• Informacje na temat:

  kożuchowska zdjęcia z wakacji

Artykuły na temat: kożuchowska zdjęcia z wakacji
 • Kożuchowska chwali się wyjazdem do Tajlandii! "Wykąpałam się w cieple i blasku słońca"

  Małgorzata Kożuchowska (46 l.) jest zachwycona Tajlandią. Dwudniowy pobyt w Bangkoku potraktowała jako ucieczkę od ponurej polskiej zimy. Możliwość cieszenia się słońcem i ciepłem zrekompensowała gwieździe wysiłek, jaki musiała włożyć w pracę na planie filmowym.

 • Kacper Kuszewski: Z Markiem nigdy nie jest nudno

  Znamy go przede wszystkim z serialu "M jak miłość". Ale to nie jedyne zajęcie Kacpra Kuszewskiego - z Teatrem Pieśń Kozła podbija Europę, szykuje autorski recital, a także komentuje rzeczywistość w "Świat się kręci".

 • Małgorzata Kożuchowska kończy kontrakty. Jej fani chyba nie będą pocieszeni

  ...odetchnie -mówi tygodnikowi "Życie na gorąco" znajoma aktorki, dodając, że Kożuchowska właśnie rozpoczęła planowanie wakacji. Część lata zamierza spędzić z synem i mężem w swych ukochanych Włoszech, na(...) go najlepiej, jak potrafi. Tuż po świętach pożegnała się z ekipą "Drugiej szansy", a dwa tygodnie wcześniej zakończyła zdjęcia do ostatniego sezonu "rodzinki.pl" i wciąż nie wiadomo, czy serial...

 • Kożuchowska: Potrzebowałam zmiany

  Rozpoczęły się zdjęcia do drugiej serii serialu "rodzinka.pl" . Małgorzata Kożuchowska mówi o powrocie na plan tej produkcji i opowiada, czym różni się Natalia Boska od Hanki Mostowiak z "M jak miłość" .

 • Małgorzata Kożuchowska będzie miała pracowite wakacje! Braknie czasu na relaks?

  Małgorzata Kożuchowska (45 l.) już podjęła decyzję. Może to niektórych zaskoczyć, ale aktorka postanowiła zrezygnować z wakacyjnego odpoczynku, a przynajmniej nie planuje go teraz. Chce skupić się na pracy, której ma obecnie bardzo dużo.

 • Co nowego u Boskich?

  Na tę wiadomość fani Boskich czekali od dawna. Kanadyjscy producenci napisali i przesłali scenariusze do nowych odcinków. Zdjęcia do 6. serii "rodzinki. pl" zaczynają się 19 maja. Emisja po wakacjach.

 • Małgorzata Kożuchowska: Będzie odważna sesja w ciąży?

  Małgorzata Kożuchowska (43 l.) otrzymała kilka kuszących finansowo propozycji sesji zdjęciowych z ciążowym brzuszkiem. Czy zobaczymy ją na rozkładówce któregoś z kolorowych magazynów?

 • Korwin demaskuje Kożuchowską

  Nie bez powodu nazywana jest Matką Boską Kożuchowską. W odróżnieniu od większości polskich celebrytów, Małgorzata Kożuchowska (42) gorliwie manifestuje swoją religijność. Czyta biblię w kościołach(...) religijni rodzice. "Mam wady i słabości. I biorąc to pod uwagę, często mówię do Pana Boga, żeby trzymał mnie mocno za włosy w pionie. To jest zbawienne" - wyznaje Kożuchowska. Lubi się zabawić, klnie...

 • "Druga szansa": Małgorzata Kożuchowska świętuje 46. urodziny

  Małgorzata Kożuchowska, czyli Monika Borecka z "Drugiej szansy" i Natalia Boska z "rodzinki.pl", w czwartek 27 kwietnia zdmuchnie 46 świeczek na urodzinowym torcie. Jakie życzenia chciałaby usłyszeć tego dnia?

 • Kożuchowska chce zabrać synka na pielgrzymkę!

  Całą rodziną świętowali 3. urodziny Jasia, teraz wybrali się na odpoczynek nad morze.

Zdjęcia na temat: kożuchowska zdjęcia z wakacji