• Informacje na temat:

  krajewski aktor

Artykuły na temat: krajewski aktor
 • "Odwróceni. Ojcowie i córki": Wyrzucono go ze szkoły teatralnej! Uparł się, by jednak zostać aktorem

  Tomasz Ziętek, czyli Daniel Krajewski z serialu "Odwróceni. Ojcowie i córki", to jeden z najzdolniejszych polskich aktorów młodego pokolenia. Niedawno zdradził w wywiadzie, że został wyrzucony z warszawskiej Akademii Teatralnej po roku studiów, bo uznano, iż nie nadaje się na aktora! Postanowił wtedy zrobić wszystko, by udowodnić, że ci, którzy relegowali go ze szkoły, bardzo się mylili...

 • Crispin Glover o "Hiszpance"

  Widzów czeka świetna zabawa, ale najlepiej, jeśli nie będą wcześniej wiedzieli, o czym jest ten film - tak "Hiszpankę", nową produkcję Łukasza Barczyka, promuje odtwórca jednej z głównych ról, popularny amerykański aktor Crispin Glover.

 • "Barwy szczęścia": Orina wielowymiarowa - rozmowa z Oriną Krajewską

  Zajmuje się działalnością prozdrowotną, kieruje fundacją i pisze książki, ale ma czas na aktorstwo, które wciąż jest dla niej ważne. Celina, jej bohaterka w „Barwach szczęścia”, wzbudza wiele kontrowersji. Czy w najbliższych odcinkach serialu pokaże inne, lepsze oblicze?

 • "Hiszpanka": Patriotyzm "z truskawkami i śmietaną"

  Amerykański aktor Crispin Glover i m.in. Jan Frycz, Jakub Gierszał, Jan Peszek i Piotr Głowacki zagrali w "Hiszpance", która trafi do kin 23 stycznia. Opowiadający o powstaniu wielkopolskim film, łączący prawdę historyczną z fikcją, wyreżyserował Łukasz Barczyk.

 • "Na dobre i na złe": Doktor Krajewski ze złamanym sercem

  Wiktoria - po krótkim, ale namiętnym romansie - złamała mu serce, Falkowicz okazał się jego bratem... Doktor Krajewski na brak emocji ostatnio nie narzeka! A jak granego przez siebie bohatera ocenia Grzegorz Daukszewicz?

 • Jan Peszek: Łatwo jest manipulować historią

  "Hiszpanka" Łukasza Barczyka - długo wyczekiwana polska superprodukcja - wchodzi do kin 23 stycznia 2015. Historia o telepatach i Powstaniu Wielkopolskim przedstawia wizję patriotyzmu, która "demitologizuje powszechne społeczne przyzwyczajenia i poglądy" - mówi grający w filmie Jan Peszek. Aktor opowiada o tym, co działo się na planie i z czym kojarzą mu się truskawki z bitą śmietaną.

 • "Na dobre i na złe": Dr Krajewski to... melancholik?

  Adam Krajewski z "Na dobre i na złe" sprawia wrażenie optymisty i lekkoducha... ale to jedynie pozory. A jak swój charakter ocenia Grzegorz Daukszewicz, prywatnie?

 • Magdalena Boczarska szykuje się do ślubu?

  Magdalena Boczarska ("Różyczka") dokładnie rok temu po raz pierwszy pokazała się publicznie w towarzystwie Mateusza Banasiuka ("Płynące wieżowce"). Dziś jest już oficjalnie... narzeczoną przystojnego aktora.

 • "rodzinka.pl": Sensacja! Boscy mieli nazywać się... Krajewscy!

  Po rocznej przerwie "rodzinka.pl" wraca na antenę serialowej Dwójki. Co będzie największym zaskoczeniem 6. sezonu? - Mam wrażenie, że każda z serii zaskakuje nas czymś nowym i świeżym. Tym razem do domu Boskich wprowadzają się dziadkowie, Janina i Zenon, w rolach których - tutaj mogę zapewnić z pełną odpowiedzialnością - z niezwykłą przyjemnością oglądać będziemy parę fantastycznych aktorów...

