• Informacje na temat:

  krainy czarów

Artykuły na temat: krainy czarów
 • Maria Niklińska córką Złej Królowej

  Maria Niklińska użyczyła głosu jednej z postaci w serialu "Ever After High", którego bohaterkami są lalki będące dziećmi słynnych postaci z baśni, takich jak Śpiąca Królewna, Królewna Śnieżka czy Alicja z Krainy Czarów. Dla Niklińskiej to nie pierwsza rola w dubbingu.

 • Maria Niklińska córką Złej Królowej

  Maria Niklińska użyczyła głosu jednej z postaci w serialu "Ever After High", którego bohaterkami są lalki będące dziećmi słynnych postaci z baśni, takich jak Śpiąca Królewna, Królewna Śnieżka czy Alicja z Krainy Czarów. Dla Niklińskiej to nie pierwsza rola w dubbingu.

 • "Klan": Agnieszka Kaczorowska zagra w musicalu?

  Agnieszka Kaczorowska, czyli Bożenka z „Klanu”, ma szansę zagrać tytułową rolę w musicalu „Alicja w krainie czarów”. O powierzeniu jej tego zadania myśli... jej były chłopak, Rafał Samborski!

 • "Czarownica" na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD

  Zrealizowana z rozmachem mroczna baśń "Czarownica" - będąca wariacją na temat animowanej "Śpiącej królewny" - to jeden z największych tegorocznych przebojów wytwórni Walta Disneya. Obraz z Angeliną Jolie w roli tytułowej, który w kinach zarobił ponad 750 milionów dolarów, debiutuje 24 października na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD w ofercie Galapagos Films.

 • "Stranger Things": Millie Bobby Brown: Najlepsza Jedenastka na świecie

  Brown debiutowała w 2013 roku w serialu "Once Upon a Time in Wonderland", spin-offie popularnego "Dawno, dawno temu". Wcieliła się w młodą Alicję z Krainy Czarów. Od tego czasu pojawiła się gościnnie w popularnych produkcjach telewizyjnych, między innymi "Współczesnej rodzinie" oraz "Chirurgach". W 2016 roku Brown o zagrała Jedenastkę w serialu "Stranger Things" serwisu Netflix. Jej bohaterka...

 • Historie z życia i z kart literatury

  Film wojenny "Niezłomny", dramat "Whiplash", familijny "Paddington", biograficzne "Wielkie oczy", komedia "Dzikie historie", thriller "Son of a Gun" - w polskich kinach w pierwszy weekend 2015 roku będzie w czym wybierać.

 • Tara Reid odwołała ślub

  .... Właśnie wybrałam projektantkę mojej sukni ślubnej - Rani z firmy St. Pucchi, która według mnie nie ma sobie równych" - powiedziała. "Chcę, aby mój ślub był jak z krainy czarów. Pragnę, aby zadziwił...

 • Miłosne trójkąty

  Jeden mężczyzna i dwie kochające go kobiety - o takich nietypowych związkach opowiadają wchodzące 28 listopada na ekrany naszych kin filmy "3 serca" i "Siostry i Schiller". Wśród premier znajdują się również m.in.: sequel "Szefów wrogów", animacja "Wielka Szóstka", thriller "November Man" i komedia romantyczna "Scenariusz na miłość".

 • Poprzednik Harry Pottera?

  ...zainteresowaniem, że producenci już zapowiadają kolejne serie. Merlin to nastolatek, który trafia do legendarnej krainy Camelot. Nowa wersja o legendarnym Merlinie pokazuje historie arturiańskie, jeszcze sprzed(...) Uther Pendragon (Anthony Head, "Buffy, postrach wampirów"). Tyran zakazuje uprawiania czarów na terenie swojego królestwa, nie przeczuwając, jak srogo może zostać za to ukarany. Tymczasem nadworny lekarz...

 • Animacja za 70 mln dolarów

  Warto na chwilę zostawić znany nam świat i udać się do krainy czarów - pięknego Szmaragdowego Grodu w samym sercu Oz. Trafia tu także Dorotka z pieskiem Toto, by stawić czoło wyjątkowo wrednemu Błaznowi!

Wideo na temat: krainy czarów
 • Maria Niklińska w serii „Ever After High”

  Maria Niklińska użyczyła głosu jednej z postaci w serialu „Ever After High”, którego bohaterkami są lalki będące dziećmi słynnych postaci z baśni, takich jak Śpiąca Królewna, Królewna Śnieżka czy Alicja z Krainy Czarów. Dla Niklińskiej to nie pierwsza rola w dubbingu.

Dyskusje na temat: krainy czarów