• Informacje na temat:

  krakowie modelka

Artykuły na temat: krakowie modelka
 • Maciej Kot zakochany. Poderwał piękną modelkę!

  Sportowiec i świeżo upieczony absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, opublikował na Instagramie zdjęcie z piękną modelką i instruktorką fitness Agnieszką Lewkowicz zrobione w hotelu w Murzasichle. "Idealne miejsce na wypoczynek i dobre jedzenie. Ten widok..." - podpisał fotkę. 24-latek nigdy nie ukrywał, że podobają mu się wysokie i szczupłe brunetki, z długimi nogami, ładną buzią...

 • "Modelka": Mads Matthiesen kręci w Polsce

  Po swoim ciepło przyjętym przez krytykę debiucie "Misiaczek" (2012), duński reżyser Mads Matthiesen jest w trakcie zdjęć do kolejnego filmu - "Modelka".

 • Rubik: Wigilia w Krakowie

  Supermodelka zaprosiła 12 osób, w tym rodziców Sashy, na Wigilię do Krakowa. Modelka wymyśliła, że w tym roku będzie inaczej niż zwykle. Po pierwsze: by wszyscy mogli odpocząć od gotowania, wigilijną(...) prezent dla dziecka w potrzebie. Chcemy pomóc dzieciom ze szpitala onkologicznego w Krakowie. Jest też dwuletni chłopczyk, który potrzebuje pieniędzy na specjalistyczny wózek" - mówi SHOW. I dodaje...

 • Popielewicz, Szulim i Mlynkowa: Którą wybrać?

  Agnieszka Popielewicz, Agnieszka Szulim i Halina Mlynkowa - utalentowane, piękne i niezależne. Od lat wzbudzają zainteresowanie mediów. Widzowie intensywnie śledzą doniesienia z ich prywatnego życia. A one są ponad to - robią swoje. Bez wątpienia będą gwiazdami sylwestrowej nocy.

 • Zamieniła scenę na wybieg dla modelek

  ...w Krakowie, szyję żakiety, sukienki, spodnie - ubrania, które założyć może każda kobieta - mówi PLICH. Tym razem PLICH pokazał swoją autorską kolekcję wieczorową dla kobiet i mężczyzn wraz z torbami...

 • Tomasz Karolak i Daria Widawska: Podwójne małżeństwo

  Już dwukrotnie grali serialowe małżeństwo. Po raz pierwszy na planie produkcji TVN "39 i pół".

 • Paulina Krupińska: jej drugie dziecko przyjdzie na świat równo dwa lata po narodzinach Antosi?

  Wielka radość w rodzinie modelki Pauliny Krupińskiej (29 l.) i muzyka Sebastiana Karpiela-Bułecki (40 l.). Wszystko wskazuje na to, że para spodziewa się drugiego dziecka. Sprawa wydała się przypadkiem, gdy Paulina, która wraz z córką Antoniną towarzyszyła Sebastianowi podczas koncertu w Krakowie, nagle zasłabła.

 • Julia Pogrebińska: Urodzona w Kazachstanie

  Julia Pogrebińska wyrasta na faworytkę "Tańca z gwiazdami". Nie każdy wie, że aktorka urodziła się w Kazachstanie i mieszkała tam przez 17 lat. Jak sama podkreśla, ostatecznie wybrała jednak Polskę. Dlaczego?

 • Izabela Janachowska szczerze oceniła suknię ślubną Joanny Krupy!

  Joanna Krupa (39 l.) 4 sierpnia 2018 roku wzięła ślub ze swoim narzeczonym Douglasem. Piękny, romantyczny ślub odbył się w Krakowie, a wszyscy oczywiście patrzyli na kreację panny młodej. O ocenę sukni pokusiła się ślubna ekspertka – Izabela Janachowska (31 l.).

 • Słynny duet z "Nad Niemnem": Jak potoczyły się ich losy?

  Po premierze ich drogi rozeszły się na 27 lat.