• Informacje na temat:

  kręglicka zień

Artykuły na temat: kręglicka zień
 • Aneta Kręglicka pełna obaw!

  Aneta Kręglicka (52 l.) postanowiła ruszyć z nowym biznesem. Nie ukrywa, że bardzo się boi...

 • Aneta Kręglicka broni pokazu Zienia: Kościół to miejsce publiczne i miejsce sztuki!

  Aneta Kręglicka (48 l.), muza i przyjaciółka Macieja Zienia, staje w obronie projektanta, twierdząc, że jego pokaz zorganizowany w kościele nie miał w sobie nic z kontrowersji. Zdaniem byłej miss świątynia jest miejscem, które było i jest związane ze sztuką.

 • Michał Piróg o Anecie Kręglickiej: Zrobiła loda projektantowi!

  ...pokazy" - skwitował Piróg, sugerując, że Zień za bardzo wzoruje się na zagranicznych projektantach. Potem przeszedł już do oceniania samej Kręglickiej i jej kreacji. "Wybrała z asortymentu. Zrobiła loda...

 • Tłum gwiazd na pokazie nowej kolekcji Zienia

  Uwielbiany przez gwiazdy projektant Maciej Zień zaprezentował w piątek swoją najnowszą kolekcję. Oklaskiwały ją m.in. Edyta Herbuś i Magdalena Stam, czyli Marta Orłowska i Zyta z "Klanu", oraz Sonia Bohosiewicz, czyli Aida Misztal z "Aidy".

 • Małgorzata Kożuchowska wściekła na Zienia!

  Maciej Zień zraził ostatnio do siebie wiele osób, którym nie przypadł do gustu pomysł zorganizowania pokazu w jednym z warszawskich kościołów. Co ciekawe, nawet na mniej katolickim zachodzie pokazy odbywają się w świątyniach nieczynnych. W Polsce o takie trudno, ale jak widać, pieniądze są w stanie załatwić wszystko! Tego wieczora tłumnie przybyły warszawskie celebrytki, wśród których można...

 • Aneta Kręglicka jurorką "Projektantów na start"

  Aneta Kręglicka będzie przewodniczącą jury talent show "Projektanci na start" - poinformowali producenci programu, który oglądać będziemy mogli na antenie FOX Life.

 • Kto uszyje zwycięstwo?

  Na zwycięzcę pierwszego polskiego modowego talent show czeka m.in. kurs projektowania w Mediolanie i wypromowanie jego marki. Kto więc okaże się mistrzem igły i wygra program "Projektanci na start"?

 • Kożuchowska i Janiak ikonami stylu

  Za najlepiej ubraną Polkę uważa się Małgorzatę Kożuchowską, męskim ideałem mody jest Olivier Janiak. Sondaż przeprowadził kanał Fox Life we współpracy z agencją badawczą przed premierą programu "Projektanci na start".

Zdjęcia na temat: kręglicka zień