• Informacje na temat:

  kreacja obszyta

Artykuły na temat: kreacja obszyta
 • Sukienki gwiazd, które zaskoczyły w 2015 roku

  ...szkarłatną suknią projektu Givenchy Haute Couture. Dopasowana, cudownie podkreślająca kształty kreacja odsłoniła ramiona i przyciągnęła uwagę do wcięcia w talii.  Wiele gwiazd postawiło na biel, przy czym dwie(...), połyskującą suknię od Elie Saab Haute Couture. Wyszywana cekinami kreacja z długim rękawem i głębokim wycięciem odsłaniającym nogę błyszczała jeszcze bardziej dzięki delikatnej biżuterii od Tiffany & Co...

 • Monika Zamachowska też zostanie projektantką! Pomoże jej... Urbańska

  Żona Janusza Józefowicza znana jest ze swych licznych talentów. Celebrytka próbuje swych sił w aktorstwie, muzyce oraz projektowaniu ubrań. Na razie w żadnej z tych dziedzin specjalnie jej nie wychodzi, ale Natasza się nie poddaje. Przypomnijmy, że firma odzieżowa Muses nie odniosła spektakularnego sukcesu, choć w jej dziwnie obszytych kreacjach paradowało kilka znanych celebrytek. Tym razem...

 • Co łączy Patryka Vegę ze sprawą Barbary Blidy?

  Jeszcze przed premierą "Służb specjalnych" reżyser Patryk Vega przekonywał: "Szalenie trudno będzie polemizować z tym, co zobaczymy na ekranie. Na miejscu osób, które będą próbowały to zrobić, byłbym ostrożny. Bo jeśli się okaże, że jednak zbiega się to z pewnymi wydarzeniami, które miały miejsce w rzeczywistości, to mogą popaść w śmieszność".

 • Kasia Cichopek (24 l.) i Marcin Hakiel (25 l.) zajęli czwarte miejsce w Londynie podczas pierwszej tanecznej Eurowizji. Konkurs odbył się w sobotę, 1 września, późnym wieczorem.

 • Oscarowa moda

  Oscarowa gala to nie tylko święto kina, lecz także mody. Na wiele tygodni przed ceremonią rozdania nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej gwiazdy zaczynają myśleć o kreacjach, które zaprezentują na czerwonym dywanie. Także w tym roku przed Kodak Theatre at Hollywood & Highland w Los Angeles obserwować można było rewię mody.

 • Cichopek bohaterką narodową

  "Zawsze chciałam zrobić coś poza granicami kraju i zrobić coś dla Polski, od dziecka miałam takie patriotyczne zapędy i chciałam być bohaterem narodowym" - mówi Kasia Cichopek. Młoda aktorka spełni swe marzenie już w najbliższą sobotę, 1 września.

 • Bajkowe życie Grace Kelly

  Piękna, posągowa blondynka o klasycznej urodzie, utalentowana aktorka, która poślubiła księcia Monako. Bajkowe życie zakończył wypadek samochodowy. W piątek mija 30. rocznica śmierci Grace Kelly.