• Informacje na temat:

  kożuchowska jej rodzice

Artykuły na temat: kożuchowska jej rodzice
 • Małgorzata Kożuchowska pomogła tacie podjąć decyzję

  ...się odwróciły i to ona mogła w końcu wesprzeć swojego tatę. Jej zdanie okazało się kluczowe w podjęciu trudnej decyzji. Nigdy nie ukrywała, jak wiele radości sprawiło jej, gdy rodzice dwa lata temu opuścili rodzinny Toruń i zamieszkali w jej mieszkaniu na warszawskim Powiślu. - Wreszcie mają blisko ukochanego wnuka Jasia, który jest oczkiem w głowie dziadka Leszka. Ma dla niego zawsze czas...

 • Małgorzata Kożuchowska urodziła!

  Małgorzata Kożuchowska po raz pierwszy została mamą. Aktorka na swoim profilu na Facebooku poinformowała, że urodziła swe pierwsze dziecko.

 • Małgorzata Kożuchowska szczęśliwa! Ściągnęła rodziców do Warszawy!

  Rodzice Małgorzaty Kożuchowskiej porzucili Toruń, aby pomóc zapracowanej córce w opiece nad Janem Franciszkiem. Co z pracą ojca aktorki w Radiu Maryja?

 • Małgorzata Kożuchowska wzruszona do łez

  Już 8 maja usłyszymy Małgorzatę Kożuchowską w nominowanej do Oscara animacji "Sekrety morza". Aktorka wyznaje, że praca przy tym tytule poruszyła w niej czułą strunę i rekomenduje ją rodzicom, którzy świadomie wybierają filmy dla swoich dzieci.

 • Małgorzata Kożuchowska szczęśliwa! Jej przyjaciel pokonał raka!

  ..."Dziękuję Panu Bogu, że pozwolił mi spotkać Małgosię. To wiele wniosło w moje życie. Jestem wdzięczny za jej dobroć, wrażliwość, piękno duszy i za taką normalność" – mówił rok temu ksiądz Marek Chrzanowski w czasie audycji radiowej. Zmagał się już wtedy z ciężką chorobą, nowotwór pustoszył jego organizm. Małgorzata Kożuchowska cały czas wspierała przyjaciela.  Przebył dwa cykle chemioterapii...

 • Kożuchowska o nowym sezonie "rodzinki.pl"

  Od 6 marca na antenie TVP2 startują premierowe odcinki serialu "rodzinka.pl". W szóstym sezonie produkcji do domu nieposkromionej rodziny wprowadzą się rodzicie Natalii Boskiej. "Między moją bohaterką a jej mamą będzie stale iskrzyć" - zdradza Małgorzata Kożuchowska.

 • Małgorzata Kożuchowska podjęła trudną decyzję. Chodzi o rodzinę!

  Małgorzata Kożuchowska (48 l.) od lat marzyła o tym, by móc znów grać w teatrze. Teraz jej marzenie się spełni, mimo że musiała podjąć decyzję, która wywołała sporą sensację. Aktorka zdecydowała, że rodzina musi chwilowo zejść na dalszy plan. Gwiazda chce w końcu poświęcić się sztuce.

 • Małgorzata Kożuchowska dziękuje za dowody sympatii

  Małgorzata Kożuchowska, która niedawno urodziła swe pierwsze dziecko, podziękowała na Facebooku za gratulacje, życzenia i sms-y, które otrzymała od fanów. "Dziękuję za wszystkie dowody sympatii i wsparcia oraz za to, że zamieniliście mój dom w kwiaciarnię!" - napisała aktorka na swym profilu.

 • Małgorzata Kożuchowska: Tata jest z niej dumny

  Konsekwentnie przestrzega wartości wyniesionych z domu. Ostatnio odmówiła sesji do męskiego magazynu, choć zaproponowano jej najwyższą stawkę dla gwiazd.

 • Małgorzata Kożuchowska: Boska wróciła na plan

  Po roku przerwy Małgorzata Kożuchowska wróciła do serialu "rodzinka. pl". Gdy na planie gra mamę trzech chłopców, w garderobie czeka na nią jej sześciomiesięczny synek Jan Franciszek. W wywiadzie aktorka opowiada o niełatwym powrocie do pracy, o nowych wątkach, które pojawią się w szóstym sezonie, oraz o fenomenie "rodzinki.pl".

Zdjęcia na temat: kożuchowska jej rodzice
Wideo na temat: kożuchowska jej rodzice
 • Kożuchowska: Tata na mnie krzyczy, że nie mam kompostu!

  Małgorzata Kożuchowska na kanapach "Dzień Dobry TVN" przekonuje, że niemal od dziecka była niezwykle ekologiczna. Rodzice przez lata wpajali jej zasady, jak żyć w zgodzie z naturą. Najwyraźniej do dzisiaj w tych kwestiach ją kontrolują, bo tata nie jest zadowolony z tego, że córka w swoim domu nie ma własnego kompostu... Po tylu latach spędzonych w Grabinie to wstyd! (Źródło: Dzień Dobry TVN

Dyskusje na temat: kożuchowska jej rodzice
 • Re: "Prawo Agaty": Małgorzata Kożuchowska poświęci karierę dla synka? Mamy dementi!

  zastanawiam się jaką to karierę zrobiła "gwiazda" Kożuchowska, nie gra głównych ról w filmach ani fabularnych, ani nie widać jej na wielkim ekranie, tylko takie tam rólki w jakichś tam serialach i serialikach typu "rodzinka pl", który wg mnie nie jest wysokich lotów i gdzie rodzice i ciągłe towarzystwo wujka i ciotki siedzą i wiecznie trąbią piwsko, wińsko, a te dzieciaki koszmar, więc gdzie to

 • Re: "Barwy szczęścia": Narodziny gwiazdy?

  Skoro mama jest reżyserką to córka jest " skazana" na sukces , podobnie jak inne dzieci których rodzice są "osadzeni" w "szoł biznesie". Porównanie jej do Kożuchowskiej jest błędem- Dębska jest duuuużo ładniejsza , ma wdzięk i "to coś" , a Kożuchowska jest tylko "promowana " na siłę mimo ukończeniu uczelni nie nauczyła się gry , zawsze pokazuje taką samą minę(skrzywdzonej przez los)

 • Re: Hankę Mostowiak czeka śmierć?

  Moim zdaniem, jak pani Małgorzata Kożuchowska nie chce grać już Hanki to jej rolę powinna zagrać jakaś inna aktorka. Jeśli Hanka zginie to cała rodzina długo będzie miała żałobę, dzieci będą cierpieć, rodzice zresztą też... Więc najlepszym rozwiązaniem -moim zdaniem- jest właśnie zmiana aktorki. Nic przecież nie stoi na przeszkodzie... W wielu serialach (np w "Barwach Szczęściach" gdy odszedł Ś.P

 • Re: Hankę Mostowiak czeka śmierć?

  Moim zdaniem, jak pani Małgorzata Kożuchowska nie chce grać już Hanki to jej rolę powinna zagrać jakaś inna aktorka. Jeśli Hanka zginie to cała rodzina długo będzie miała żałobę, dzieci będą cierpieć, rodzice zresztą też... Więc najlepszym rozwiązaniem -moim zdaniem- jest właśnie zmiana aktorki. Nic przecież nie stoi na przeszkodzie... W wielu serialach (np w "Barwach Szczęściach" gdy odszedł Ś.P