• Informacje na temat:

  kożuchowska jej mąż

Artykuły na temat: kożuchowska jej mąż
 • Małgorzata Kożuchowska: Mąż nie pozwala nam na ciche dni!

  Małgorzata Kożuchowska (47 l jest wdzięczna Bogu za wspaniałą rodzinę...

 • Małgorzata Kożuchowska urodziła!

  Małgorzata Kożuchowska po raz pierwszy została mamą. Aktorka na swoim profilu na Facebooku poinformowała, że urodziła swe pierwsze dziecko.

 • Małgorzata Kożuchowska: Mąż ma powody do zazdrości?

  Małgorzata Kożuchowska (46 l.) nie ukrywa, że jest pod wrażeniem kolegi z pracy. Czy Bartek (37 l.) – jej mąż – ma się czym przejmować?

 • Małgorzata Kożuchowska dziękuje za dowody sympatii

  Małgorzata Kożuchowska, która niedawno urodziła swe pierwsze dziecko, podziękowała na Facebooku za gratulacje, życzenia i sms-y, które otrzymała od fanów. "Dziękuję za wszystkie dowody sympatii i wsparcia oraz za to, że zamieniliście mój dom w kwiaciarnię!" - napisała aktorka na swym profilu.

 • Małgorzata Kożuchowska: Ryzykowne flirty gwiazdy

  Jeździ na festiwale, poznaje intrygujących mężczyzn, robi sobie z nimi zdjęcia. Mąż ma powody do niepokoju...

 • Kożuchowska będzie mamą

  Małgorzata Kożuchowska chce adoptować dziecko. Aktorka wyznała "Wprost", że postara się o to, gdy wyjdzie za mąż.

 • Małgorzata Kożuchowska i jej mąż rozważali rozstanie?! Wszystko przez pracę!

  Małgorzata Kożuchowska (47 l.) nie miała wątpliwości, że poślubia mężczyznę, który dla rodziny jest gotów zrobić wszystko. Po raz kolejny o tym się przekonuje, choć są chwile w ich życiu, że zdarzają się żarliwe dyskusje, a nawet i ciche dni. Nie zawsze jest tak kolorowo, jak wszyscy myślą.

 • Kożuchowska mamą, Karolak tatą

  Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak, grający rodziców w nowym serialu TVP2 "Rodzinka.pl", uczestniczyli w castingu, podczas którego szukano odpowiednich kandydatów na trójkę ich synów.

 • Mąż Małgorzaty Kożuchowskiej wraca do TVP?!

  Przez lata to Małgorzata Kożuchowska (44 l.) grała w związku pierwsze skrzypce. Teraz jej mąż ma możliwość, aby wyjść z cienia żony.

 • Kto stylizuje Kożuchowską?

  Czy to możliwe, by jedna z najlepiej ubranych polskich aktorek - Małgorzata Kożuchowska, czyli Natalia Boska z "rodzinki.pl" - nigdy nie korzystała z rad stylistów zajmujących się zawodowo doborem strojów, w jakich gwiazdy pojawiają się na premierach, galach i imprezach towarzyskich?

Zdjęcia na temat: kożuchowska jej mąż
Wideo na temat: kożuchowska jej mąż
 • Przypadkowy mąż

  Komedia romantyczna "Przypadkowy mąż" jest pełną pasji i zabawnych zwrotów akcji opowieścią kierowaną do widzów, którzy wierzą w wielką miłość i mają poczucie humoru. Nie widzieliście niczego zabawniejszego od czasu "Dziennika Bridget Jones"! Film "Przypadkowy mąż" to dowód na to, że ogniste, pełne żaru uczucie potrafi wybuchnąć między dwojgiem ludzi równie gwałtownie jak pożar w Nowym Jorku. Pełen humoru, ciepła scenariusz i gwiazdorska obsada: Uma Thurman, Colin Firth, Isabella Rossellini,...

 • Wyszłam za mąż, zaraz wracam

  Isabelle pragnie za wszelką cenę złamać klątwę, która ciąży na jej rodzinie. Od pokoleń wszystkie pierwsze małżeństwa kończyły się fiaskiem. Postanawia więc poślubić mężczyznę, którego kocha, według ściśle przemyślanej strategii: znajdzie faceta, uwiedzie go, poślubi, po czym natychmiast się z nim rozwiedzie. Można powiedzieć, plan doskonały, gdyby nie postać Jean-Yves'a Berthier. Isabelle będzie musiała przemierzyć świat od Kilimandżaro po Moskwę. Czeka ją niezwykła podróż poślubna: na...

 • Więzień labiryntu

  Film opowiada historię nastoletniego Thomasa (Dylan O'Brien), który razem z 60 innymi osobami zostaje uwięziony w tajemniczym labiryncie. Gdy wszystko wydaje się być stracone i nikt nie potrafi znaleźć wyjścia pojawia się nagle dziewczyna. Posiada ona cenną informacje, która może być pierwszym krokiem do upragnionej wolności.

Dyskusje na temat: kożuchowska jej mąż
 • Re: "Druga szansa": Małgorzata Kożuchowska przeprowadza się do Włoch?

  Jej mąż ma firmę ochroniarską i nie potrafi chronić synka? ale bajer. Chyba dla zwrócenia uwagi. Niczym niejaka Edzia.

 • Re: "Druga szansa": Małgorzata Kożuchowska musi czasem... przewietrzyć głowę

  Eeee, nie wierzę , żeby mąż tak o niej pisał. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia z nią i z nim. Zawsze naburmuszony i nieszczęśliwy ( trudno mu się dziwić). Chyba, że stoi nad nim i mu każe pisać takie bzdety. Wiadomo , jest na jej utrzymaniu to musi. Słabo jednak się stara , bo widać schematyzm, a nie prawdziwe uczucie.

 • Re: "Druga szansa": Będzie 5. sezon!

  W momencie gdy w TVN pojawiają się Kożuchowska, Gesler czy Rozenek ( Majdan, czy jak jeszcze jej jest) oraz jej obecny niby mąż, kiedyś mierny kopacz, dziś bardzo mierny lowelas po prostu używam pilota i wybieram mądrzejszą stację.

 • Re: "Prawo Agaty": Małgorzata Kożuchowska wreszcie przyznała się do ciąży!

  sensacją jest fakt zajścia w ciążę w wieku "babcinym". Na ogół mając 40-tkę na karku kobieta jest babcią albo w niedługim czasie nią będzie. To, że jest w ciąży to żadna sensacja. Gdyby jej mąż był w ciąży to tak, ale ona??? Cóż to za sensacja???

 • Re: "Bodo": Miał być hit! Co się stało?

  Drugiej szansy w ogóle nie oglądam, bo Pani Małgorzata Kożuchowska jest wszędzie, czuję taki nią przesyt, że jeśli się pojawi jej nazwisko to tracę zainteresowanie produkcją, cokolwiek by to było, ponadto zna się na wszystkim i jest ekspertem od wszystkiego, nie lubię takich aktorów. A jej gra ani lepsza ani gorsza niż kilkudziesięciu aktorów polskich, ponieważ światowego poziomu nie osiągnie

 • Re: Zawsze prawdziwa Kożuchowska

  a kto jej wsadzi,mąż gej kupiony,żaden zdrowy facet nie będzie starej deski stukał