• Informacje na temat:

  krawczyk viva

Artykuły na temat: krawczyk viva
 • Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk zastanawiają się nad adopcją?!

  Agnieszka Włodarczyk (34 l.) i Mikołaj Krawczyk (34 l.) to dość kontrowersyjna, ale niewątpliwie zakochana w sobie para. Czy ich rodzina się powiększy?

 • Zwierzenia Krzysztofa Krawczyka

  W przededniu premiery swojej nowej płyty Krzysztof Krawczyk udzielił wywiadu dwutygodnikowi "Viva", w którym opowiedział o problemach z synem, niedawnym rozwodzie i planach na przyszłość. "Jestem marzycielem. Teraz marzę o tym, by wszystko w rodzinie było dobrze" - oświadczył piosenkarz w rozmowie z "Vivą".

 • Agnieszka Włodarczyk przerywa milczenie po rozstaniu z Krawczykiem!

  Miki pojawił się na imprezie z aktorką Sylwią Juszczak u boku. Nowa miłość Krawczyka kwitnie, a Agnieszka wraca do łask dzięki udziałowi w "Azja Express".  Było więc tylko kwestią czasu, aż jakaś gazeta zaproponuje jej "oczyszczający wywiad", w którym rozprawi się z przeszłością. Z pomocą przyszła właśnie "Viva".  Dziennikarka gazety to najważniejsze pytanie o powody rozstania zaczęła od mema, na...

 • Krzysztof Krawczyk: Warto żyć!

  Polska odpowiedź na płytę "Viva La Vida..." zespołu Coldplay? Jeśli chodzi o przesłanie - jak najbardziej!

 • Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk na początku swojej znajomości chętnie udzielali wywiadów na temat wzajemnych uczuć. Para w dość osobliwy sposób...

 • Trasa koncertowa Krawczyka i Bregovica

  24 listopada, trzy miesiące po premierze płyty "Daj mi drugie życie" Krzysztof Krawczyk i Goran Bregovic wyruszą we wspólną trasę koncertową. Na scenach dużych sal koncertowo-widowiskowych obaj artyści wystąpią z towarzyszeniem Orkiestry Weselno-Pogrzebowej, na czele której stoi jugosłowiański muzyk orkiestry smyczkowej oraz zespołu ludowego "Każdy Sobie".

 • Włodarczyk: Byłam zdradzana

  Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk opowiedzieli o swoim związku. Zdradzili także, dlaczego rozstali się z poprzednimi partnerami.

 • Sopot 2004: Niemen, Krawczyk i Francja

  Znany jest już program tegorocznego festiwalu w Sopocie. Pierwszy wieczór poświęcony będzie pamięci Czesława Niemena; 40-lecie kariery będzie też świętował Krzysztof Krawczyk. Gwiazdami drugiego koncertu, "Vive la France!", będą Patricia Kaas, In-Grid i Kate Ryan. Impreza odbędzie się w dniach 20-21 sierpnia.

 • Wylał się na nie hejt! Znienawidzone gwiazdy show-biznesu?

  ..."Uchu Prezesa". Agnieszka Włodarczyk Na Agnieszkę Włodarczyk hejt wylał się z powodu jej związku z Mikołajem Krawczykiem. Gwiazdor dla aktorki porzucił Anetę Zając i dwójkę dzieci. Internauci w szczególności  pamiętają wywiad, jakiego para udzieliła Vivie. To właśnie w nim Mikołaj Krawczyk powiedział: "Cudownie mieć świadomość tego, że się uzupełniamy i że jesteśmy do siebie tak podobni...

 • Szołbiznes według Latkowskiego

  W czwartek, 31 stycznia, rusza produkcja czwartego filmu Sylwestra Latkowskiego , poświęconego - według słów autora - polskiemu szołbiznesowi . Bohaterami pierwszego dnia zdjęciowego będą m.in. Justyna Steczkowska, Krzysztof Krawczyk, Leszek Możdżer, Grzegorz Brzozowicz, Robert Leszczyński. Pełnometrażowy film dokumentalny nosi tytuł "Szołbiznes po polsku".

Wideo na temat: krawczyk viva
 • Piraci!

  Najnowsza animowana komedia wytwórni Aardman Animations. Film oparty na niezwykle popularnej serii książek Gideona Defoe - oraz Hugh Grant w swej pierwszej animowanej roli. Pechowy kapitan statku pirackiego z niesłabnącym entuzjazmem pragnie pokonać rywali w wyścigu o nagrodę Pirata Roku. Choć jego dzielnej załodze szczęście nie zawsze sprzyja, nigdy nie traci z oczu tego, co dla pirata najważniejsze: fantastycznej przygody!

 • Made in Poland

  "Made in Poland" - dwa dni z życia chorego z nienawiści chłopaka z bloków o imieniu Boguś (Piotr Wawer), który porzuca ministranturę i z napisem "fuck off" wytatuowanym na czole rusza przez osiedle, nawołując do buntu. Nikt jednak nie jest zainteresowany rewolucją, a demolowanie budek telefonicznych i samochodów nie przynosi ulgi, tylko kłopoty. Na swojej drodze konfrontuje się ze swoimi dawnymi mistrzami: księdzem, którego do pracy na blokowisku zesłał podczas widzenia sam Jezus Chrystus...