• Informacje na temat:

  kreacje pozwalają

Artykuły na temat: kreacje pozwalają
 • Iwona Bielska chodzi po lesie i zbiera śmieci! "Wszędzie walające się worki, butelki"

  ...wolnymi terminami, niezłym scenariuszem, reżyserią i towarzystwem, czyli kto obok mnie jest w obsadzie. Przyjmuję takie propozycje, które pozwalają przełamywać stereotypy. Na przykład mówiące o starości...

 • Rekord! Tylu premier jeszcze nie było

  Aż 14 filmów wchodzi w piątek, 21 listopada, na ekrany polskich kin. Wśród nich na plan pierwszy wybijają się: kolejna odsłona hitowej serii "Igrzyska śmierci", thriller "Wolny strzelec" i nowa produkcja Jana Jakuba Kolskiego "Serce, Serduszko". Cztery spośród premier to dokumenty!

 • Rosati kontrolowana przez rodziców!

  Przy Weronice Rosati zawsze jest ktoś z rodziny. Najbliżsi nie pozwalają nawet, by aktorka sama przyjeżdżała na próby do "Tańca z gwiazdami"! Paranoja czy słuszne obawy?

 • Jessica Lange: Przestrasz mnie jeszcze raz

  - Pewnego dnia, kiedy spacerowałam po Nowym Orleanie, gdzie kręcimy nasz serial, usłyszałam, jak ktoś woła: "Rany boskie, to przecież Supreme!" Odwróciłam się i zobaczyłam kilku chłopaków siedzących na podeście przed jakimś budynkiem - opowiada Jessica Lange. - To było coś wspaniałego.

 • Księżna Kate zdradziła płeć dziecka! Zrobiła to świadomie?

  ...przyjście na świat kolejnej pociechy. Choć do porodu zostało niewiele czasu to nadal nie ma oficjalnej informacji na temat płci dziecka. Jednak istnieją pewne przesłanki, które pozwalają sądzić, że na świat...

 • "Zanim zasnę" : Póki sen nas nie rozdzieli

  Dzięki kreacjom Colina Firtha i Nicole Kidman "Zanim zasnę" udaje się zbudować klimat grozy. Cóż z tego jednak, skoro nie pozwalają się w nim zanurzyć nielogiczności scenariusza?

 • „Belle Epoque”: Prawda historyczna jest najważniejsza

  ...z zarostów utkanych. Są one dobierane i fryzowane indywidualnie. Często inne zawodowe zobowiązania aktorów nie pozwalają na utrzymywanie tak charakterystycznego wizerunku przez okres kilku miesięcy...

 • Pohoda: Jak przeżyć muzyczny festiwal z dzieckiem?

  Słowacki festiwal Pohoda świętował w tym roku pełnoletność. Gwiazdami 18. edycji imprezy, która w dniach 10-13 lipca odbyła się na lotnisku w Trenczynie, były "legendy": Kraftwerk , Suede oraz The Afghan Whigs. Muzycznych festiwali nie ocenia się jednak zazwyczaj w kontekście znanych headlinerów, tylko przez pryzmat osobistych odkryć. Słyszeliście kiedykolwiek o hiszpańskiej kapeli Seward lub włosko-francuskim duecie Putan Club? Spodziewajcie się ich wkrótce na katowickim Off Festivalu!

 • Violetta Villas już nie zaśpiewa

  ...". Umowa na nagranie płyty podpisana została w maju. Specjalnie dla artystki zamówione zostały w Mediolanie nowe kreacje . Zaprojektować je miała sama Donatella Versace. Niestety, stan psychiczny artystki się pogarszał. Osoba pracująca w wytwórni mówi, że Villas zachowywała się coraz dziwniej: "Mówiła, że błękitne anioły nie pozwalają jej śpiewać". Koniec nadchodził, nadchodził... i w końcu nadszedł.

 • "Świadek koronny" dla niewidomych

  Podczas Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni widzowie będą mieli okazję obejrzeć film "Świadek koronny" z audiodeskrypcją. Dzięki tej technice osoby niewidome mogą odbierać twórczość wizualną tak jak osoby widzące.