• Informacje na temat:

  kreacje victoria beckham

Artykuły na temat: kreacje victoria beckham
 • Ada Fijał pochwaliła się zdjęciem z Victorią Beckham!

  Aktorka znana jest nie tylko z grania w serialach czy swoich własnych filmikach prezentowanych na YouTube, ale także z zamiłowania do mody. Od dłuższego czasu spełnia się, komentując kreacje gwiazd w jednej z gazet. Często też korzysta z zaproszeń na pokazy mody. Właśnie pochwaliła się, że miała okazję uczestniczyć w prezentacji kolekcji Victorii Beckham, która odbyła się podczas...

 • Beckham: Nie jestem Angeliną Jolie

  Znani mężowie, urocze dzieci i opływające w luksusach życie - Victoria Beckham i Angelina Jolie mają wiele wspólnego. Jeśli chodzi jednak o wielkość rodziny piosenkarka podkreśla, że nie mogłaby mieć aż tylu dzieci co gwiazda filmowa.

 • Victoria nominowana do "modowego Oscara"

  Wprawdzie z zespołem Spice Girls zdobywała wiele wyróżnień, ale jej sceniczny wizerunek był wtedy, delikatnie mówiąc, kiczowaty. Te czasy Victoria Beckham ma już za sobą. Posh Spice zajęła sie projektowaniem mody i z każdym sezonem udowadniała, że to jej prawdziwe powołanie.

 • Czyj styl kopiuje Doda?

  Christina Aguilera, Rihanna, Victoria Beckham i Kate Moss - to na nich, zdaniem kolorowej prasy, wzoruje się Doda.

 • Beckhamowie o ślubie Kate i Williama

  Victoria i David Beckhamowie , którzy dołożyli wszelkich starań, aby w piątek jak najlepiej zaprezentować się na ślubie książęcej pary, określili tę huczną ceremonię jako "piękną i wzruszającą".

 • Victoria Beckham z Oscarem?

  Co prawda z zespołem Spice Girls zdobywała wiele wyróżnień, ale jej sceniczny wizerunek był wtedy, delikatnie mówiąc, kiczowaty. Te czasy Victoria Beckham ma już jednak za sobą. "Posh Spice" zajęła się projektowaniem mody i z każdym sezonem udowadniała, że to jej prawdziwe powołanie. W tym roku po raz pierwszy została nominowana do Bristish Fashion Awards - brytyjskich "Oscarów mody".

 • Beckham na diecie "pięciu garści"!

  Victoria po urodzeniu córki Harper przeszła na restrykcyjną dietę "pięciu garści", polegającą na spożywaniu pięciu niewielkich porcji jedzenia w ciągu dnia. Jej menu składało się z tuńczyka, łososia(...) podobno nie przytyła nawet grama! Wielotygodniowy rygor, jakiemu poddała się Beckham, dał się we znaki całej rodzinie. "Nie mogliśmy przez to zbytnio wychodzić z domu i prowadzić życia towarzyskiego...

 • Kreacje Kylie Minogue

  Kylie Minogue, szykująca się obecnie do światowej trasy koncertowej, zamówiła już sceniczne kreacje. Przebojem stanie się zapewne gorset autorstwa Mr Pearla, autora m.in. sukni ślubnej Victorii Beckham. Informatorzy obawiają się jednak, że obcisła suknia australijskiej wokalistki nie pozwoli jej swobodnie ani oddychać, ani śpiewać.

 • Sarah Jessica Parker zostanie projektantką?

  Aktorka znana widzom z "Seksu w wielkim mieście" uwielbia modę. W serialu słynne były jej kreacje od Diora czy Prady i buty Manolo Blahnika. Tym razem, jak głosi plotka, Parker postanowiła zaprojektować kolekcję ubrań wraz z byłą członkinią zespołu Spice Girls - Victorią Beckham!

 • Beckhamowie mają dość

  David i Victoria Beckham są rozczarowani Ameryką. Para chce w najbliższej przyszłości wrócić do Wielkiej Brytanii.