• Informacje na temat:

  krakowa marta

Artykuły na temat: krakowa marta
 • Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki odnowili kontakty?

  Wydawało się, że Marta Kaczyńska (35 l.) otwiera się na nowe uczucie. Ale wciąż nie zamknęła za sobą poprzedniego rozdziału. Znów jest coraz bliżej z mężem, Marcinem Dubienieckim.

 • Marta Ścisłowicz czasu nie marnuje

  Zasługuje na miano pierwszej damy seriali. Bo Martę Ścisłowicz oglądamy w czterech produkcjach, a za progiem czeka piąta.

 • Marta Manowska ujawnia swoje sekrety. Jaka jest naprawdę?

  Marta Manowska (32 l.), prowadząca „Rolnik szuka żony”, zwykle niewiele o sobie mówi. Dlatego mało kto wie, że to kobieta, która jest bardzo wierząca. W wywiadzie dla „Dobrego Tygodnia” pokazała swoją nieznaną twarz. Okazuje się, że pragnie wielkiej miłości i wciąż na nią czeka. Wzorem dla niej są ukochani dziadkowie, których małżeństwo trwa już ponad pięćdziesiąt lat.

 • Sylwester w Krakowie: Miasto królów z gwiazdami

  Co nas czeka podczas ostatniej nocy 2014 roku na Rynku w Krakowie? Sprawdźcie szczegóły!

 • Marta Kaczyńska i Kinga Duda: tajemnica zaskakującej przyjaźni!

  Marta Kaczyńska i Andrzej Duda znają się od lat. To on wspierał byłą prezydentównę po katastrofie smoleńskiej. Teraz Marta postanowiła wesprzeć jego córkę, Kingę Dudę.

 • Marta Manowska: Ciągle szukam swojego miejsca

  - Mieszkam już w szesnastym miejscu w swoim życiu - mówi Marta Manowska. Gospodyni programu "Rolnik szuka żony" twierdzi, że mimo licznych przeprowadzek wciąż nie znalazła swojego miejsca na ziemi.

 • Ojciec Dubienieckiego rozżalony: Marta Kaczyńska zapomniała o Marcinie, nawet kartki nie przyśle!

  Marta Kaczyńska-Dubieniecka (35 l.) w ostatnim czasie widywana jest na salonach w towarzystwie nowego przyjaciela, Pawła. Wygląda na to, że o mężu Marcinie Dubienieckiem udało jej się zapomnieć. Ojciec adwokata nie kryje żalu.

 • Marta Ścisłowicz gasiła pożar

  Magda Konarska lubi, kiedy coś się dzieje, nienawidzi zakazów. Ma bzika na punkcie niezależności, ma też gołębie serce - mówi o swojej bohaterce ze "Strażaków" Marta Ścisłowicz.

 • Marta Kaczyńska i Andrzej Duda: Razem w ciężkich chwilach!

  Marta Kaczyńska (35 l.) wie, że 6 sierpnia, kiedy Andrzej Duda zostanie zaprzysiężony na prezydenta, w ich stosunkach wiele się zmieni. Ale ma żelazną pewność, że przyjaciel nadal będzie obecny(...)" – mówi "Dobremu Tygodniowi" znajoma Marty. Był z nią podczas wszystkich najważniejszych uroczystości na Wawelu, a kiedy Marta chciała poza oficjalnymi rocznicami pojechać na grób rodziców, żeby się...

 • Marta Ścisłowicz: Lubię, gdy dużo się dzieje!

  Jeśli chcielibyśmy zrobić ranking najbardziej zapracowanych aktorek, Marta Ścisłowicz znalazłaby się w jego czołówce. Gwiazda występuje w aż 4 serialach. Trwają też zdjęcia do kolejnej produkcji z jej udziałem.

Wideo na temat: krakowa marta
Dyskusje na temat: krakowa marta
 • Re: Miłosny trójkąt

  Oglądam Majkę i bardzo mi sie podoba , a zdjęcia Krakowa po prostu cudo,autor tych zdjęć powinien dostać oskara.