• Informacje na temat:

  kret młynarska

Artykuły na temat: kret młynarska
 • Wielka miłość Agaty Młynarskiej i Jarosława Kreta! Dlaczego im nie wyszło?!

  Dziś już mało kto pamięta, jak szczęśliwi byli ze sobą Agata Młynarska (52 l.) i Jarosław Kret (53 l.). To była para niemalże idealna, więc co takiego zaszło w ich życiu, że postanowili się rozstać?

 • Gwiazdy Charytatywnego Balu Dziennikarzy 2015

  7 lutego w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej odbył się coroczny Charytatywny Bal Dziennikarzy. Jedna z najważniejszych imprez w polskim show biznesie zgromadziła zarówno przedstawicieli świata mediów, biznesu jak i polityki. Dochód z tegorocznego balu zasili konto Fundacji Anny Dymnej "Mimo wszystko".

 • Agata Młynarska została szefową Jarosława Kreta!

  Agata Młynarska (49 l.) zatrudniła w swojej redakcji byłego partnera, Jarosława Kreta (50 l.), z którym po rozstaniu nie miała najlepszych relacji.

 • Kolacja z Karoliną Szostak do wygrania na aukcji

  Kolacja z gwiazdami telewizji Polsat Sport w jednej z najlepszych polskich restauracji trafiła na aukcję organizowaną przez fundację Charytatywny Bal Dziennikarzy. W licytacji wieczoru w towarzystwie Karoliny Szostak i Mateusza Borka można brać udział do 6 lutego. Dochód z aukcji zostanie przeznaczony na pomoc dla potrzebujących dzieci.

 • Jarek Kret wspomina pierwszy ślub: Miałem 26, mentalnie raptem 18

  Jarek Kret (53 l.) w niedawnym wywiadzie przyznał, że z obecną partnerką Beatą Tadlą planuje ślub. Mało kto jednak wie, że pogodynek był już żonaty.

 • Młynarska w objęciach Kreta

  Agata Młynarska (40 l.) coraz więcej czasu spędza w towarzystwie Jarosława Kreta (41 l.). Popularna prezenterka telewizyjnej Dwójki i "pan od pogody" w programie 1 TVP zostali sfotografowani podczas romantycznego spaceru.

 • Wpadka Młynarskiej: Palnęła Tadli, że kocha Kreta!

  Agata Młynarska w programie "Świat się kręci" ucięła sobie małą pogawędkę z dawną przyjaciółką Beatą Tadlą. Wyszło dość zabawnie...

 • Kret jest pracoholikiem

  Przemysław Kret, którego niebawem będzie można podziwiać w show "Gwiazdy tańczą na lodzie"? jest pracoholikiem. Najpopularniejszy "pogodynek" TVP otwarcie się do tego przyznaje.

 • Beata Tadla i Jarosław Kret przeżywają kryzys?!

  Chotomowie, który kupiła na kredyt wraz z ukochanym - Jarosławem Kretem (52 l.). Niestety, przymusowe bezrobocie zaczyna gwiazdę męczyć. - Beata jest bardzo pracowitą, aktywną osobą. Już jako 16(...) w uczuciach. Swoje partnerki opuszczał w trudnych sytuacjach życiowych. Kiedy Agata Młynarska (50 l.) po odejściu z TVP do Polsatu z trudem budowała swoją pozycję w nowej stacji, z dnia na dzień...

 • Jarosław Kret zostanie ojcem

  Jarosław Kret i Małgorzata Kosturkiewicz znają się już 15 lat, ale miłość wybuchła dopiero podczas wspólnej pracy. Jej owoc pojawi się na świecie w marcu!

Dyskusje na temat: kret młynarska