• Informacje na temat:

  kożuchowska w prawo agaty

Artykuły na temat: kożuchowska w prawo agaty
 • "Prawo Agaty": Małgorzata Kożuchowska poświęci karierę dla synka? Mamy dementi!

  Tabloidy uwielbiają rozpisywać się na temat Małgorzaty Kożuchowskiej, czyli Marii Okońskiej z "Prawa Agaty". Niestety zazwyczaj są to informacje nieprawdziwe...

 • Telekamery 2015: Oto laureaci, czyli najlepsi w telewizji!

  Znamy tegorocznych laureatów Telekamer. W poniedziałek, 9 lutego, w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie, magazyn "Tele Tydzień" już po raz 18. ogłosił wyniki plebiscytu. W gronie laureatów znaleźli się między innymi Barbara Kurdej-Szatan, Michał Żebrowski, Agnieszka Chylińska, Tadeusz Sznuk i Przemysław Babiarz.

 • "Prawo Agaty": Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie sprzed 20 lat!

  Małgorzata Kożuchowska, czyli Maria Okońska z "Prawa Agaty", chętnie dzieli się z fanami zdjęciami na swoim oficjalnym fan page'u. Tym razem aktorka zamieściła zdjęcie, które zostało zrobione w 1995 roku i przedstawia ją w towarzystwie obecnie bardzo popularnych aktorek - Agaty Kuleszy, czyli Carmen Roty Majewskiej z "Krwi z krwi", Agnieszki Wosińskiej, czyli Edyty z "Barw szczęścia" i Danuty...

 • "Prawo Agaty": Zajdzie w ciążę!

  W nowym sezonie życie Agaty Przybysz przewróci się do góry nogami!

 • "Prawo Agaty": Małgorzata Kożuchowska w nowej kampanii. Ciążowego brzuszka ani śladu!

  Małgorzata Kożuchowska, czyli Maria Okońska z "Prawa Agaty, jest niekwestionowaną ikoną stylu. Nic więc dziwnego, że po raz kolejny została zaproszona do współpracy przez jedną z topowych polskich marek.

 • Leszek Lichota: Sprawca wielu ciąż?

  W czwartek, 7 sierpnia, poznaliśmy jesienną ramówkę stacji TVN. Z tej okazji Leszek Lichota opowiedział o swojej postaci w serialu "Prawo Agaty".

 • "Prawo Agaty": Małgorzata Kożuchowska wreszcie przyznała się do ciąży!

  Ależ niespodziankę Małgorzata Kożuchowska, czyli serialowa prokurator Maria Okońska zaserwuje swoim fanom! Otóż w 6. odcinku "Prawa Agaty" pokaże się z ciążowym brzuszkiem! Lecz to jeszcze nie koniec sensacji!

 • "Prawo Agaty": Powrót Dygant!

  Powrót Agnieszki Dygant, plejada gwiazd w głównych i drugoplanowych rolach (m.in. Małgorzata Kożuchowska, Daria Widawska, Marian Opania, Leszek Lichota, Tomasz Karolak), poruszające sprawy i wartka akcja - powstaje pierwszy w polskiej telewizji klasyczny serial prawniczy poruszający w każdym odcinku nową sprawę (tzw. serial proceduralny).

 • Małgorzata Kożuchowska: Co stoi za jej metamorfozą?

  Małgorzata Kożuchowska (48 l.) przeszła ostatnio sporą metamorfozę. Co się za tym kryje?

 • "Prawo Agaty": Kłopoty bohaterów

  W piątej serii "Prawa Agaty" romans Agaty Przybysz (Agnieszka Dygant) i Marka Dębskiego (Leszek Lichota) kwitnie, ale szczęście pary nie potrwa długo. W życiu prawników ponownie pojawi się bowiem Hubert (Bartłomiej Świderski), który wielokrotnie wpędzał bohaterkę w kłopoty.

Zdjęcia na temat: kożuchowska w prawo agaty
Wideo na temat: kożuchowska w prawo agaty
 • Kożuchowska jako pani prokurator

  W serialu "Prawo Agaty" Małgorzata Kożuchowska gra panią prokurator - Marię Okońską, twardą profesjonalistkę. Czy to czarny charakter produkcji?

Dyskusje na temat: kożuchowska w prawo agaty