• Informacje na temat:

  krakowa kariera

Artykuły na temat: krakowa kariera
 • Edyta Górniak żałuje decyzji o przeprowadzce? Jej kariera na tym cierpi!

  ...dla niej projektów utknęło w martwym punkcie. Po przeprowadzce do Krakowa nie pojawiły się żadne pomysły. Jedyne, co odbiło się echem, to porażka wokalistki w polskich preselekcjach do konkursu piosenki(...) pójdzie, kariera znowu ugrzęźnie na mieliźnie. "Edytę zaczyna to wszystko martwić. Nie wie co dalej..." - mówi jej znajomy. Czyżby musiała pomyśleć o powrocie do Warszawy?

 • Accept na jedynym koncercie w Polsce

  27 maja w Klubie Fabryka w Krakowie odbędzie się jedyny w Polsce koncert weteranów heavy metalu z grupy Accept.

 • Joanna Rawik: Miłość zniszczyła jej karierę!

  ...zafascynowana. Joanna od dziecka była niezwykle muzykalna i artystycznie uzdolniona. W bardzo młodym wieku zaczęła występować w teatrach m.in. w Łodzi i Lublinie. Jednak dopiero po przybyciu do Krakowa jej kariera nabrała tempa. Piosenkarka miała okazję występować na całym świecie. Ludzie ją uwielbiali! Nad Wisłą porównywana była do Juliette Greco! Niestety, w pewnym momencie jej kariera się...

 • Katarzyna Gniewkowska: Sto procent kobiecości

  Kilka lat temu dopadła ją depresja. Walczyła z nią dwa lata. Były leki, psychoterapia... Niedawno rozpoczęła nowe życie. Przeniosła się z Krakowa do Warszawy.

 • Jaką karierę planują dzieci znanych aktorek?

  ...przypomina swoją mamę, co za każdym razem podkreślają w komentarzach obserwatorzy. Nastolatka coraz bardziej zbliża się do osiągnięcia pełnoletniości. Być może już niedługo jej kariera nabierze tempa...

 • Karolina Gruszka jako Maria Skłodowska-Curie

  W 2016 roku do kin trafi wystawna, międzynarodowa koprodukcja o życiu słynnej polskiej noblistki - Marii Skłodowskiej-Curie. "Maria Curie" to historia niezwykłej kobiety, która opuszcza ojczyznę i wyjeżdża do Francji, by rozpocząć karierę naukową. A przy tym niepowtarzalna podróż w czasie do Paryża z przełomu wieków - miasta intryg, romansów, sztuki i odkryć, które zmieniały świat.

 • "M jak miłość": Sławek Uniatowski długo czekał na swoje pięć minut. Ktoś blokował jego karierę!

  Sławek Uniatowski, czyli Leszek Krajewski z "M jak miłość", bardzo długo walczył o swoje miejsce w polskim show-biznesie.

 • Stellan Skarsgard na PKO Off Camera

  Ulubiony aktor Larsa von Triera, który zagrał też w "Piratach z Karaibów", musicalu "Mamma Mia!" i "Dziewczynie z tatuażem" - Stellan Skarsgard będzie gościem 8. edycji festiwalu PKO Off Camera. Hollywoodzka gwiazda o szwedzkim rodowodzie odwiedzi Kraków już w maju.

 • Anita ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” olśniła wszystkich! Już robi karierę?!

  Piękna tancerka z Krakowa zdobyła nie tylko serce zapatrzonego w nią Adriana, ale także i telewidzów. Podczas trwania eksperymentu para zyskała sporo fanów, którzy teraz śledzą ich dalsze losy już w mediach społecznościowych, gdzie oboje chętnie publikują zdjęcia. Anita 12 grudnia obchodzi swoje 29. urodziny i była to doskonała okazja do tego, by pochwalić się zdjęciem z nowej sesji zdjęciowej...

 • "Czas na muzykę": Jak powstają przeboje

  Małgorzata Kościelniak i Mirek Gil zdradzają, jak napisać dobrą piosenkę i jakich błędów przy tym unikać.

Wideo na temat: krakowa kariera