• Informacje na temat:

  kręgosłup operacja

Artykuły na temat: kręgosłup operacja
 • Cezary Pazura już po operacji!

  Edyta Pazura (30 l.) ogłosiła, że wszystkie występy jej męża są odwołane lub przełożone na inny termin. Okazuje się, że Cezary Pazura (55 l.) napotkał poważne problemy zdrowotne. Konieczna była operacja!

 • Eurowizja 2015: Kim jest Monika Kuszyńska?

  Wszystko, co powinniście wiedzieć o reprezentującej Polskę na Konkursie Piosenki Eurowizji Monice Kuszyńskiej.

 • Jan Frycz musi przejść kolejną operację. Czeka go długa rehabilitacja!

  Jan Frycz (61 l.) za prędko nie wróci do pracy. Okazuje się, że czeka go jeszcze kolejna operacja na kręgosłup, a następnie kilkutygodniowa rehabilitacja.

 • Tomasz Barański: Nowy start

  Miłośnicy "Tańca z Gwiazdami" pasjonują się nie tylko walką toczoną na parkiecie. Pilnie śledzą też życie prywatne uczestników. W polsatowskiej odsłonie tanecznego show szczególną uwagę zdobył Tomasz Barański.

 • Marcin Dubieniecki już po operacji. Uda się wyjść z aresztu?

  ...otoczenia. Czytaj dalej na następnej stronie... Bratanica Jarosława Kaczyńskiego nie zmieniła swojego stanowiska nawet w obliczu złego stanu zdrowia męża, który ma poważne problemy z kręgosłupem. Jego stan pogorszył się na tyle, że niezbędną okazała się interwencja neurochirurgiczna. - Marcin jutro będzie operowany. To już trzecia poważna operacja na kręgosłup. Lekarze mówią, że jeżeli...

 • Przeszła operację kręgosłupa

  W związku z urazem, jakiego Annie Lennox doznała podczas uczestnictwa w międzynarodowej konferencji dotyczącej AIDS w Meksyku, była wokalistka duetu Eurythmics musiała poddać się niezwłocznie operacji kręgosłupa.

 • Katarzyna Dowbor: Grozi jej poważna operacja!

  Katarzyna Dowbor (55 l.) ma poważne problemy z tarczycą. Grozi jej operacja!

 • Bono: Nagła operacja

  Wokalista irlandzkiej grupy U2 - Bono - przeszedł operację kręgosłupa w szpitalu w Monachium.

 • Anna Grodzka ma poważne problemy z kręgosłupem! Uruchomiono zbiórkę pieniędzy. Kwotę już zebrano!

  Anna Grodzka (64 l.) ma poważne problemy zdrowotne. Konieczna jest kosztowna operacja, na którą nie stać transseksualnej byłej posłanki. W sieci uruchomiono zbiórkę pieniędzy, która spotkała się ze sporym odzewem.

 • Książkiewicz ma chory kręgosłup?

  Tabloidy zastąpią polską służbę zdrowia? "Fakt" doniósł dzisiaj, że wie, co dolega Weronice Książkiewicz. Jak się okazuje, jeszcze przed samą zainteresowaną i lekarzami.

Zdjęcia na temat: kręgosłup operacja
Wideo na temat: kręgosłup operacja
 • "Na dobre i na złe": Odcinek 646., "Powalczymy?"

  Blanka przechodzi chemioterapię, ma również poddać się operacji. Lekarze nie dają jednak gwarancji, że zdołają uratować jej rękę. Nastolatka w końcu buntuje się i ucieka ze szpitala. Doktor Mróz wraca do pracy i zajmuje się przypadkiem Jerzyka. Chłopaka czeka operacja kręgosłupa. Tymczasem Stanisławski odkrywa przypadkiem, że mąż lekarki ją oszukuje. Okazuje się, że Robert po wypadku odzyskał

 • Operacja Dunaj

  Jest sierpień 1968 roku. Załoga polskiego czołgu T-34, wysłużonej już bardzo "Biedroneczki", uczestniczy w zbrojnej interwencji w Czechosłowacji. Polski czołg gubi jednak drogę, a co gorsze... wjeżdża do czeskiej gospody "U Krtka", gdzie utyka na dobre. Taki jest punkt wyjścia liryczno-komicznej historii, którą opowie film fabularny "Operacja Dunaj" w reżyserii Jacka Głomba. "Operacja Dunaj" opowiada historię załogi jednego polskiego czołgu, który gubi się podczas najazdu na Czechosłowację i...

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1531.

  ma przejść operację kręgosłupa. Leon wyznaje przyjaciółce, że gdyby Stefan jej nie odnalazł, to pewnie byliby już małżeństwem.

 • Operacja Argo

  Oparty na prawdziwych wydarzeniach film "Argo" jest kroniką tajnej operacji ratowania sześciu Amerykanów. 4 listopada 1979 roku, w momencie, gdy irańska rewolucja osiąga temperaturę wrzenia, bojownicy szturmują ambasadę USA w Teheranie, biorąc 52 Amerykanów jako zakładników. Jednak w samym środku chaosu sześciu z nich udaje się wymknąć i znaleźć schronienie w domu ambasadora Kanady. Wiedząc, że ich odnalezienie i zabicie jest tylko kwestią czasu, specjalista od eksfiltracji w CIA, Tony Mendez...