• Informacje na temat:

  kreacje gwiazd 2013

Artykuły na temat: kreacje gwiazd 2013
 • Projektant Plich nie wypożycza już kreacji gwiazdom show-biznesu. Zrezygnował z tej popularnej w świecie mody praktyki po kilku nieuczciwych działaniach ze strony celebrytek. Jedna z nich nie oddała mu sukienek pożyczonych 4 lata temu. Inna zwróciła kreację poważnie uszkodzoną.

 • "Brud": Plejada brytyjskich gwiazd w szalonej czarnej komedii

  Już 17 października na ekrany kin wejdzie hardcore'owa komedia "Brud". Film autorstwa twórców "Trainspotting" to historia Bruce'a Robertsona, detektywa, który w drodze na szczyt nie cofnie się przed niczym. W rolę zdeprawowanego policjanta wcielił się James McAvoy, a partnerują mu największe gwiazdy brytyjskiego kina.

 • "Druga szansa": Spotkanie z gwiazdami 3. sezonu

  Trzy dni po premierze 1. odcinka 3. sezonu "Drugiej szansy" gwiazdy serialu TVN spotkały się z przedstawicielami mediów, by osobiście opowiedzieć o tym, co tej wiosny czeka granych przez nie bohaterów.

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • Serialowe rodzeństwa, czyli koneksje gwiazd "O mnie się nie martw"

  ...mogą tylko marzyć. Józef odebrał dyplom w 2013 roku, kilka dni po premierze filmu "Miasto 44", mając już na swym koncie kreacje m.in. w "Przepisie na życie" i "Czasie honoru", a Stefan kończy studia(...) samą rolę. Joanna jest już bardzo znana, ma na swoim koncie wiele ważnych nagród za kreacje filmowe, Justyna wciąż czeka na swoje pięć minut, choć również może się pochwalić sporym dorobkiem. - Mam...

 • Agata Kulesza: Możemy być z siebie dumni!

  "Uważam, że mam ogromne szczęście" - mówi Agata Kulesza. Aktorka, której rolą w "Idzie" Pawła Pawlikowskiego zachwyca się cały świat, zaskoczy nas niebawem nową kreacją. W filmie "Pani z przedszkola" Marcina Krzyształowicza gwiazda wciela się w postać, która w niczym nie przypomina jej dotychczasowych kinowych bohaterek.

 • Gwiazda "rodzinki.pl" najlepszą polską aktorką!

  Agata Kulesza, czyli Maria z "rodzinki.pl", i Andrzej Chyra, czyli Tomasz Werner z "Bez tajemnic", mają powód do dumy! Kreacje, które stworzyli w prezentowanych na 38. Festiwalu Filmowym Gdynia 2013 filmach, uznano za najlepsze z najlepszych.

 • Jamie Alexander: Naga i wytatuowana

  Gwiazdę filmu "Thor" - Jamie Alexander - oglądać będziemy mogli w głównej roli w kryminalnym serialu NBC "Blindspot". Aktorka zaprezentuje w nim wytatuowane ciało.

 • "Dr House": Gwiazdy po latach

  Hugh Laurie (Gregory House) Po postawieniu ostatniej diagnozy w serialu (maj 2012 r.) 55-letni aktor poświęcił się swojej drugiej pasji - muzyce. 6 marca 2013 roku na sklepowe półki trafił drugi(...). W połowie 2013 r. do historii przeszedł jego związek z brazylijską surferką, Mayą Gabeirą. Para spotykała się przez ponad dwa lata. Szybko się pocieszył po rozstaniu, bo już w styczniu 2013 r. paparazzi...

 • "Śmierć to tylko dalszy ciąg życia". Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarły m.in. aktorki Małgorzata Braunek, Nina Andrycz i Anna Przybylska oraz znakomity twórca muzyki filmowej Wojciech Kilar. Filmowy świat pożegnał również Robina Williamsa, Philipa Seymoura Hoffmana i Boba Hoskinsa. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

Zdjęcia na temat: kreacje gwiazd 2013