• Informacje na temat:

  kożuchowska 40

Artykuły na temat: kożuchowska 40
 • Małgorzata Kożuchowska nago! Wernisaż zdjęć Krzysztofa Wellmana

  Mąż Doroty Wellman to artysta fotografik, który od prawie czterech dekad fotografuje polskich aktorów na planach filmów fabularnych, najpopularniejszych seriali i teatrów telewizji. Jego najnowsza wystawa to blisko 40-letnia historia polskiego kina na wyselekcjonowanych zdjęciach przedstawiających miłość w filmie. Autor podzielił wystawę na sceny romantyczne, miłosne i te najbardziej...

 • Telekamery 2015: Oto laureaci, czyli najlepsi w telewizji!

  Znamy tegorocznych laureatów Telekamer. W poniedziałek, 9 lutego, w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie, magazyn "Tele Tydzień" już po raz 18. ogłosił wyniki plebiscytu. W gronie laureatów znaleźli się między innymi Barbara Kurdej-Szatan, Michał Żebrowski, Agnieszka Chylińska, Tadeusz Sznuk i Przemysław Babiarz.

 • Co robi mąż Małgorzaty Kożuchowskiej?

  Bartłomiej Wróblewski (40 l.), mąż Małgorzaty Kożuchowskiej (46 l.), już dawno pożegnał się z dziennikarstwem. Ma swoją firmę, która ochrania… m.in. osiedle, na którym mieszka on i jego rodzina.

 • Kożuchowska wygrała z tabloidem

  Wydawca "Super Expressu" musi przeprosić Małgorzatę Kożuchowską i wypłacić jej 40 tys. zł zadośćuczynienia (chciała 100 tys.) za publikację bez jej zgody zdjęć topless na plaży w Grecji - orzekł we wtorek Sąd Okręgowy Warszawa-Praga.

 • Małgorzata Kożuchowska: Co zrobiła dla synka?

  Bartkiem Wróblewskim (40 l.). Dziś aktorka cieszy się każdą minutą z życia synka i tak planuje pracę, by nie znikać z domu na zbyt długo. *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • Kożuchowska: Kariera czy dzieci?

  Inteligentna i waleczna - taka jest Paulina w "Nowej". To inny typ niż Hanka z "M jak miłość". Niestety, rozstajemy się z oboma. Choć z tą drugą tylko na czas wakacji.

 • Olga Bołądź wygryzła Małgorzatę Kożuchowską!

  ...zobaczymy właśnie Olgę, której będą towarzyszyć jej koleżanki: Kasia Warnke (40 l.) Agnieszka Dygant (44 l.), czy Maja Ostaszewska (44 l.), ale nigdzie w produkcjach nie widać Małgosi Kożuchowskiej(...) nadzieję, że kiedyś i ja dostanę taki ciekawy scenariusz" - mówiła jeszcze rok temu Kożuchowska. Niestety, jej marzenia się nie ziściły i pracę sprzed nosa sprzątnęły jej właśnie m.in. wymienione...

 • Jedyna taka Dwójka - 40. urodziny

  Jubileusz 40-lecia Dwójki świętowali w sobotę, 23 października, w Teatrze Polskim w Warszawie wszyscy jej twórcy. Galę "Jedyna taka Dwójka - 40. urodziny" poprowadzili: Grażyna Torbicka i Maciej Stuhr.

 • "Korona królów": Małgorzata Kożuchowska zagra królową Bonę?

  Już w maju ruszą zdjęcia do serialu „Jagiellonowie” mającego być kontynuacją pierwszej polskiej telenoweli historycznej, czyli „Korony królów”. Niewykluczone, że w jedną z głównych postaci w nowej produkcji TVP wcieli się... Małgorzata Kożuchowska, czyli Natalia Boska z „rodzinki.pl”. Uwielbiana przez widzów aktorka jest najpoważniejszą kandydatką do roli królowej Bony.

 • Czas na dziecko?

  Teraz, kiedy Małgorzata Kożuchowska oficjalnie zrezygnowała roli w serialu "M jak miłość", wszyscy zastanawiają się, czy aktorka zdecyduje się na dziecko.

Zdjęcia na temat: kożuchowska 40
Wideo na temat: kożuchowska 40
 • Gojdź: Każda pacjentka jak Młynarska czy Kożuchowska jest moją wizytówką.

  Krzysztof Gojdź pochwalił się swoimi znanymi klientkami! "Te kobiety wyglądają naturalnie. Żadna z nich się nie przerabia i nigdy nie będzie, przede wszystkim nie moimi rękoma. Agata Młynarska jako 50+ wygląda wspaniale. Naturalnie, nie przerabia się. Małgosia przepiękna dziewczyna, 40 plus. Nie przyjąłbym do kliniki żadnej celebrytki, która chciałaby zmieniać rysy twarzy. Każda pacjenta jak

 • Wykolejona

  Judd Apatow, reżyser "Druhen", "Wpadki" i "40-letniego prawiczka", przedstawia historię młodej kobiety, której życie wypełnia fantastyczna praca marzeń i bogate życie towarzyskie, jest popularna, zamożna, każdy chciałby być na jej miejscu. Ale jej życie osobiste to katastrofa. Prawdziwa katastrofa.

 • Smak życia 3 czyli chińska układanka

  Trzecia odsłona komediowej serii "Smak życia" z Audrey Tautou i Romainem Durisem w rolach głównych. Xawier, Wendy, Martine, Isabelle i William po raz pierwszy spotkali się w Barcelonie. Połączyło ich studenckie życie i wspólne mieszkanie. Dziś mają po 40 lat i choć wiele od tamtego czasu się wydarzyło, ich losy są wciąż pogmatwane jak chińskie puzzle. Xavier ma dwójkę dzieci; by być blisko nich, przeprowadza się do Nowego Jorku, gdzie zamieszkała jego była.

Dyskusje na temat: kożuchowska 40