• Informacje na temat:

  kreacje otwarcie

Artykuły na temat: kreacje otwarcie
 • Józef Wojciechowski z piękną towarzyszką na otwarciu hotelu. Co za kreacja!

  Józef Wojciechowski (71 l.) to jeden z najbogatszych Polaków. Milioner od czasu do czasu bywa na salonach. Dotąd pokazywał się na nich ze swoją żoną, młodszą od niego o około 40 lat Laurą. Ostatnio, na otwarcie hotelu przyszedł jednak z piękną brunetką. Towarzyszka Józefa Wojciechowskiego miała na sobie piękną dopasowaną białą kreację, która była też dość prześwitująca. Jak Wam się podoba?

 • Berlinale 2015: Wielka klapa na początek

  Film "Nobody Wants the Night" Isabel Coixet zainaugurował 65. edycję Berlinale. O osadzonej na początku XX wieku opowieści o kobiecie, która wyrusza w kierunku bieguna północnego, mówi się w kuluarach jako o najsłabszym filmie otwarcia od lat. Obrazu hiszpańskiej reżyserki nie ratuje nawet kreacja Juliette Binoche, która, naznaczona histerycznymi gestami i krzykiem, szybko osuwa się w koleiny autoparodii.

 • Tallia Storm w przezroczystej sukni w Cannes. Nie obyło się bez wpadki!

  Festiwal w Cannes co roku przyciąga tłumy gwiazd. Podczas otwarcia tegorocznej edycji nie zabrakło m.in. piosenkarki Talii Storm (19 l.), która już "na dzień dobry" zaliczyła wpadkę. Podczas pozowania na czerwonym dywanie zbyt mocno chwyciła za tył sukni, przez co wszyscy mogli oglądać jej nagie pośladki. Odpowiednia kreacja na tego typu galę?

 • Agata Kulesza ze Złotym Aniołem

  Agata Kulesza otrzyma specjalnego Złotego Anioła dla wybitnej aktorki europejskiej podczas 12. edycji MFF Tofifest w Toruniu. Nagrodę odbierze 18 października podczas gali otwarcia festiwalu.

 • Monika Olejnik skupiła na sobie wzrok wszystkich!

  Monika Olejnik (59 l.) słynie z bardzo oryginalnego stylu ubioru. Jej kreacje bez przerwy spotykają się z ogromnym zainteresowaniem. Tak też było, gdy dziennikarka pojawiła się na otwarciu butiku Joanny Klimas. Na tę okazję wybrała słynny czerwony płaszcz. Uczyniła z niego swój znak rozpoznawczy! Mimo że często go na siebie zakłada, to za każdym razie skupia na sobie wzrok wszystkich. Podoba wam...

 • Wiosna Filmów: "Gołąb przysiadł na gałęzi..." Roya Anderssona na inaugurację

  Ponad 80 filmów, sekcje kina polskiego, węgierskiego i rosyjskiego oraz wykłady mistrzowskie przygotowali organizatorzy 21. festiwalu filmowego Wiosna Filmów. Impreza odbywać się będzie w warszawskim Kinie Praha od 10 do 19 kwietnia.

 • Pożegnanie z serialem "Talianka"

  ...pokazane otwarcie, choć w nieco złagodzonej wersji. Także rosyjska wieś tamtych lat nie była ani tak schludna (czyste kufajki kołchoźników i wyprasowane koszule kołchoźnic), ani zasobna (chaty pełne mebli...

 • Agata Kulesza: Nie wybieram się na galę Złotych Globów

  11 stycznia dowiemy się, czy "Ida" zostanie nagrodzona Złotym Globem. Za rolę w tym filmie Agata Kulesza otrzymała kilka prestiżowych wyróżnień.

 • "Na noże": Piotr Stramowski lubi być... celebrytą

  Piotr Stramowski, czyli Darek Zimoląg z "Na noże", jest jednym z niewielu polskich aktorów, którzy otwarcie przyznają, że bywanie na imprezach i pozowanie do zdjęć na ściankach... pomaga w karierze. - Jestem celebrytą. Ta pozycja daje mi bardzo dużo możliwości zawodowych - twierdzi.

 • Berlinale 2015: Kto ma szansę na Złotego Niedźwiedzia?

  Ostatnie dni 65. edycji Berlinale upłynęły pod znakiem nieco lżejszego repertuaru. Niedługo po premierze "50 twarzy Greya" odbył się pokaz prezentowanego w sekcji konkursowej (lecz nieubiegającego się o nagrody) "Kopciuszka" Kennetha Branagha, bardzo dobrze przyjętej przez dziennikarzy adaptacji klasycznej baśni braci Grimm. Wieczorem odbędzie się gala, podczas której dowiemy się, kto otrzymał Złotego Niedźwiedzia.

Wideo na temat: kreacje otwarcie
 • "M jak miłość": Odcinek 1438.

  . Łukasz znów spotyka się z Katią i próbuje odkryć, dlaczego dziewczyna uciekła wcześniej z hotelu. Otar stresuje się przed otwarciem swojego baru. Gruzin jest załamany, bo jego lokal nie ma kelnerki

 • Ewa Farna zatrudniła stylistkę! Widać?

  Ewa Farna nie słynie ze zbyt wyszukanego gustu, co otwarcie przyznaje. Z jej tuszą i wielkim biustem musi być bardzo ciężko dobrać kreację, aby całość prezentowała się stylowo i z klasą. Z tego powodu nowa jurorka "X factora" zatrudniła stylistkę, która od jakiegoś czasu wyszukuje jej ubrania. Patrząc na jej strój z nagrań kolejnego odcinka wydaje nam się, że stylistka ma chyba jeszcze gorszy

Dyskusje na temat: kreacje otwarcie
 • Re: Agnieszka Włodarczyk na Festiwal Gwiazd ubrała się w... lumpeksie!

  Nie przepadam za tą kobietą, ale wielki szacunek za to, że powiedziała otwarcie o tym skąd ma sukienki. Jak słyszę czasem za jakie pieniądze "wielkie gwiazdy" kupują kreacje, w których wyglądają jak pół dupy za krzaka - to aż mnie rzuca o ziemię. A tutaj Włodarczyk wygląda bardzo ładnie - szkoda, że ja nigdy nie mogę znaleźć niczego fajnego.