda do przodu! I jeśli jesteś pewna, że właśnie tego chcesz... Dasz sobie...

 • Maciej Kozłowski: Umiał śmiać się z siebie

  W sobotę, 8 września, obchodziłby 55. urodziny... Wspominamy Maciej Kozłowskiego, wspaniałego aktora, który ponad dwa lata temu zmarł na wirusowe zapalenie wątroby. Pamiętamy go z takich ról, jak choćby Krzywonos w "Ogniem i mieczem" czy Jaroszy w serialu "M jak miłość".

Zdjęcia na temat: kozłowski m jak miłość
Wideo na temat: kozłowski m jak miłość
 • Miłość na wybiegu

  "Miłość na wybiegu" to komedia romantyczna rozgrywająca się w magicznym świecie mody. Julka (Karolina Gorczyca) mieszka w małej nadbałtyckiej miejscowości i szczerze nienawidzi codziennych obowiązków, które polegają głównie na smażeniu ryb dla wczasowiczów. Marzy o studiach artystycznych w wielkim mieście. Niestety, zawód miłosny sprawia, że oblewa egzamin, ale przyrzeka sobie, że nie wróci w rodzinne strony, tylko spróbuje jakoś sobie poradzić w Warszawie. Znajoma rodziców, pani Marta...

 • Miłość. Film Sławomira Fabickiego

  Nowy film Sławomira Fabickiego to historia skomplikowanej relacji małżeńskiej Marii i Tomka, trzydziestolatków, którym pozornie nie brakuje niczego do szczęścia. Maria odnosi sukcesy zawodowe, Tomek również spełnia się w swojej pracy. Wspólnie urządzają mieszkanie, spodziewają się dziecka. Wydaje się, że nic nie jest w stanie zburzyć ich związku. Maria jednak zataja pewne wstrząsające wydarzenie, które zmienią nie tylko ją, ale także ich związek. Miłość tych dwojga zostaje poddana...

 • Jak się pozbyć cellulitu

  "Jak się pozbyć" cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.

Dyskusje na temat: kozłowski m jak miłość
 • Re: "M jak miłość": Wigilijne opowieści

  Kozłowski to był gość RIP

 • Re: M jak miłość

  raz spelniliscie prosbe wiec mialbym druga prosbe, chcialbym by w serialu zagral i gral no dlugi czas moze jakis typ dawnego jaroszego (dzis sp Maciej Kozłowski) Artur Dziurman nadalby sie grac ciemny charakterek z lekkimi przeblyskami dobrego

 • Re: Zmarł Maciej Kozłowski

  Był wspaniałym aktorem. Wspomnieliście o "M jak miłość", a przecież grał w "Odwróceni". Na prawdę szkoda, że taki człowiek musiał odejść.

 • Re: Odeszli od nas...

  w rolach czarnych charakterów, m.in. jako Jaroszy w "M jak miłość". W maju przegrał walkę z chorobą.(...)Ani słowa o Macieju Kozłowskim. Wielki szacun dla wszystkich, którzy odważyli się zagrać w serialu Oficer (nie mylić z późniejszymi popłuczynami; i dlaczego przemontowano film po pierwszej edycji

 • Re: Problemy nie ominą też Joasi i Tomka. Dz...

  ,,Grucha" czyli Zbrojewicz o ile mnie pamięć nie myli to grał już w serialu M jak Miłość. Był tam pewien wątek z Jaroszym ( Maciej Kozłowski)...

 • Re: Serialowe wpadki zdarzają się nawet najlepszym

  A w M jak miłość w początkowych odcinkach Pan Maciej Kozłowski ( grający Waldemara Jaroszego ) miał jedyną córkę, jak później się okazało spadek otrzymał jedyny syn. Może ja coś przegapiłam, ale jeżeli nie to jest poważna wpadka:)