• Informacje na temat:

  krajewski córka

Artykuły na temat: krajewski córka
 • Syn Nosowskiej Mikołaj Krajewski zaręczył się. Jego narzeczona to córka znanej dziennikarki

  Mikołaj Krajewski (21 l.), syn Kasi Nosowskiej, zaręczył się ze swoją dziewczyną Marianną Olbrych.

 • Orina Krajewska: Córka Małgorzaty Braunek nie tylko o rodzinie

  Córka Małgorzaty Braunek zagrała w serialu "Cisza nad rozlewiskiem" aż dwie role. Tylko nam Orina Krajewska zdradziła, jak trafiła do "Rozlewiska" oraz jak współpracuje się ze swoją artystyczną rodziną.

 • Córka Seweryna Krajewskiego żąda testu DNA!

  Julitta Krajewska (48 l.) żąda od Seweryna Krajewskiego (70 l.) przeprowadzenia testów DNA, które raz na zawsze rozwieją wątpliwości, że faktycznie jest jego córką.

 • Małgorzata Braunek i Andrzej Żuławski: Miłość przechodzi przez palce jak woda

  Andrzej Żuławski miał być mężczyzną jej życia, ale zostawiła go dla innego. Małgorzata Braunek zawsze była mu jednak wdzięczna za syna.

 • Seweryn Krajewski (70 l.) opublikował na swoim Facebooku wyniki testu DNA, sugerujące, że nie jest ojcem Julitty Krajewskiej (48 l.). Kobieta twierdzi jednak, że dokument został sfałszowany.

 • Kora kontra Złoty Maanam i inne żenujące spory o nazwę

  W ostatnim czasie coraz częściej głośne rozstania w różnych zespołach muzycznych kończą się żenującymi, ciągnącymi się latami sporami o prawa do nazwy. Zdezorientowana publiczność obserwuje smutne przepychanki dawnych idoli, którzy za wszelką cenę próbują przekonać fanów, że to właśnie oni są ci "prawdziwi" i "legendarni". Kora czy Złoty Maanam? Kukiz czy Piersi? Dwie wersje De Mono, a może Kat z Romanem lub Kat bez Romana? Sprawdzamy, kogo jeszcze dotknął ten wirus.

 • Seweryn Krajewski i Irena Jarocka: To była miłość aż po grób?

  Seweryn Krajewski (69 l.) i Irena Jarocka (†66 l.) byli największymi gwiazdami swoich czasów. Niewielu ludzi wiedziało, że się kochali. Może gdyby nie przeszkody losu, wszystko potoczyłoby się zupełnie inaczej...

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • Irena Jarocka i Seweryn Krajewski: Komu zależało na ich rozstaniu?

  ...klubu z muzyką na żywo. Ma wystąpić jako gość Czerwonych Gitar. Jednym z akompaniatorów jest Seweryn Krajewski (69 l.)... Przystojny artysta to bożyszcze kobiet. Po koncertach czekają na niego tłumy(...). W 1968 r. Krajewski napisał dla niej piosenkę "Gondolierzy znad Wisły". Utwór tak bardzo spodobał się na festiwalach w Sopocie i w Opolu, że Irena stała się gwiazdą estrady. Rok później dostała...

 • "Śmierć to tylko dalszy ciąg życia". Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarły m.in. aktorki Małgorzata Braunek, Nina Andrycz i Anna Przybylska oraz znakomity twórca muzyki filmowej Wojciech Kilar. Filmowy świat pożegnał również Robina Williamsa, Philipa Seymoura Hoffmana i Boba Hoskinsa. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

Zdjęcia na temat: krajewski córka
Wideo na temat: krajewski córka
 • Cokolwiek się zdarzy

  Alex jest scenarzystą. Pracuje nad osobistym tekstem: historią o weekendzie z bardzo klarownie wyznaczonym celem. Będzie kochał się ze swoją żoną cztery razy. Ma mocne postanowienie, że nie zmieni ani jednej linijki tekstu. Jak ma się jednak to do rzeczywistości, w której zbliżające się przyjęcie, córka i sąsiedzi zupełnie nie ułatwiają realizacji planu? Czy da się przenieść literacką fantazję na karty rzeczywistości?

