• Informacje na temat:

  kraciaste koszule

Artykuły na temat: kraciaste koszule
 • Alfabet mody "Beverly Hills, 90210"

  Natapirowane fryzury, kolorowe, geometryczne stroje, mocne makijaże i wszechobecna lycra! Bez tego nie wyobrażamy sobie mody lat 90. Jeżeli dodamy do tego dżins, oversize’owe marynarki, szorty, kolorowe koszule i dużo żelu we włosach - otrzymamy wizerunek typowego członka ekipy z "Beverly Hills, 90210". W latach 90. to oni wyznaczali trendy, pokazywali tysiącom młodych ludzi, jak wyglądać...

 • Recenzja Trzynasta w Samo Południe "Hell Yeah": Co wieziecie? Drewno do lasu

  Znacie ich z finałów ostatniej edycji "X Factor". Jedni dzięki nim odkryli southern rocka, inni pukali się w głowę, że zaszli aż tak daleko.

 • Recenzja Taylor Swift "1989": Taylor włącza agregat prądotwórczy

  Rok 1989. U nas pamiętny, bo odbyły się wybory do Sejmu Kontraktowego. Za oceanem pamiętny, bo wtedy urodziła się Taylor Swift.

 • Seryjni mordercy, kazirodztwo i kraciaste koszule: 20 lat "Ten" Pearl Jam

  Choć dziś ten album należy do absolutnego kanonu muzyki rockowej, to początkowo wzbudzał mieszane uczucia. I nawet 20 lat po premierze "Ten" zespołu Pearl Jam muzycy tej grupy nie wydają się być zadowoleni ze swojego najsłynniejszego dzieła. Fani, którzy w samych Stanach Zjednoczonych zakupili blisko 10 mln egzemplarzy płyty, są jednak innego zdania.

 • Rekord Pearl Jam w polskich kinach

  Polskie pokazy filmu "Pearl Jam Twenty" pobiły tegoroczny rekord frekwencji podczas imprez Multikino Music, ustanowiony w sierpniu przez Red Hot Chili Peppers.

 • Feel: Nie potrafił śpiewać?

  Piotr Kupicha (29 l.) z zespołu Feel nie umiał śpiewać! Tak przynajmniej twierdzą znajomi wokalisty.

 • 20 lat Pearl Jam: To dopiero początek

  Od fana (reżysera Camerona Crowe'a) dla fanów. Film "Pearl Jam Twenty" to niesamowita, pełna emocji kopalnia wiedzy dla sympatyków jednej z legend nurtu grunge. Ależ to się ogląda!

 • Reeves zastąpił De Niro

  W związku z premierami najnowszych filmów Martina Scorsese: animacji "Hugo" i dokumentu "George Harrison: Living in the Material World" magazyn Harper's Bazaar zorganizował sesję zdjęciową ze znanymi aktorami odtwarzającymi najsłynniejsze sceny z filmów reżysera.

 • Radiohead odpaliło Roskilde

  Tegoroczny festiwal Roskilde zaczął się tak naprawdę w czwartek, 3 lipca, o godzinie 22:04, kiedy na główną Pomarańczową scenę weszli panowie Thom Yorke, bracia Jonny i Colin Greenwood, Ed O'Brien i Phil Selway.

 • Dylan pomógł Claptonowi

  Eric Clapton w przeszłości był uzależniony od narkotyków i tęgo popijał, ale w końcu zerwał z nałogami. Stało się tak dzięki jego przyjaciołom muzykom. Największą rolę odegrali Pete Townshend z grupy The Who oraz Bob Dylan, jeden z największych idoli "Slowhanda".

Wideo na temat: kraciaste koszule
 • Papryka, sex i rock'n'roll

  Rodzice Miklósa Fenyö wracają na komunistyczne Węgry w połowie lat sześćdziesiątych, kiedy wszyscy inni uciekają na Zachód. Dla zbuntowanego Mikiego, ubranego w hawajską koszulę i z idealnie wystylizowanymi włosami, powrót z Ameryki i życie pod kontrolą komunistycznej dyktatury oznacza dramat. Jego dawni, węgierscy przyjaciele nie wiedzą co zrobić z jego pstrokatymi ciuchami, dziwnym, amerykańskim akcentem i kolekcją Buddy'ego Holly. Jego miłość z dzieciństwa traktuje go chłodno i z...