• Informacje na temat:

  kożuchowska kiler

Artykuły na temat: kożuchowska kiler
 • Małgorzata Kożuchowska i Maja Ostaszewska jednak się zaprzyjaźniły. Mimo różnic!

  Niewiele osób wierzyło, że ta znajomość przetrwa. Jednak Małgorzata Kożuchowska (45 l.) i Maja Ostaszewska (44 l.) nadal bardzo się przyjaźnią. Pierwsza nie kryła radości, gdy wyszło na jaw, że przyjdzie jej pracować z przyjaciółką. Jeśli ktoś myślał, że panie nie dogadają się na planie, to się mylił!

 • "Kiler": Ten film był przełomem w ich karierze

  W ubiegłorocznym plebiscycie "25 filmów na 25 lat wolności" komedia Juliusza Machulskiego "Kiler" z 1997 roku zdobyła pierwsze miejsce (16 427 głosów), pokonując drugiego "Pianistę" aż o 1725 głosów. Mimo iż od premiery "Kilera" minęło już 17 lat, film wciąż cieszy się ogromną popularnością.

 • Małgorzata Kożuchowska i jej mąż mają powody do świętowania i radości. W końcu stało się!

  ...- Nie wiem, jak przeżyję te osiemnaście dni na planie filmu "Plagi Breslau", śpiąc po dwie godziny dziennie - mówi w krótkim internetowym filmiku Małgorzata Kożuchowska. Gra u Patryka Vegi zmęczoną(...) lat temu, po sukcesie filmu "Kiler", kupiła mieszkanie w kameralnej warszawskiej dzielnicy. Tu stworzyła im nowy dom. I chociaż mieszka z rodziną za miastem i nie są z rodzicami sąsiadami, sama myśl...

 • "Kiler": Zabijać śmiechem

  15 lat temu na ekranach polskich kin zadebiutowała komedia "Kiler" - jeden z największych hitów polskiego kina lat 90. Reżyser Juliusz Machulski udowodnił wtedy, że w Polsce także możemy kręcić filmy w amerykańskim stylu.

 • Zawsze prawdziwa Kożuchowska

  ...– Wysoko stawia sobie poprzeczkę – mówią jej znajomi. Kocha swój zawód i chce się rozwijać. Dlatego Małgorzata Kożuchowska przyjmuje tak wiele tak różnych ról. Choć w najbliższym czasie zamierza zwolnić tempo i trochę odpocząć.

 • Kożuchowska marzy o roli kinowej

  - Wysoko stawia sobie poprzeczkę - mówią jej znajomi. Małgorzata Kożuchowska kocha swój zawód i chce się rozwijać. Dlatego przyjmuje tak wiele tak różnych ról. Choć w najbliższym czasie zamierza zwolnić tempo i trochę odpocząć.

 • ..." (serial tv), 1996 - "Gry uliczne", 1997 - "Kiler", "Pokój" 107 (serial tv), "Sława i chwała" (serial tv), "Zaklęta" (serial tv), 1998 - "Matki, żony i kochanki" (serial tv), 1998 - "Rodziców nie ma w domu" (serial tv), "Złotopolscy" (serial tv), 1999 - "Lot 00"1 (serial tv), "Kiler-ów 2-óch", "Na dobre i na złe" (serial tv), 2000 - "Dom" (serial tv), "Przeprowadzki" (serial tv), 2000- "M jak miłość...

 • Małgorzata Kożuchowska: Chciałabym zrobić jakiś hardcore

  "Chciałabym zrobić coś takiego, co samą mnie zadziwi... Chciałabym zagrać u Polańskiego, u Skolimowskiego, u Smarzowskiego. Chciałabym zrobić jakiś hardcore, coś, czego nie dotykałam, strasznie mi się podobało; co podziwiam, wydawało mi się zawsze jakieś niedostępne" - przyznała Małgorzata Kożuchowska w TVN-owskim programie "Uwaga!".

 • Małgorzata Kożuchowska

  Ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie. Należała do zespołu warszawskiego Teatru Dramatycznego, a obecnie Teatru Narodowego. Popularność przyniosły jej role filmowe i telewizyjne, m.in. w produkcjach Kiler (1997), Kiler-ów 2-óch (1999), serialu "M jak miłość" (2000-2011). Jest laureatką nagrody "Złota Kaczka" (nagroda miesięcznika "Film") w kategorii "Najlepsza polska aktorka" (2003, 2004

 • Kożuchowska: Zapracowana jubilatka

  27 kwietnia urodziny obchodzi Małgorzata Kożuchowska. Aktorka Teatru Narodowego kończy 41 lat. "Widzowie są dla mnie najważniejsi, to dla nich pracuję" - wyznaje jubilatka.

Wideo na temat: kożuchowska kiler
Dyskusje na temat: kożuchowska kiler