• Informacje na temat:

  krakowski

Artykuły na temat: krakowski
 • "Dom z papieru": Netflix nietypowo reklamuje serial na krakowskim Rynku

  ...poinformował, że Wydział Kultury i Dziedzictwa Narodowego krakowskiego magistratu wydał zgodę na umieszczenie tej maski na Rynku, bo z dokumentów złożonych przez Netflix wynikało, że będzie to rzeźba, a nie(...), że krakowski magistrat otrzymał jednak wszystkie informacje dotyczące instalacji i celu przedsięwzięcia. "Firma Netflix, planując instalację promocyjną serialu 'Dom z papieru' na krakowskim Rynku...

 • 55. Krakowski Festiwal Filmowy: Laureaci

  Poznaliśmy wszystkich laureatów 55. Krakowskiego Festiwalu Filmowego. W sobotę, 6 czerwca, wieczorem w kinie Kijów.Centrum odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród. Bohaterkami tegorocznego festiwalu okazały się polskie dokumentalistki, które zgarnęły trzy główne nagrody w Międzynarodowym Konkursie Dokumentalnym, w którym rywalizowało ze sobą 20 dokumentów z różnych stron świata.

 • Krakowski fotograf zszokowany zachowaniem biskupa Głodzia! Kazał mu spie****ać!

  Kilka dni temu odbył się Ingres nowego metropolity krakowskiego arcybiskupa Marka Jędraszewskiego. W Katedrze Wawelskiej zjawił się tłum duchownych oraz oficjeli państwowych z prezydentem i premier Szydło na czele. Okazuje się jednak, że "ciekawsze" rzeczy działy się na ulicy Franciszkańskiej pod Pałacem Biskupim.  Tak przynajmniej wynika z relacji Tytusa Kondrackiego, który był jednym...

 • 55. Krakowski Festiwal Filmowy: Ruszył nabór

  Ruszył nabór filmów na 55. Krakowski Festiwal Filmowy (KFF), który potrwa od 31 maja do 7 czerwca 2015 roku. Organizatorzy czekają na zgłoszenia prac dokumentalnych, animowanych i krótkometrażowych.

 • Emilia Krakowska: Co z jej zdrowiem?

  Samopoczucie Emilii Krakowskiej (79 l.) niedawno mocno się pogorszyło, przez co aktorka trafiła do szpitala. Jak czuje się dziś?

 • Litewska kinematografia na Krakowskim Festiwalu Filmowym

  Gościem tegorocznego cyklu "Spojrzenie na..." będzie kinematografia litewska. W trakcie 55. Krakowskiego Festiwalu Filmowego zaprezentowane zostaną najnowsze filmy dokumentalne i krótkometrażowe naszych wschodnich sąsiadów, a polscy i litewscy filmowcy spotkają się na specjalnej konferencji branżowej.

 • Emilia Krakowska potrzebowała pomocy! Dom był w ruinie!

  Emilia Krakowska (78 l.) nie miała sił na remont. Zajęły się tym jej ukochane dzieci, których nie może się teraz nachwalić.

 • Rozpoczął się 55. Krakowski Festiwal Filmowy

  Premierą filmu "Dybuk. Rzecz o wędrówce dusz" w reż. Krzysztofa Kopczyńskiego rozpoczął się w niedzielę, 31 maja, 55. Krakowski Festiwal Filmowy. W programie imprezy, która potrwa przez tydzień, znalazły się projekcje ok. 250 filmów dokumentalnych, animowanych i krótkometrażowych.

 • ​Kultowe seriale: Emilia Krakowska nie potrafi żyć w uczuciowym chłodzie

  Emilia Krakowska, czyli niezapomniana Jagna z "Chłopów" i Gitla z "Ziemi obiecanej", żartuje, że - choć ma już na swoim koncie cztery małżeństwa i kilka romansów - jej serce jest w stanie nieustającej gorączki. 79-letnia aktorka twierdzi, że gdyby znów "dopadła" ją miłość, wcale by się przed nią nie broniła!

 • Ok. 250 filmów na 55. Krakowskim Festiwalu Filmowym

  Ok. 250 filmów dokumentalnych i krótkometrażowych, w większości pokazywanych w Polsce po raz pierwszy, będzie można obejrzeć podczas tegorocznego 55. Krakowskiego Festiwalu Filmowego (KFF). Impreza potrwa od 31 maja do 7 czerwca.

Zdjęcia na temat: krakowski
Wideo na temat: krakowski
 • "Unbreakable Kimmy Schmidt": Zwiastun 2. sezonu

  Jane Krakowski, Elmo, taniec w metrze oraz piosenka o kotku i króliku. To wszystko (i więcej) możecie zobaczyć w najnowszym zwiastunie serialu "Unbreakable Kimmy Schmidt". W produkcji występują: Ellie Kemper (Kimmy Schmidt), Jane Krakowski Jacqueline Voorhees), Tituss Burgess (Titus Andromedon).

 • Miłość

  Pięciu kumpli, którzy chcieli wstrząsnąć światem. Pięć wyrazistych osobowości, które szukały sposobu na wyrażenie siebie. Pięć muzycznych wizji, które często się kłóciły. Jeden zespół. To nie mogło się udać, gdyby nie "Miłość". "Miłość" to historia młodości, mierzenia się z przeciwnościami, wspólnych szaleństw, wielkich przyjaźni, konfliktów, rozczarowań, rywalizacji, pragnień i pomysłów na życie. Jeden z najwybitniejszych polskich filmów dokumentalnych ostatnich lat. Zwycięzca tegorocznego...

 • "Unbreakable Kimmy Schmidt": Zwiastun

  Najbardziej optymistyczna komedia Netfliksa powraca na ekrany. Drugi sezon serialu "Unbreakable Kimmy Schmidt" startuje już 15 kwietnia. W produkcji występują: Ellie Kemper (Kimmy Schmidt), Jane Krakowski (Jacqueline Voorhees), Tituss Burgess (Titus Andromedon).

 • Apartament

  Nowy film producentów wielkiego przeboju polskich kin - "Świadectwa", w którym zobaczymy niezwykłe, nigdy wcześniej niepublikowane materiały, pokazujące prywatne oblicze Jana Pawła II. "Apartament" daje widzom niepowtarzalną szansę poznania Papieża Polaka takim, jakim znało go tylko kilku najbliższych przyjaciół i współpracowników. W filmie wykorzystano niezwykłe, niepublikowane do tej pory materiały wideo, stanowiące zapis prywatnych wyjazdów, rozmów i spotkań Jana Pawła II. W filmie...

Dyskusje na temat: krakowski