• Informacje na temat:

  kręgu zainteresowań

Artykuły na temat: kręgu zainteresowań
 • "Komisarz Alex": Szef Górskiego w kręgu podejrzanych o morderstwo?

  Komendant będzie przerażony, gdy na podłodze w przedpokoju znajdzie ciało kobiety, z którą spędził noc! Natychmiast zadzwoni do Górskiego (Krystian Wieczorek), by poinformować go, że jego kochanka została zamordowana, kiedy on smacznie spał. Poprosi Piotra o pomoc... Ślady Mędrzaka znalezione przy zwłokach Barbary (Halina Chmielarz) nie pozwolą Górskiemu od razu wykluczyć szefa z kręgu...

 • Magdalena Lamparska w "Ojcu Mateuszu"

  W jednym z pierwszych odcinków nowego sezonu "Ojca Mateusza" pojawi się dawno niewidziana na małym ekranie Magdalena Lamparska. Kogo zagra?

 • Bartłomiej Misiewicz na zdjęciu z... Ewą Piątkowską! Niespodzianka?

  Bartłomiej Misiewicz (27 l.) po krótkiej przerwie powraca do kręgu zainteresowania mediów! A to za sprawą zdjęcia ze sportsmenką, Ewą Piątkowską (33 l.). O byłym rzeczniku MON znów jest głośno.

 • Freddie Mercury: Zmierzam do tego, by być legendą

  "Show must go on" - śpiewał z zespołem Queen Freddie Mercury. Choć jego show skończył się 23 lata temu, to pamięć o nim wciąż trwa. 24 listopada przypada kolejna, 23. rocznica śmierci legendarnego muzyka Freddiego Mercury'ego.

 • Kto prześladuje Ewę?

  Ewa żyje w ciągłym strachu. Nie ma pojęcia, kto ją prześladuje i z jakiego powodu. W trosce o swoje życie zaczyna współpracować z policją i podaje nazwiska osób, które mogą być w kręgu podejrzeń.

 • Recenzja Tune "Identity": Nadal intrygują

  Ani sukces w "Must Be The Music", ani zamieszanie wokół prywatnych spraw wokalisty Kuby Krupskiego (media szeroko komentowały jego związek z byłą żoną Macieja Stuhra) na formę Tune nie wpłynęły. Zespół zachował alternatywny charakter i nagrał atrakcyjny album.

 • Sympathy for The (TV) Devil

  Psychopata, gangster i handlarz śmiercią. To oni są teraz naszymi ukochanymi bohaterami z seriali. Tak, telewizja się zmienia, a bohaterowie popularnych produkcji stają się coraz mniej jednoznaczni. Zło puka w ekran naszego telewizora, niczym morderczy duch z "Kręgu", a my wcale nie chcemy zmieniać kanału.

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • Niesamowite wieści o małżeństwie Tomasza Kota!

  Zakochani jak para nastolatków – tak na zdjęciach z Cannes, gdzie odbył się pokaz „Zimnej wojny”, filmu Pawła Pawlikowskiego, prezentuje się małżeństwo Kotów.  Tomasz zagrał w nim główną rolę i znalazł się w kręgu zainteresowań międzynarodowych producentów i reżyserów. Kto wie, czy wkrótce aktor nie pojawi się w jakiejś hollywoodzkiej produkcji.  Jednak każdą decyzję przedyskutuje z żoną, bo...

 • Znany raper będzie producentem

  Raper 50 Cent dodaje do kręgu swoich zainteresowań nowe - będzie produkował filmy.

Dyskusje na temat: kręgu zainteresowań
 • Re: "Na Wspólnej" świętuje 12 lat i 2000 odcinków!

  Akurat nie mam się czego wstydzić, dlatego w kręgu moich zainteresowań są tylko Jamajki, Dominikanki i Kubanki... A miałem już niejedną...

 • Re: Kolacja ze śniadaniem

  My dziewczyny z klubu ,, Miłośniczki polskich seriali " po burzliwej dyskusji i głosowaniu wykluczyłyśmy ten serial z naszego kręgu zainteresowań , można oglądać na własną odpowiedzialność , odcinki nie będą omawiane ani dyskutowane. Mówimy nie , promowaniu rozwiązłości oraz promowaniu modelu rodzin opartych na wzorcach daleko odbiegających od kanonu , typowej polskiej rodziny " TO CO TU

 • Re: Kolacja ze śniadaniem

  My dziewczyny z klubu ,, Miłośniczki polskich seriali " po burzliwej dyskusji i głosowaniu wykluczyłyśmy ten serial z naszego kręgu zainteresowań , można oglądać na własną odpowiedzialność , odcinki nie będą omawiane ani dyskutowane. Mówimy nie , promowaniu rozwiązłości oraz promowaniu modelu rodzin opartych na wzorcach daleko odbiegających od kanonu , typowej polskiej rodziny "

 • Re: Bez znieczulenia

  by nie choroba ?Agata na każde kiwnięcie leci do Witka a to kołnierzyk poprawia ,a to winko ,śniadanko itp.Lubi być w kręgu zainteresowań mężczyzn.Jeśli połączą parę LiL to tylko z woli widza /bo po