• Informacje na temat:

  kreacje edyty górniak

Artykuły na temat: kreacje edyty górniak
 • Jesienna moda w stylu gwiazd – płaszcze, buty, skórzane torebki i niezwykle wieczorowe kreacje

  ...płaszczem. Ciemny outfit celebrytka z łatwością przełamała górą w intensywnej zieleni. Cały zestaw został także rozświetlony jasnymi, kremowymi, sportowymi butami. Kolorowe płaszcze w stylu Edyty Górniak(...) jednak faktu, że niektóre gwiazdy potrafią nas zaskoczyć. Na szczególną uwagę zasługuje na przykład ostatni wybór Edyty Górniak. Piosenkarka postawiła bowiem na płaszcz w kolorze intensywnej żółci...

 • Pójdą w ślady Dody i Edyty Górniak?

  Na oficjalnej stronie programu "X Factor" możemy przeczytać, że Maja Sablewska jako menedżerka zamierza "wspierać młodych, uzdolnionych muzycznie ludzi". Była opiekunka m.in. Dody i Edyty Górniak otrzymała pod swoje skrzydła pięć zespołów, które będzie trenowała przed finałową rozgrywką w konkursie talentów.

 • Edyta Górniak ma teraz trudny czas. Gdzie szuka ukojenia?

  Edyta Górniak (46 l.) nie ma ostatnio łatwego czasu. Zwłaszcza, że rozstała się ze swoim ukochanym Mateuszem (34 l.). A wcześniej przeżyła wielki dramat - straciła ciążę. Stara się jednak iść dalej z podniesioną głowa. Ukojenie może znaleźć w muzyce. Ostatnio wystąpiła na koncercie w Gdańsku, a jej zdjęcia z tej imprezy mogą dać do myślenia.

 • Edyta Górniak chce sprzedać swoje ubrania

  Edyta Górniak rozpoczęła rozmowy z jednym z modowych sklepów w sprawie wystawienia swoich ubrań na sprzedaż.

 • Edyta Górniak miała problem przed preselekcjami do Eurowizji. Zniszczyli jej sukienkę!

  Edyta Górniak (43 l.) była niemal pewna, że to ona będzie reprezentować Polskę podczas Eurowizji. Stało się jednak inaczej. Czy piosenkarka przegrała w uczciwej rywalizacji? Tabloid ujawnia nieznane szczegóły zza kulis show.

 • Edyta Górniak negocjuje

  Wiadomo już, że będą kolejne edycje programu "Jak oni śpiewają", bowiem pierwsza edycja cieszyła się rekordową popularnością.

 • Powtórzy sukces Edyty Górniak?

  Trwają intensywne przygotowania do tegorocznego finału konkursu Eurowizji, który odbędzie się 14 maja w Moskwie. W tym roku Polskę będzie reprezentować Lidia Kopania z piosenką "I Don't Wanna Leave".

 • 50 tysięcy złotych za jedną piosenkę?

  Wokalistka Edyta Górniak w kilka minut zarobiła małą fortunę - donosi "Fakt".

 • Górniak błyszczy

  Najwyraźniej nastały dobre czasy dla Edyty Górniak. Nie zawsze wszystko jej się udawało, nie zawsze miała dobrą prasę, zwłaszcza w niektórych brukowcach.

 • Viva Comet: Ponad 3 mln głosów!

  W czwartek wieczorem (23 lutego) poznamy laureatów piątej edycji Viva Comet. Gala z udziałem licznych gwiazd odbędzie się w warszawskim Centrum EXPO XXI.

Wideo na temat: kreacje edyty górniak
 • Essential Killing

  Nie wiemy, czy jest bojownikiem Al-Kaidy, czy niewinnym człowiekiem, który znalazł się w niewłaściwym miejscu, w niewłaściwym czasie. Mohammed, złapany przez amerykańskich żołnierzy w Afganistanie, zostaje wywieziony do tajnej bazy w Europie Środkowej. Udaje mu się uciec z transportu. By przeżyć, nie cofnie się przed najokrutniejszą zbrodnią. Mocny, przejmujący, trzymający w napięciu od pierwszej do ostatniej sceny. Najnowszy film Jerzego Skolimowskiego, w którym zobaczymy niezwykłe kreacje...

 • Whiplash

  "Whiplash" to zdobywca Grand Prix 30 edycji najważniejszego festiwalu kina niezależnego Sundance w USA oraz nagrody publiczności. Andrew (Miles Teller) to młody perkusista, który stara się osiągnąć doskonałość. Fletcher, wykładowca prestiżowego konserwatorium (JK Simmons) jest bardzo wymagającym nauczycielem. Jego metody dydaktyczne są okrutne; zmusza uczniów do nieludzkiego wysiłku, często poniża. Andrew jest gotowy na wszelkie poświęcenia, aby stać się muzykiem idealnym. Przejmujący obraz...

 • Matka Teresa od kotów

  Opowieść o dwóch braciach, którzy w brutalny sposób zamordowali swoją matkę. Wstrząsający obraz rodzącej się nienawiści i gniewu w na wskroś zwyczajnej i skromnej rodzinie. Scenariusz filmu oparty jest na autentycznych wydarzeniach sprzed kilku lat. W filmie zobaczymy między innymi Ewę Skibińską oraz Mariusza Bonaszewskiego, a także dwie niezwykłe kreacje aktorskie - Mateusza Kościukiewicza (główna rola w filmie "Wszystko co kocham") i Filipa Garbacza (główna rola i nagroda za debiut aktorski...