• Informacje na temat:

  kożuchowska w jaka ona jest

Artykuły na temat: kożuchowska w jaka ona jest
 • "Druga szansa": 45 lat Małgorzaty Kożuchowskiej

  Hankę Mostowiak już dawno pogrzebała w kartonach. Małgorzata Kożuchowska wciąż udowadnia, że jest wszechstronnie utalentowaną aktorką. Jej postaci są coraz bardziej różnorodne. Od rockandrollowej(...) Małgorzata Kożuchowska powiedziała nam o finale pierwszego sezonu! A jaka jest nasza gwiazda prywatnie? Małgorzata Kożuchowska twierdzi, że kiedy schodzi z planu i wraca do synka i męża do...

 • Małgorzata Kożuchowska: Boska wróciła na plan

  Po roku przerwy Małgorzata Kożuchowska wróciła do serialu "rodzinka. pl". Gdy na planie gra mamę trzech chłopców, w garderobie czeka na nią jej sześciomiesięczny synek Jan Franciszek. W wywiadzie aktorka opowiada o niełatwym powrocie do pracy, o nowych wątkach, które pojawią się w szóstym sezonie, oraz o fenomenie "rodzinki.pl".

 • "rodzinka.pl": Małgorzata Kożuchowska jest jak... wino. Pięknieje z wiekiem!

  Małgorzata Kożuchowska, czyli Natalia Boska z "rodzinki.pl", od lat regularnie otrzymuje od jednego z magazynów propozycje udziału w... rozbieranej sesji i od lat kategorycznie odmawia pokazania wszystkich swych wdzięków w pełnej krasie. 48-letnia aktorka nie wstydzi się swojego ciała, ale uważa, że epatowanie nim nie jest jej do niczego potrzebne.

 • Małgorzata Kożuchowska w Pałacu Prezydenckim

  Małgorzata Kożuchowska - pierwszy raz po urodzeniu syna Jasia - pokaże się publicznie. W najbliższy poniedziałek, 8 grudnia, aktorka poprowadzi koncert kolęd, który odbędzie się w Pałacu Prezydenckim.

 • Małgorzata Kożuchowska: Lewandowscy postawili jej twarde warunki

  Aktorka nawiązała współpracę z agencją, której współwłaścicielami są Anna i Robert Lewandowscy, i pracuje nad zmianą wizerunku. Pierwszym krokiem jest rola w filmie Patryka Vegi "Plagi Breslau", który ma pokazać ostrą i bezkompromisową Małgosię. Zmiany mają być jednak dużo bardziej spektakularne. By Kożuchowska mogła otrzymywać mocne, nieoczywiste role, musi poddać się sugestiom sztabu...

 • Kożuchowska kolęduje z prezydentem

  Prezydent RP Bronisław Komorowski zaprosił do wspólnego kolędowania m.in. Marylę Rodowicz, i Stanisława Soykę. Koncert poprowadziła Małgorzata Kożuchowska. - Papieżowi i prezydentowi się nie odmawia - stwierdziła z uśmiechem aktorka.

 • Małgorzata Kożuchowska: Co stoi za jej metamorfozą?

  Małgorzata Kożuchowska (48 l.) przeszła ostatnio sporą metamorfozę. Co się za tym kryje?

 • Małgorzata Kożuchowska wzruszona do łez

  Już 8 maja usłyszymy Małgorzatę Kożuchowską w nominowanej do Oscara animacji "Sekrety morza". Aktorka wyznaje, że praca przy tym tytule poruszyła w niej czułą strunę i rekomenduje ją rodzicom, którzy świadomie wybierają filmy dla swoich dzieci.

 • Małgorzata Kożuchowska już tak nie wygląda. Ale zmiana!

  Małgorzata Kożuchowska (48 l.) przyzwyczaiła wszystkich do swoich krótkich blond włosów, które stały się jej charakterystyczną cechą. Teraz aktorka postanowiła zmienić swój wygląd.

 • Kożuchowska o nowym sezonie "rodzinki.pl"

  Od 6 marca na antenie TVP2 startują premierowe odcinki serialu "rodzinka.pl". W szóstym sezonie produkcji do domu nieposkromionej rodziny wprowadzą się rodzicie Natalii Boskiej. "Między moją bohaterką a jej mamą będzie stale iskrzyć" - zdradza Małgorzata Kożuchowska.

Zdjęcia na temat: kożuchowska w jaka ona jest
Wideo na temat: kożuchowska w jaka ona jest
 • Mroczek odejdzie z "M jak miłość" jak Kożuchowska?

  społecznościowych czy w upiększanych zdjęciach na blogach. Z tego powodu jego wymarzoną rolą jest po prostu "rola życia". (Videoportal/x-news)

 • Milczenie jest złotem

  Jak wyznać komuś uczucie, jeśli straciło się głos? Twórcy magicznej komedii romantycznej "Milczenie jest złotem" udowadniają, że prawdziwa miłość kryje się między słowami. Inge (Aneta Todorczuk-Perchuć) ma nietypowy zawód i równie niekonwencjonalną osobowość. Jej praca polega na zgrywaniu różnych dźwięków do ilustracji audycji radio wych i spotów reklamowych. Pewnego dnia na ulicy do Inge podchodzi tajemniczy Nieznajomy (Jan Wieczorkowski), który bez słowa całuje ją w usta, wręcza bukiet...

 • Witkowski: Seksu u mnie brak. Jestem na poziomie kontrowersyjności Kożuchowskiej

  : Kożuchowska"! "Nie piję, nie palę, seksu brak, narkotyków brak, to gdzie ta kontrowersja?" - pyta w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle. "Ja nie chcę wzbudzać kontrowersji. Teraz będę grał w serialu na stałe, nie mogę zdradzić w którym, ale nie na raz czy dwa. To jest poziom kontrowersyjności: Kożuchowska" – śmieje się Michał.

 • Jak upolować faceta

  Adaptacja bestsellerowej powieści Janet Evanovich. 30-letnia Stephanie Plum (Katherine Heigl), to mieszkanka New Jersey, która została niedawno zwolniona z praca i jest świeżo po rozwodzie. Spłukana i zdesperowana, prosi swego kuzyna Vinniego (Patrick Fischler), by dał jej szanse zarobić szybką gotówkę jako łowca nagród. Jej pierwszym zadaniem jest wytropienie lokalnego policjanta Joe Morelli (Jason O'Mara), poszukiwanego za morderstwo. Okazuje się nim ten sam mężczyzna, który w szkole...

Dyskusje na temat: kożuchowska w jaka ona jest
 • Re: "M jak miłość": Barbara Kurdej-Szatan jest... najcenniejszą polską aktorką

  To cwana s........z, lans to Jej sposób na istnienie i jeszcze ta słynna BORELIOZA, którą wzbudza litość , co poniektórych decydentów - Ona dobrze wie , że aktorsko jest NIKIM więc musi używać innych chwytów, a potem się szczyci i chwali jaka to Ona "ROZCHWYTYWANA I POPULARNA". Zupełny brak samokrytyki, bo ten ptasi móżdżek utwierdził ją w przekonaniu, że jest o niebo lepsza od takich