• Informacje na temat:

  krążek podbija

Artykuły na temat: krążek podbija
 • Kasia Kowalska zrozpaczona!

  Piosenkarka rozpoczęła karierę w latach 90. i wtedy właśnie osiągnęła największe sukcesy. Nagrała w sumie 8 płyt. Jej ostatni krążek ukazał się w 2008 roku. Jakiś czas temu podjęła decyzję, by wrócić na scenę i znów podbijać listy przebojów. Niestety, jak się okazuje, nie będzie to wcale takie łatwe. Magazyn "Gwiazdy" dowiedział się, że wytwórnia stawia Kowalskiej warunki, na które ona nie...

 • Najważniejsze wydarzenia 2014 roku w muzyce

  Nasi eksperci wskazują, co w muzycznym show-biznesie było najistotniejsze i najciekawsze w mijających 12 miesiącach.

 • Nightwish podbija Brazylię

  Metalowa grupa z Finlandii znakomicie radzi sobie na listach przebojów. Teledysk do pierwszego singla z płyty "Once" - zatytułowany "Nemo" - znalazł się na szczycie listy klipów w brazylijskiej MTV. To nie jedyne dobre wieści z obozu epickich metalowców dowodzonych przez wokalistkę Tarję.

 • "Nowa w biznesie"

  Natasha Thomas to 17-letnia Dunka, której piosenki od 2003 roku podbijają listy przebojów w całej Europie. W październiku 2004 roku ukazał się jej debiutancki album, zatytułowany "Save Your Kisses". Natasha stała się również "twarzą" kampanii promocyjnej odzieżowej firmy Lacoste. O swoich fascynacjach muzycznych, planach na przyszłość i byciu modelką, wokalistka opowiedziała Pawłowi Amarowiczowi.

 • "Kochamy rock'n'rolla"

  Airbourne to czwórka przyjaciół, którzy na przekór wszystkim panującym modom stworzyli tradycyjną, żywą, niczym nieokiełznaną muzykę rockową. Mało tego, sprzedali tą muzykę, podbijając nią na całym świecie serca tysięcy fanów i wciąż kontynuują swoją krucjatę, której celem jest zagrać jak najwięcej koncertów.

 • "Zmieniło się trochę w głowie"

  Moim skromnym i nikogo nieobchodzącym zdaniem "Hipocentrum" PeeRZeta będzie najlepszym nielegalem tego roku. Czy moje prognozy się sprawdzą - czas pokaże. Póki co sprawdźcie, co sam zainteresowany ma do powiedzenia o swoim nowym krążku, o konkurencji i o tym, jak zmienił się przez ostatnie cztery lata... Z PeeRZet rozmawiał Filip Rauczyński ("Magazyn Hip Hop").

 • "W duchu lat 90."

  sobie, aby ktokolwiek w Polsce zrobił wcześniej taki krążek. Co w nim takiego wyjątkowego? Przekonajcie się sami...

 • Jakiej muzyki Polacy słuchali latem?

  Refleksyjna Katie Melua, odrobina polskiego hip-hopu i gorące wakacyjne rytmy... Dowiedz się, czego Polacy najchętniej słuchali tego lata!

 • Bjork: Debiut, który nie był debiutem

  Islandzka artystka Bjork od lat pozostaje synonimem muzycznego ekscentryzmu i niepisanym symbolem swej ojczyzny. Tak, jak na terenach Islandii sąsiadują ze sobą lodowce i wulkany, tak w dyskografii Bjork stoją obok siebie... dwie debiutanckie płyty.