• Informacje na temat:

  kożuchowska na złotych kaczkach

Artykuły na temat: kożuchowska na złotych kaczkach
 • "rodzinka.pl": Małgorzata Kożuchowska nie chce się mieszać do... polityki

  Małgorzata Kożuchowska, czyli Natalia Boska z „rodzinki.pl” i Monika Borecka z „Drugiej szansy”, uważa, że aktorzy – poza nielicznymi wyjątkami – są słabymi... politykami i nie powinni podpinać się pod żadne frakcje, bo to zawsze jest bardzo ryzykowne.

 • Nowe wcielenie Kożuchowskiej

  Małgorzata Kożuchowska została... panią prokurator. W najnowszym serialu telewizji TVN aktorka wciela się w rolę Marii Okońskiej. Artystka opowiada o swojej nowej postaci oraz o rozstaniu z rolą Hanki Mostowiak z "M jak miłość".

 • "Złote Kaczki": Koniec głosowania

  Zakończyło się zbieranie głosów w plebiscycie "Złote Kaczki 2004". W tym roku laureatów wybierali czytelnicy "Filmu", słuchacze Radia RMF FM i internauci-użytkownicy portalu INTERIA.PL. Do kogo powędrują "Złote Kaczki", dowiemy się 1 marca. Laureaci odbiorą statuetki już po raz 48., a uroczystość odbędzie się w Teatrze Dramatycznym w Warszawie.

 • Kto otrzyma "Złote Kaczki"?

  "Złota Kaczka" to najstarsza polska nagroda filmowa. W tym roku laureatów wybrali czytelnicy "Filmu", słuchacze Radia RMF FM i internauci-użytkownicy portalu INTERIA.PL. Do kogo powędrują "Złote Kaczki", dowiemy się juz w poniedziałek, 1 marca. Laureaci odbiorą statuetki już po raz 48., a uroczystość odbędzie się w Teatrze Dramatycznym w Warszawie.

 • Złote Kaczki: Laureaci na CZATerii!

  W tym roku laureatów Złotych Kaczek, najstarszych polskich nagród filmowych, po raz pierwszy wspólnie wybierali czytelnicy miesięcznika "Film", słuchacze Radia RMF FM i internauci-użytkownicy portalu INTERIA.PL. Wyniki plebiscytu zostały ogłoszone 1 marca. Laureaci odebrali statuetki już po raz 48., a uroczystość odbyła się w Teatrze Dramatycznym w Warszawie.

 • Złote Kaczki: "Ciało" i "Władca Pierścieni"

  "Ciało" Tomasza Koneckiego i Andrzeja Saramonowicza, w kategorii najlepszy film polski, oraz "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" Petera Jacksona, w kategorii najlepszy film zagraniczny, zdobyły tegoroczne nagrody "Złote Kaczki". To najstarsza polska nagroda filmowa, a w tym roku laureatów wybrali czytelnicy "Filmu", słuchacze Radia RMF FM i internauci-użytkownicy portalu INTERIA.PL. Wyniki plebiscytu zostały ogłoszone w poniedziałek, 1 marca.

 • Nowe wcielenie Kożuchowskiej

  Małgorzata Kożuchowska została... panią prokurator. W najnowszym serialu telewizji TVN aktorka wciela się w rolę Marii Okońskiej. Artystka opowiada o swojej nowej postaci oraz o rozstaniu z Hanką Mostowiak z "M jak miłość".

 • Sama z czwórką facetów? Już nie!

  Z początkiem marca na antenę telewizyjnej Dwójki powraca serial "rodzinka.pl". Małgorzata Kożuchowska opowiada o trzech latach spędzonych na planie tej produkcji i nowych wątkach, jakie niebawem się w niej pojawią.

 • Polska kinematografia: Koniec kryzysu?

  Zdaniem wielu obserwatorów rynku kinowego w Polsce, poprawia się stan rodzimej kinematografii. Podobne opinie słychać było już po ubiegłorocznym festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Jednak ta ocena nie znalazła odzwierciedlenia podczas zagranicznych festiwali, na których polskie filmy nie zdobywały znaczących laurów. Propozycje polskich filmowców nie interesowały także zbytnio polskiego widza, może z wyjątkiem młodzieży szkolnej, tłumnie uczęszczającej na seanse obrazów będących...

Wideo na temat: kożuchowska na złotych kaczkach
 • Układ zamknięty

  Inspiracją dla scenarzystów "Układu zamkniętego", Michała S. Pruskiego i Mirosława Piepki była prawdziwa historia biznesmenów, zmagających się z zarzutami stawianymi przez prokuraturę oraz urząd skarbowy. Wszyscy trafili do aresztu, a ich firmę doprowadzono do upadku. Sprawy prowadzone przeciwko nim zostały po latach umorzone z powodu braku znamion przestępstwa, a przedsiębiorcy otrzymali po… 10 tysięcy złotych zadośćuczynienia.

 • Świnki

  "Świnki" to najnowszy film dwukrotnego zdobywcy Złotych Lwów na FPFF w Gdyni ("Wszystko, co najważniejsze" 1992, "Cześć Tereska" 2001) Roberta Glińskiego. Obraz porusza trudną i kontrowersyjną tematykę prostytucji nieletnich, która w ostatnich latach, zwłaszcza na terenach przygranicznych, staje się plagą. Reżyser podkreślał w wywiadach, że chciałby, by jego film stał się głosem w szerszej dyskusji na ten temat. Zdjęcia do "Świnek" realizowano od 28 czerwca do 26 lipca 2008 roku w dwóch...

 • Wstyd

  Brian (Michael Fassbender), 30-latek, mieszkaniec Nowego Jorku nie potrafi zapanować nad swym życiem erotycznym. Sytuacja jeszcze bardziej wymknie się spod kontroli, kiedy zamieszka z nim siostra... Dramat Steve'a McQueen zbada naturę potrzeby, jak ludzie radzą sobie w życiu i jak reagują na doświadczenia, które ich kształtują. Mężczyzna. Kobieta. Nowy Jork. On jest świetnie ustawionym singlem, całkowicie uzależnionym od seksu. Ona czuje się zagubiona w wielkim mieście, jest spragniona...