 • "Na dobre i na złe": Wiktoria zastanie Blankę w łóżku Adama!

  problemy czekają w serialu Adama... Na dyżurze młody chirurg zajmie się przypadkiem Remigiusza - bandyty, który połknął haczyki wędkarskie, żeby wydostać się z więzienia. A mężczyzna okaże się naprawdę niebezpieczny: zdemoluje gabinet i spróbuje uciec ze szpitala! Za to wieczorem, po pracy... do sypialni Krajewskiego trafi Blanka, córka Wiktorii! Nastolatka będzie miała nadzieję, że spędzi

 • Labirynt

  Gdy 6-letnia córka małomiasteczkowego stolarza zostaje porwana wraz z koleżanką, zostaje wszczęta akcja poszukiwawcza, z którą policja ewidentnie sobie nie radzi. Ojciec, doświadczony myśliwy o ultrakonserwatywnym światopoglądzie, mimo iż początkowo współpracuje z organami ścigania, to zrażony ich bezradnością postanawia wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę. O przestępstwo podejrzewa mężczyznę, którego więzi i torturuje w celu uzyskania odpowiedzi na pytanie, gdzie są dziewczynki.

Dyskusje na temat: krajewski córka
 • Re: "Na dobre i na złe": To nie córka Falkowicza!

  Oj ciekawy wątek !! A może Krajewski jest ojcem Matyldzi. Przecież on ma to w zwyczaju Że pierwszy musi zaliczyć wszystkie kobiety kt. podobają się Falkowiczowi.

 • Re: "Na dobre i na złe": Jak grom z jasnego nieba

  Krajewski jest spalony. Niech on się zajmie Oliwią i swoim dzieckiem. Wiktoria już z nim nie będzie. Zdradził ją kiedy jej córka chorowała , tego się nie wybacza. Małe tego nie Krajewski żadnych wyrzutów. Konica to chociaż zasypywał Klaudię kwiatami, a ten nic. Podejrzewam ,że Oliwii też nie będzie wierny. To najgorszy typ faceta. Ładna gęba to nie wszystko.Trzeba mieć charakter.

 • Re: Szok! Falkowicz i Krajewski to... bracia!

  "I wtedy na jaw wyjdzie, że krew, którą przed zabiegiem Adam oddał dla matki, ma niewłaściwą grupę. Czyli młody chirurg wcale nie jest biologicznym synem Anny!" Co za bzdury! Dziecko dziedziczy grupę krwi po matce LUB ojcu. Ja mam grupę 0+ a moja córka B-. To znaczy, że nie jest moją córką? Ale się popisali scenarzyści. Serial o lekarzach a podstawowej wiedzy brak...

 • Re: "Na dobre i na złe": Ostateczna decyzja

  Też tak sądzę - zwłaszcza, że ojca tej panny otacza jakaś negatywna aura, wydaje się być apodyktyczny, a córka jest pod jego silnym wpływem i to tak wygląda, że "jelenia" szukają. Jeśli Krajewski pamięta, że z nią spał, to pewnie tak było, ale panienka mogła jeszcze z innym/i to samo w tamtym czasie zrobić, ale może zanim dziecko się urodzi i zrobią badanie DNA, to ów "jeleń" już się do czegoś

 • Re: "Na dobre i na złe": Życie jak ruletka

  wstydu najadła niezłego. Oby tylko Blanka z mamusi przykładu nie brała. Ciekawe tylko, co powie jak ją mąż w tyłek kopnie, a matka i córka spytają dlaczego? :) :) Facet jest dla niej szansą w końcu jakoś poukładania sobie wszystkiego, a ona i tak za tym pustym szczeniakiem lata. Widać Wiki jest taka sama, jak ten knyp Krajewski, a w związku z tym Pani Ordynator na nic lepszego nie zasługuje. Tyle.

 • Re: "Na dobre i na złe": Życie jak ruletka

  i córka spytają dlaczego? :) :) Facet jest dla niej szansą poukładania sobie jakoś w końcu wszystkiego, a ona i tak za tym pustym szczeniakiem lata. Widać jest taka sama, jak ten żałosny Krajewski, co