 • "Hiszpanka" : Maligna

  "Hiszpanka" Łukasza Barczyka to film bezczelny i to nie tylko dlatego, że jest reklamowany jako "arcydzieło". To eksperyment i żart, który ukrywa się w szatach wysokobudżetowego historycznego widowiska; widowiska, które zwabi do kin widownię niespodziewającą się tak niecodziennych wrażeń.

Zdjęcia na temat: krajewski aktor
Wideo na temat: krajewski aktor
 • Molier na rowerze

  Popularny telewizyjny gwiazdor Gauthier Valence (Lambert Wilson) wyrusza w podróż pociągiem na tajemniczą francuską wyspę Ré. Ma do wykonania specjalną misję. Chce przekonać starego przyjaciela aktora Serge’a Tanneura (Fabrice Luchini) do powrotu na teatralną scenę w tytułowej roli w spektaklu "Mizantrop" Moliera. Zadanie nie jest proste, bo Tanneur, znany kiedyś aktor komediowy, trzy lata temu porzucił teatr, wycofał się ze świata i zamieszkał w rozpadającym się domu, przekazanym w spadku...

 • Zimowy sen

  Bohaterem "Zimowego snu" jest były aktor (Haluk Bilginer), który wśród wzgórz Kapadocji prowadzi hotel. Bogaty, inteligentny, wykształcony, z piękną, młodą żoną u boku, jest dla biednych, żyjących w izolacji mieszkańców małej górskiej wioski przybyszem z innego świata. Kiedy skończy się sezon i hotel zapadnie w zimowy sen, współistnienie rożnych światów okaże się bardzo trudne.

 • Brüno

  Po Boracie i Alim G przyszedł czas na BRUNA!Najnowsza kreacja totalnego świra i mistrza nonsensownego humoru Saszy Baron Cohena. Bruno to kolejna fikcyjna postać stworzona przez Sachę Barona Cohena. Tym razem aktor wciela się w homoseksualnego reportera z austriackiej telewizji interesującej się przede wszystkim modą, gwiazdami show biznesu i... homoseksualizmem samym w sobie. Bruno wywraca świat mody i sław do góry nogami i zadaje pytania, na które nie ma odpowiedzi. Nikt nie jest w stanie...

Dyskusje na temat: krajewski aktor
 • Re: "Na dobre i na złe": Doktor Krajewski ze złamanym sercem

  to jest aktor, czy tylko syn swojego ojca ???

 • Re: "Korona królów": Nie przejmuje się hejtem!

  ,a stare dostojne i mądre. Ta aktoreczka i w jednym i drugim serialu są nie na miejscu. Aż wierzyć mi się nie chce ,że taki przystojny doktorek Krajewski przespał się z taka gąską i bach dziecko. jedynie jej ojciec jest OK ,bo i aktor jest OK.

 • Re: "Na dobre i na złe": Krajewski się buntuje!

  Cienki ten Dauszkiewicz i zupełnie bez wyrazu. Niby aktor z zawodu, a gra gorzej niż dwóch braci Mroczków razem wziętych, którzy jednak są amatorami. No ale talent i zdolności dziś nie są na pierwszym miejscu jeśli chodzi o zatrudnienie i zarabianie kasy.

 • Re: Nowe życie

  W opisie serialu w części Występują podane jest nazwisko Adam Krajewski. Czy rzeczywiście gra ta, aktor o tym imieniu i nazwisku czy jest to pomyłka i wpisamo dane bohatera, którego gra Daukszwewicz

 • Re: Nowa twarz w "Pierwszej miłości"

  fajnie ze bedzie grał nowy aktor w serialu i pojawi sie w zyciu kingi ale nie tylko on pojawi sie tez aktor tylko nie wiem jak on sie naprawde nazywa grał mirona w tancerzach ciekawe którego wybierze kinga bardziej pasuje mi do niej robert _______________miron z tancerzy nazywa się marcin krajewski i w pierwszej miłosci będzie grał rolę adama, kolegi kingi. tez jest super . widziałam go kiedys