• Informacje na temat:

  kożuchowska religia

Artykuły na temat: kożuchowska religia
 • Małgorzata Kożuchowska tak wypoczywa w górach! Wyjazd musiał sporo kosztować!

  Małgorzata Kożuchowska (47 l.) nigdy nie ukrywała tego, że jest tradycjonalistką, a także tego, że religia jest bardzo ważna w jej życiu. Boże Narodzenie to dla aktorki jedno z najważniejszych wydarzeń w ciągu całego roku. Dlaczego tym razem jednak odeszła od tradycji?

 • Małgorzata Kożuchowska pierwszy raz o swojej walce z niepłodnością!

  Małgorzata Kożuchowska (44 l.) w końcu przerwała milczenie i rozprawiła się z krzywdzącymi dla niej plotkami!

 • Małgorzata Kożuchowska chce zostać kurą domową?! "Zastanawia się, czy nie schodzić z afisza"

  Ponoć Małgorzata Kożuchowska (44 l.) tak mocno rozsmakowała się w macierzyństwie, że poważnie zaczyna myśleć o zrezygnowaniu z kariery...

 • Małgorzata Kożuchowska wściekła na Zienia!

  Małgorzata Kożuchowska (42 l.) obraziła się na znanego projektanta za to, że zakpił z jej religii i zorganizował pokaz w świątyni. Koniec przyjaźni?

 • Matka Boska Kożuchowska

  Aktorka Małgorzata Kożuchowska jest zagorzałą katoliczką i żyje w przyjaźni z redakcjami telewizyjnych programów katolickich. Kiedy pojawia się w ich drzwiach, bije od niej światłość. Duchowni mówią o niej Nasza Gosia . Czy jest w tym coś złego? Absolutnie... Małgorzata Kożuchowska to wzór do naśladowania. Jeśli ma do wyboru bankiet, czy spotkanie z Bogiem, wybiera to drugie. Partner aktorki...

 • Patryk Vega: Jestem reżyserem pana Boga

  Nowy film Patryka Vegi "Plagi Breslau" ma być jego najbardziej bezkompromisowym dziełem. Grająca główną rolę Małgorzata Kożuchowska pojawia się tam odmieniona. Jest wulgarna, przeklina i w niczym nie przypomina ułożonej Hanki Mostowiak. Sam reżyser przyznaje, że to jego najważniejszy film będący ukoronowaniem niebywałej metamorfozy duchowej.

 • Ojciec zabronił jej jurorować w "X Factorze"?

  W tym roku Małgorzata Kożuchowska zaprosi rodziców na święta do swojego nowego domu. Czy czeka ją poważna rozmowa z tatą?

 • Boscy w nowych rolach!

  Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak, czyli Natalia i Ludwik Boscy z "rodzinki.pl", wrócą w grudniu na ekran TVP 2 w zupełnie nowych rolach! Serialowe gwiazdy tym razem będą musiały sprawdzić się w roli gospodarzy rozrywkowego show! Jakiego?

 • Tomek Karolak ochrzcił syna! Imprezę zrobili na ulicy!

  Uroczystość odbyła się w Warszawie, a ojcem chrzestnym był Piotr Adamczyk.

Zdjęcia na temat: kożuchowska religia