• Informacje na temat:

  kożuchowska powiedziala tak

Artykuły na temat: kożuchowska powiedziala tak
 • Małgorzata Kożuchowska powiedziała stanowcze "nie"!

  Małgorzata Kożuchowska (44 l.) nie chce promować złych wzorców.

 • Małgorzata Kożuchowska w oscarowej animacji

  Już 8 maja Małgorzatę Kożuchowską będzie można usłyszeć w poruszającej, nominowanej w tym roku do Oscara, animacji "Sekrety morza".

 • Kożuchowska triumfuje! Ma niebywałe wpływy!

  Małgorzata Kożuchowska (46 l.) dopięła swego...

 • Kożuchowska kolęduje z prezydentem

  Prezydent RP Bronisław Komorowski zaprosił do wspólnego kolędowania m.in. Marylę Rodowicz, i Stanisława Soykę. Koncert poprowadziła Małgorzata Kożuchowska. - Papieżowi i prezydentowi się nie odmawia - stwierdziła z uśmiechem aktorka.

 • Małgorzata Kożuchowska: Wyprawka już wyszykowana!

  ...nadzieję, że wszystko będzie dobrze, że Jaś poradzi sobie wśród rówieśników - powiedziała "Dobremu Tygodniowi" Małgorzata Kożuchowska. Aktorka jest zaskoczona, że czas tak szybko biegnie. Jeszcze nie tak dawno nosiła na rękach niemowlaka, a teraz już trzeba było szykować mu wyprawkę do przedszkola. Jednak przez to, że w życiu chłopca zaczął się nowy etap, Małgosia i jej mąż, Bartek Wróblewski...

 • "Sekrety morza": Animacja terapeutyczna

  "Olśniewający wizualnie majstersztyk animacji" - pisano o nominowanej do Oscara irlandzkiej bajce "Sekrety morza", którą od piątku, 8 maja, można oglądać w kinach w Polsce. W obsadzie dubbingu są m.in. Małgorzata Kożuchowska i Arkadiusz Jakubik.

 • Małgorzata Kożuchowska wsparła potrzebujących. To dla dzieci się tak ubrała!

  Niedawno Małgorzata Kożuchowska (45 l.) zaprezentowała się w eleganckiej kreacji i w… uszach Myszki Miki na głowie! Skąd pomysł na takie przebranie? Tajemnica wreszcie wychodzi na jaw – chodziło o akcję charytatywną.

 • Telekamery 2015: Oto laureaci, czyli najlepsi w telewizji!

  Znamy tegorocznych laureatów Telekamer. W poniedziałek, 9 lutego, w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie, magazyn "Tele Tydzień" już po raz 18. ogłosił wyniki plebiscytu. W gronie laureatów znaleźli się między innymi Barbara Kurdej-Szatan, Michał Żebrowski, Agnieszka Chylińska, Tadeusz Sznuk i Przemysław Babiarz.

 • Małgorzata Kożuchowska wybaczyła Marcinowi Tyszce!

  ...wszystkie plany, by spakować się i dołączyć do Tyszki w Paryżu, gdzie akurat ma sesję. Żona? Matka? Aktorka ma tak zwariowane pomysły? Wielu znajomych Małgosi uznało, że Marcin nie miał prawa upubliczniać tak wielu szczegółów z jej życia. Jak udało nam dowiedzieć tygodnikowi "Na żywo", gwiazda nie ma jednak najwyraźniej do Marcina żalu, bo... niedawno cały incydent obróciła w żart. Wie, że jej...

 • Największe gwiazdy zdradzają sekrety Andrzejowi Sołtysikowi

  Choć zazwyczaj trudno ich namówić na zwierzenia i rzadko udzielają wywiadów to Andrzejowi Sołtysikowi udało się przekonać do szczerej rozmowy największe osobowości polskiego kina.

Zdjęcia na temat: kożuchowska powiedziala tak