• Informacje na temat:

  kożuchowska wyszla za maz

Artykuły na temat: kożuchowska wyszla za maz
 • Małgorzata Kożuchowska flirtuje z kolegami na planie! Co na to mąż?!

  Małgorzata Kożuchowska (47 l.) jest szczęśliwą mężatką i spełnioną mamą. Jednak ostatnio powiedziała coś, co może zaniepokoić jej ukochanego.

 • Małgorzata Kożuchowska przy mężu może czuć się bezpiecznie!

  Małgorzata Kożuchowska (44 l.) przy swoim mężu Bartłomieju Wróblewskim (38 l.) może czuć się bezpieczna. Ukochany ma swoją firmę ochroniarską, więc wie, jak ustrzec rodzinę przed złem tego świata.

 • Małgorzata Kożuchowska była przerażona. Jej mąż dostawał pogróżki!

  Kiedy Bartłomiej Wróblewski (36 l.), mąż Małgorzaty Kożuchowskiej (42 l.), wpadł na pomysł założenia firmy ochroniarskiej, nie spodziewał się, że będzie go to tak wiele kosztowało...

 • Małgorzata Kożuchowska już dawno temu oczarowała Bartka Świderskiego. Dobrze im się razem pracuje

  To nie pierwszy raz, kiedy Małgorzata Kożuchowska (45 l.) i Bartłomiej Świderski (43 l.) pracują razem. Przed laty, gdy grali kochanków, ona wyraźnie go oczarowała. Teraz znów spotykają się na planie serialu „Druga szansa”. Czy dawne emocje powróciły?

 • Małgorzata Kożuchowska chce na kanonizację. Lekarze mówią "nie"!

  Zakończył się trwający kilka lat koszmar Małgorzaty Kożuchowskiej (42 l.). Teraz aktorka chce podziękować w Rzymie za cud macierzyństwa. Lekarze jednak odradzają jej lot samolotem!

 • Małgorzata Kożuchowska

  (ur. 27 kwietnia 1971 we Wrocławiu) - aktorka filmowa, teatralna i serialowa.

 • Kożuchowska: Chciałam go do siebie zrazić

  Co jakiś czas Małgorzata Kożuchowska musi dementować plotki o kryzysie w jej małżeństwie z młodszym o 6 lat Bartkiem Wróblewskim. Wbrew doniesieniom mediów, wszystko w jej związku układa się(...) herbatę" - opowiada. Jednak gdy znajomość zaczęła się rozwijać, Małgorzata Kożuchowska bardzo się starała... zniechęcić do siebie przyszłego kandydata na męża. "Jak go poznałam, przedstawiłam mu...

 • Dramatyczne rozstanie Kożuchowskiej

  Świeżo upieczona mężatka, 37-letnia Małgosia Kożuchowska wcale nie zwlekała tak długo ze ślubem z powodu braku odpowiedniego kandydata na męża. 5 lat temu był w jej życiu mężczyzna, z którym chciała założyć rodzinę.

 • Kożuchowska adoptuje dziecko

  Serialowa Hanka Mostowiak, którą gra Małgorzata Kożuchowska właśnie otrzymała zgodę dyrektorki domu dziecka na adopcję drugiej pociechy. Aktorka prywatnie także marzy o adopcji. Ula będzie drugim(...), może spełnić swoje marzenie. Przypomnijmy, że Małgorzata Kożuchowska 30 sierpnia wyszła za mąż za dziennikarza Bartka Wróblewskiego.

 • Kożuchowska adoptuje dziecko

  Moda na adopcje wkracza do Polski. Małgorzata Kożuchowska (36 l.) chce adoptować dziecko. Aktorka wyznała "Wprost", że postara się o to, gdy wyjdzie za mąż.

Zdjęcia na temat: kożuchowska wyszla za maz
Wideo na temat: kożuchowska wyszla za maz
 • Więzień labiryntu

  Film opowiada historię nastoletniego Thomasa (Dylan O'Brien), który razem z 60 innymi osobami zostaje uwięziony w tajemniczym labiryncie. Gdy wszystko wydaje się być stracone i nikt nie potrafi znaleźć wyjścia pojawia się nagle dziewczyna. Posiada ona cenną informacje, która może być pierwszym krokiem do upragnionej wolności.

 • Więzień labiryntu

  Film opowiada historię nastoletniego Thomasa (Dylan O'Brien), który razem z 60 innymi osobami zostaje uwięziony w tajemniczym labiryncie. Gdy wszystko wydaje się być stracone i nikt nie potrafi znaleźć wyjścia pojawia się nagle dziewczyna. Posiada ona cenną informacje, która może być pierwszym krokiem do upragnionej wolności.

 • Przypadkowy mąż

  Komedia romantyczna "Przypadkowy mąż" jest pełną pasji i zabawnych zwrotów akcji opowieścią kierowaną do widzów, którzy wierzą w wielką miłość i mają poczucie humoru. Nie widzieliście niczego zabawniejszego od czasu "Dziennika Bridget Jones"! Film "Przypadkowy mąż" to dowód na to, że ogniste, pełne żaru uczucie potrafi wybuchnąć między dwojgiem ludzi równie gwałtownie jak pożar w Nowym Jorku. Pełen humoru, ciepła scenariusz i gwiazdorska obsada: Uma Thurman, Colin Firth, Isabella Rossellini,...