• Informacje na temat:

  kreacje podobały

Artykuły na temat: kreacje podobały
 • Olga Kalicka zaszalała z kreacją!

  Olga Kalicka (24 l.), którą możemy oglądać w popularnych serialach, m.in. "Rodzince.pl", czy "Na Wspólnej", dość często bywa na imprezach branżowych. Ostatnio pojawiła się na urodzinach jednej ze stacji radiowych i momentalnie przykuła uwagę wszystkich, a to dzięki śmiałej sukni, która więcej odsłaniała niż zasłaniała. Jak Wam się podoba?

 • Kinowe pasje Józefa Piłsudskiego

  Gdyby Piłsudski był Amerykaninem, Hollywood by mu nie odpuściło. W Polsce także grali go sami najlepsi. Czy jednak wiecie, że i on był zapalonym kinomanem?

 • Odchudzona Blac Chyna w obcisłej kreacji!

  Blac Chyna (30 l.), podobnie jak wiele kobiet, dość sporo przytyła w ciąży. Modelka, która urodziła swoje drugie dziecko jesienią 2016 roku, niemal od razu po porodzie wzięła się za dietę i ćwiczenia. Dziś jest tak szczupła, że aż trudno ją poznać! Nic dziwnego, że celebrytka chętnie zakłada obcisłe ubrania, które podkreślają jej smukłą sylwetkę. Jak Wam się podoba jej fioletowa stylizacja?

 • "Body/Ciało": Maja Ostaszewska bez makijażu

  - Zagranie tak niezwykłej i wielobarwnej postaci to było coś wspaniałego. Niesamowita przygoda, być może najistotniejsza w całej mojej drodze aktorskiej - mówi Maja Ostaszewska.

 • Naomi Campbell w prześwitującej kreacji. Odsłoniła naprawdę sporo!

  Naomi Campbell (48 l.) jako weteranka salonów była widziana już w różnych kreacjach, często odsłaniających wiele ciała. Ostatnio znów pojawiła się w sukni, która więcej odsłaniała niż zasłaniała. Pod kreacją jednak prześwitywała bielizna, co nie wyglądało zbyt estetycznie. A wam jak się podoba?

 • Recenzja Natalia Przybysz "Prąd": Natalia Przybysz pod napięciem

  "Jack White w spódnicy"? Nowa Natalia Przybysz powinna się obronić bez komplementów Tymona.

 • Małgorzata Kożuchowska w kreacji z koronkami. Ale prześwity!

  Małgorzata Kożuchowska (47 l.) na imprezach zwykle pojawia się w kreacjach, które nie odsłaniają zbyt wiele. Tym razem jednak zrobiła wyjątek. Na galę jednego z magazynów przyszła w długiej kreacji, która miała spore koronkowe prześwity po bokach odsłaniające fragment piersi i biodra. Podoba Wam się w takim wydaniu?

 • Oscary 2015: Przedstawiamy nominowanych

  Na początku każdego roku Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej nominuje do swojego najbardziej prestiżowego wyróżnienia grono dwudziestu aktorów i aktorek. W tym roku to oni dostąpili tego zaszczytu.

 • Madison Beer w prześwitującej kreacji. Odsłoniła naprawdę sporo!

  Piosenkarka Madison Beer (20 l.) może się pochwalić doskonałą sylwetką. Nic dziwnego, że chętnie ją eksponuje, zakładając obcisłe kreacje. Na gali Brit Awards pojawiła się w prześwitującej długiej sukni, która uwydatniła wszystkie atuty jej figury. Trzeba też przyznać, że była to dość odważna kreacja, gdyż więcej odsłaniała niż zasłaniała. Jak Wam się podoba?

 • - Modą należy się bawić, nawet jeśli czasami skutek tej zabawy nie będzie najlepszy - twierdzi Ada Fijał. Jej zdaniem moda w Polsce traktowana jest zbyt poważnie, co przejawia się m.in. w bezlitosnej krytyce stylizacyjnych wpadek gwiazd.

Zdjęcia na temat: kreacje podobały
Wideo na temat: kreacje podobały
 • Dawid Woliński krytykuje Ewę Błaszczyk: Mam tutaj problem

  Dawidowi Wolińskiemu nie podoba się sukienka, w jakiej Ewa Błaszczyk pojawiła się na rozdaniu Orłów 2014. Czyżby mścił się za to, że aktorka nie zdecydowała się na kreację jego autorstwa? (TVP/x-news)

 • Essential Killing

  Nie wiemy, czy jest bojownikiem Al-Kaidy, czy niewinnym człowiekiem, który znalazł się w niewłaściwym miejscu, w niewłaściwym czasie. Mohammed, złapany przez amerykańskich żołnierzy w Afganistanie, zostaje wywieziony do tajnej bazy w Europie Środkowej. Udaje mu się uciec z transportu. By przeżyć, nie cofnie się przed najokrutniejszą zbrodnią. Mocny, przejmujący, trzymający w napięciu od pierwszej do ostatniej sceny. Najnowszy film Jerzego Skolimowskiego, w którym zobaczymy niezwykłe kreacje...

 • Ogromny dekolt Tatiany Okupnik

  Jak podoba wam się kreacja Tatiany Okupnik, w której piosenkarka zaprezentowała się w ostatnim odcinku "X Factora"?

 • Whiplash

  "Whiplash" to zdobywca Grand Prix 30 edycji najważniejszego festiwalu kina niezależnego Sundance w USA oraz nagrody publiczności. Andrew (Miles Teller) to młody perkusista, który stara się osiągnąć doskonałość. Fletcher, wykładowca prestiżowego konserwatorium (JK Simmons) jest bardzo wymagającym nauczycielem. Jego metody dydaktyczne są okrutne; zmusza uczniów do nieludzkiego wysiłku, często poniża. Andrew jest gotowy na wszelkie poświęcenia, aby stać się muzykiem idealnym. Przejmujący obraz...