• Informacje na temat:

  krajowe eliminacje

Artykuły na temat: krajowe eliminacje
 • "To nie koniec świata!": Aktorka znana z seriali walczy o udział w konkursie Eurowizji!

  Agata Nizińska, czyli Natasza z „To nie koniec świata!” i Marina z „Wszystko przed nami”, chciałaby reprezentować Polskę w tegorocznym konkursie Eurowizji, który odbędzie się 9 maja w Kijowie. Aby marzenie aktorki się spełniło, musi najpierw wygrać eliminacje krajowe...

 • Niski poziom konkursu na prezesa i zarząd TVP

  W środę, 27 maja, późnym wieczorem Rada Nadzorcza TVP zakończyła przesłuchania uczestników ostatniego etapu konkursu, który wyłoni prezesa i zarząd TVP. Jednak zdaniem jej członka Tadeusza Kowalskiego, konkurs został przygotowany mało starannie, na czym ucierpiał jego poziom.

 • Mira Kubasińska: Wielki ogień zgasł

  ...paszportu" - wspominała. Dziecko ich nie poznało Wyjazdy - co prawda tylko krajowe, za to wspólne - stały się codziennością pary, odkąd Blackout przemianowali w 1968 r. na Breakout. Piosenki...

 • Eurowizja: Ruszyły polskie eliminacje

  W piątek, 15 września, rozpoczęły się krajowe eliminacje do 52. Konkursu Piosenki Eurowizji - Helsinki 2007, które wyłonią utwór reprezentujący Telewizję Polską w Konkursie odbywającym się w maju w Finlandii.

 • Eurowizja: Polka w barwach Litwy

  Litwę w tegorocznym konkursie Eurowizji będzie reprezentować Ewelina Saszenko - Polka z Wileńszczyzny. Saszenko wygrała w czwartek (24 lutego) krajowe eliminacje, pokonując 13 konkurentów. Wokalistka będzie pierwszą Polką reprezentującą Litwę na Eurowizji.

 • Eurowizja: Brytyjczycy wybrali

  Javine, niedoszła członkini grupy Girls Aloud, wygrała krajowe eliminacje do konkursu Eurowizji w Wielkiej Brytanii. 24-letnia wokalistka w sobotę, 5 marca, pokonała faworytkę bukmacherów, śpiewającą modelkę Jordan.

 • Opole 2007: Znamy debiutantów!

  W niedzielę, 22 kwietnia, w Warszawie zakończyły się dwudniowe Centralne Krajowe Eliminacje do konkursu Debiuty 2007. Komisja wyłoniła 10 wykonawców, którzy wystąpią na festiwalu w Opolu.

 • W sobotę, 17 marca, odbyły się ostatnie krajowe eliminacje do tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji 2007. W ten sposób znamy już wszystkich uczestników. Z kim zmierzy się polski przedstawiciel - The Jet Set?

 • Eurowizja w Jedynce

  Koncert "Piosenka dla Europy" to krajowe eliminacje do Konkursu Piosenki Eurowizja 2007 w Finlandii. W trakcie koncertu, który odbędzie się 3 lutego, spośród 10 wykonawców, widzowie wybiorą reprezentanta Polski, który w maju weźmie udział w Eurowizji.

 • Eurowizja: Czy wygwiżdżą Kasię Moś?

  Czy dynamiczny utwór "I Wanna Know" , autorstwa Roberta Jansona z Varius Manx, zaśpiewany przez 18-letnią wokalistkę Kasię Moś, ma szansę wygrać krajowe eliminacje Eurowizji? W rozmowie z INTERIA.PL sama Kasia uważa, że liczyć się będą głównie grupy Ich Troje i Queens.

Wideo na temat: krajowe eliminacje
 • Łowca trolli

  Czy zastanawiacie się, dlaczego w Norwegii jest tak mało chrześcijan? Sytuacja jest znacznie poważniejsza, niż się wydaje. To wszystko wina Trolli, które przez wieki siały spustoszenie. Przekazy mówią o ich ogromnej sile i równie ogromnej głupocie. Brutalne i nieobliczalne nie wybrzydzają - jedzą wszystko, ale ich przysmakiem pozostaje krew chrześcijan. Rządy Norwegii od wieków dementują informacje o tych legendarnych stworach i specjalnej, tajnej jednostce, która zajmować się ma ich...