• Informacje na temat:

  kożuchowska i jej mąż

Artykuły na temat: kożuchowska i jej mąż
Zdjęcia na temat: kożuchowska i jej mąż
Dyskusje na temat: kożuchowska i jej mąż
 • Re: "Druga szansa": Małgorzata Kożuchowska przeprowadza się do Włoch?

  Jej mąż ma firmę ochroniarską i nie potrafi chronić synka? ale bajer. Chyba dla zwrócenia uwagi. Niczym niejaka Edzia.

 • Re: "Druga szansa": Małgorzata Kożuchowska musi czasem... przewietrzyć głowę

  Eeee, nie wierzę , żeby mąż tak o niej pisał. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia z nią i z nim. Zawsze naburmuszony i nieszczęśliwy ( trudno mu się dziwić). Chyba, że stoi nad nim i mu każe pisać takie bzdety. Wiadomo , jest na jej utrzymaniu to musi. Słabo jednak się stara , bo widać schematyzm, a nie prawdziwe uczucie.

 • Re: "Druga szansa": Będzie 5. sezon!

  W momencie gdy w TVN pojawiają się Kożuchowska, Gesler czy Rozenek ( Majdan, czy jak jeszcze jej jest) oraz jej obecny niby mąż, kiedyś mierny kopacz, dziś bardzo mierny lowelas po prostu używam pilota i wybieram mądrzejszą stację.

 • Re: "Prawo Agaty": Małgorzata Kożuchowska wreszcie przyznała się do ciąży!

  sensacją jest fakt zajścia w ciążę w wieku "babcinym". Na ogół mając 40-tkę na karku kobieta jest babcią albo w niedługim czasie nią będzie. To, że jest w ciąży to żadna sensacja. Gdyby jej mąż był w ciąży to tak, ale ona??? Cóż to za sensacja???

 • Re: "Bodo": Miał być hit! Co się stało?

  Drugiej szansy w ogóle nie oglądam, bo Pani Małgorzata Kożuchowska jest wszędzie, czuję taki nią przesyt, że jeśli się pojawi jej nazwisko to tracę zainteresowanie produkcją, cokolwiek by to było, ponadto zna się na wszystkim i jest ekspertem od wszystkiego, nie lubię takich aktorów. A jej gra ani lepsza ani gorsza niż kilkudziesięciu aktorów polskich, ponieważ światowego poziomu nie osiągnie

 • Re: Zawsze prawdziwa Kożuchowska

  a kto jej wsadzi,mąż gej kupiony,żaden zdrowy facet nie będzie starej deski stukał