• Informacje na temat:

  kris kristofferson aktor

Artykuły na temat: kris kristofferson aktor
 • Bradley Cooper wyreżyseruje Beyonce?

  Clint Eastwood od kilku już planuje realizację remake'u musicalu "Narodziny gwiazdy". Ostatnio pojawiła się informacja, że film miałby być reżyserskim debiutem Bradley'a Coopera ("Snajper"). Główną rolę ma zagrać gwiazda muzyki pop Beyonce.

 • Dominic Purcell kontra Blade

  Brytyjski aktor Dominic Purcell ( "Mission: Impossible 2" , "Equilibrium" ) dołączył do obsady widowiska "Blade: Trinity". Film będzie kontynuacją pełnych akcji horrorów "Blade - Wieczny łowca" i "Blade - Wieczny łowca II" . Zdjęcia do trzeciej odsłony cyklu rozpoczną się jeszcze we wrześniu.

 • Dakota Fanning: Cudowne dziecko

  Dakota Fanning ( "Kot" , "Człowiek w ogniu" ) oraz Kris Kristofferson ( "D-Tox" , "Blade - Wieczny łowca II" ) zagrają obok Kurta Russella ( "Ucieczka z Los Angeles" , "Vanilla Sky" ) w najnowszej produkcji studia DreamWorks Picture, obrazie "Dreamer".

 • "Planeta małp": Kompletowanie obsady

  Jak już informowaliśmy, Tim Burton ("Batman", "Edward Nożycoręki", "Jeździec bez głowy") pracuje nad remakem słynnego filmu "Planeta małp" Franklina J. Schaffnera z 1968 roku. W nowej wersji w głównej roli wystąpi Mark Wahlberg, a obok niego same gwiazdy.

 • Swayze w klubie ze striptizem

  Aktorzy Patrick Swayze i Kris Kristofferson dołączyli do obsady niezależnej produkcji "Powder Blue".

 • "Narodziny gwiazd": Will Smith i Alicia Keys

  Najprawdopodobniej Will Smith ( "Faceci w czerni" , "Nazywał się Bagger Vance" ) i piosenkarka Alicia Keys zagrają w nowej wersji słynnego filmu "Narodziny gwiazdy" Franka Piersona z 1976 roku. W pierwowzorze wystąpili Barbra Streisand i Kris Kristofferson. Remake filmu ma zamiar zrealizować producent Jon Peters.

 • John Sayles i srebrne miasto

  John Sayles ( "Na granicy" , "Casa De Los Babys") zamierza zrealizować kolejny niezależny projekt - dramat kryminalny "Silver City". Akcja filmu toczyć ma się w niewielkim miasteczku w stanie Colorado. Główną rolę w obrazie zagra reżyser i aktor Danny Huston ("Mr North", "Hotel" ), syn legendarnego Johna Hustona ( "Człowiek, który chciał być królem" ).

 • "Planeta małp" na ekranach polskich kin

  . W superprodukcji, będącej remakiem obrazu wyreżyserowanego w 1968 roku przez Franklina J. Schaffnera, występuje plejada hollywoodzkich gwiazd, m.in. Mark Wahlberg, Tim Roth, Helena Bonham Carter, Kris Kristofferson, Michael Clarke Duncan.

 • Szkocki George Clooney

  George Clooney ( "Okrucieństwo nie do przyjęcia" ) najbliższe tygodnie spędzi w Szkocji. Aktor w tamtejszych plenerach nadzoruje bowiem produkcję psychologicznego dreszczowca "The Jacket". Jak donoszą szkoccy reporterzy, Clooney pojawił się w Glasgow opalony i pełen zapału do pracy. Najpierw w otoczeniu ochroniarzy zwiedził miasto. Pierwszy klaps na planie "The Jacket" padł w poniedziałek, 19

 • Ethan Hawke znowu za kamerą

  Ethan Hawke ( "Cedry pod śniegiem" , "Dzień próby" ) postanowił kolejny raz zasmakować reżyserskiego rzemiosła. Aktor i pisarz zaadaptuje na duży ekran własną, bestsellerową powieść pod tytułem "The Hottest State". Będzie to opowieść o parze młodych aktorów próbujących zrobić karierę w Nowym Jorku i zakochujących się w sobie.

Wideo na temat: kris kristofferson aktor
 • Mój przyjaciel delfin

  "Mój przyjaciel delfin" to wspaniały film familijny, który zaraz po premierze został okrzyknięty przez amerykańskich krytyków arcydziełem gatunku. Piękna opowieść o przyjaźni nastolatka i delfina zadebiutuje na DVD już 17 lutego! Schwytany w pułapkę na kraby młody delfin zostaje poważnie okaleczony i przewieziony do szpitala Claerwater Marine, gdzie rozpoczyna się jego walka o przetrwanie. Ssakowi grozi amputacja ogona, po której nigdy już nie będzie mógł pływać. Jednak Sawyer Nelson (Natahan...

 • Kochanie, poznaj moich kumpli

  Najnowsza komedia twórcy "Zgonu na pogrzebie" sprawi, że tym razem zejdziesz... ze śmiechu. Zapowiada się niewinnie, bo zaproszeniem na ślub i wesele, a kończy totalną katastrofą, z owcą w sypialni i przyszłą teściową na haju. Faceci leczący kaca w Vegas to nic przy tym, co zgotują kumplowi jego dwaj najlepsi przyjaciele w roli drużbów. Powiedzenie, że przed ślubem trzeba się wyszumieć po tym filmie, nabierze kompletnie nowego, hardcore'owego znaczenia.

 • Obce ciało

  Angelo i Kasia poznali się we Włoszech w grupie modlitewnej Focolari, gdzie połączyła ich miłość i wiara w Boga. Ich związek przerywa powrót dziewczyny do Polski i decyzja o wstąpieniu do klasztoru. Angelo przyjeżdża do Warszawy, żeby nakłonić Kasię do zmiany zdania. Czekając na jej decyzję, podejmuje pracę w międzynarodowej korporacji. Firmą zarządza bezwzględna i cyniczna Kris przy pomocy swojej asystentki Miry. W korporacyjnej rzeczywistości, głęboko wierzący Angelo staje się ofiarą drwin...