• Informacje na temat:

  kraśko w gałkowie

Artykuły na temat: kraśko w gałkowie
 • Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko: Święta w cieniu choroby!

  Cztery pokolenia spotkają się przy wielkanocnym stole. Kraśkowie chcą, by były to radosne dni, choć już wiadomo, że nie będą wolne od problemów...

 • Piotr Kraśko się żeni

  Piotr Kraśko (37 l.) weźmie w połowie września ślub ze swoją długoletnią narzeczoną Karoliną Ferenstein.

 • Piotr Kraśko musiał ulec żonie

  Do tej wyprawy przygotowywał się od wielu miesięcy. Piotr Kraśko (47 l.), zapalony miłośnik żeglugi, nie krył podekscytowania, gdy opowiadał o przygodzie swojego życia, którą zaplanował na tegoroczne(...) dziennikarz zrezygnował z rejsu, na którym tak bardzo mu zależało. Boże Narodzenie Piotr spędzi w gronie rodziny, w Gałkowie na Mazurach. Informacje tygodnika potwierdza jego żona, Karolina Ferenstein...

 • Piotr Kraśko w lipcu zostanie tata. Narzeczona znanego prezentera, Karolina Ferenstein, ujawniła, że będzie to chłopiec.

 • Kinga Rusin szaleje w Gałkowie. Co za kreacja!

  Kinga Rusin (45 l.) nie mogła przegapić takiej okazji i z radością pojawiła się na zawodach jeździeckich Gałkowo Masters 2016. Zwłaszcza, że organizatorką imprezy była serdeczna przyjaciółka dziennikarki, Karolina Ferenstein-Kraśko. Obowiązywał oryginalny "dress code": panie zachęcono do założenia wymyślnych kapeluszy. Kinga zastosowała się do tej prośby i zaprezentowała się nie tylko w ciekawym...

 • Odwiedziny u Piotra Kraśki

  W najbliższym wydaniu "Zacisza gwiazd" poznamy rodzinę Piotra Kraśki, zobaczymy jego dom i usłyszymy piękną opowieść o miłości.

 • Karolina Ferenstein-Kraśko załamana. "Żegnaj przyjacielu"

  Był jej wielkim przyjacielem i traktowała go jak członka rodziny. Niestety, przyszedł na niego czas. Karolina Ferenstein-Kraśko (41 l.) poinformowała o śmierci swojego ukochanego konia.

 • Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko pokazali swój dom! Co za luksus!

  Karolina Ferenstein-Kraśko (40 l.) i Piotr Kraśko (46 l.) nie mogą narzekać na ciasnotę w mieszkaniu. Ostatnio żona dziennikarza pochwaliła się pięknymi wnętrzami ich domu!

 • Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko przechodzą trudne chwile! Co będzie dalej?

  Piotr Kraśko (47 l.) martwi się bardzo o swoją mamę, która nie czuje się ostatnio najlepiej. Wraz z żoną Karoliną Ferenstein-Kraśko (41 l.) zaproponowali jej, by przeprowadziła się do ich warszawskiego apartamentu. Seniorka jednak ma inne plany, które martwią jej syna.

 • Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko mają kryzys?! To on zawinił!

  ...13 września Piotr Kraśko (46 l.) i Karolina Ferenstein-Kraśko (40 l.) obchodzili dziewiątą rocznicę ślubu. Niestety tuż przed świętowaniem doszło do zgrzytu w ich związku.

Wideo na temat: kraśko w gałkowie
 • Apartament

  Nowy film producentów wielkiego przeboju polskich kin - "Świadectwa", w którym zobaczymy niezwykłe, nigdy wcześniej niepublikowane materiały, pokazujące prywatne oblicze Jana Pawła II. "Apartament" daje widzom niepowtarzalną szansę poznania Papieża Polaka takim, jakim znało go tylko kilku najbliższych przyjaciół i współpracowników. W filmie wykorzystano niezwykłe, niepublikowane do tej pory materiały wideo, stanowiące zapis prywatnych wyjazdów, rozmów i spotkań Jana Pawła II. W filmie...