• Informacje na temat:

  kristen miller

Artykuły na temat: kristen miller
 • Po raz drugi została najseksowniejszą kobietą świata

  Brytyjska wokalistka Cheryl Cole została po raz drugi z rzędu okrzyknięta "najseksowniejszą kobietą świata". Gwiazda, której majątek wycenia się na 10 milionów funtów, pokonała takie piękności jak znaną z "Transformersów" Megan Fox czy modelkę Marissę Miller .

 • Kristen Stewart w horrorze

  Kristen Stewart ( "Azyl" i "Catch That Kid" ) wystąpi w horrorze braci Pang.

 • Netflix: Zapowiedzi na wrzesień

  Miller łączą siły aby odszukać zaginioną dziewczynę, która może okazać się kluczem do rozwiązania zbliżającego się galaktycznego konfliktu. Outlander Z kolei fani "Outlandera" od 11 września będą(...) się tak, jak przystało. W końcu bohaterka postanawia wyrwać się z "więzienia" w którym się znalazła i wrócić na Ziemię. Obsada: Kristen Bell, Ted Danso, William Jackson, Jameela Jamil. 21 września...

 • Eva Green w prequelu "300"

  Eva Green wystąpi w głównej żeńskiej roli w filmie "300: Battle of Artemisia", prequelu historycznego hitu "300".

 • Eva Mendes najbardziej pożądana

  ...aktorki Megan Fox, a na trzecim znalazła się modelka Marisa Miller. Poprzednio najlepsza Katherine Heigl uplasowała się na miejscu czwartym. Pierwszą dziesiątkę dopełniły Keeley Hazell, Anne Hathaway, Alessandra Ambrosio, Scarlett Johansson, Rihanna i Kristen Bell. Zdaniem Jamesa Bassila z AskMen.com, lista pokazuje, kogo czytelnicy doceniają nie tylko za ładną twarz. "Oczywiście, świetny wygląd jest...

 • Weekend z kinem grozy

  W tym tygodniu rządzi kino grozy. Zarówno horror "Posłańcy", jak i rosyjskie s-f "Straż dzienna", czy thriller "Niepokój" - mają podnieść u widzów poziom adrenaliny. To samo dotyczy "Wiem, kto mnie zabił" z Lindsay Lohan. Na odtrutkę czeski dramat "Reguły kłamstwa" i biografia Jane Austen "Zakochana Jane".

 • Serialowe wieści zza oceanu: nowości i kasacje

  ...znanych z poprzednich. Oprócz Wentwortha Millera i Dominica Purcella w serialu ponownie zobaczymy Sarę Wayne Callies (Sara Tancredi), Amaury'ego Nolasco (Fernando Sucre), Robert Kneppera (T-Bag(...) przystało. W końcu bohaterka postanawia wyrwać się z "więzienia" w którym się znalazła i wrócić na Ziemię. Obsada: Kristen Bell, Ted Danso, William Jackson, Jameela Jamil.    Blacklist: Redemption...

 • Jennifer Lopez wręczy Oscara

  Jennifer Lopez będzie prezenterem i uhonoruje laureata jedną ze statuetek podczas ceremonii rozdania nagród Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej.

 • Kiarostami i Haneke w Cannes

  Nowe filmy laureatów Złotych Palm - Austriaka Michaela Haneke oraz Irańczyka Abbasa Kiarostamiego - znalazły się w konkursie tegorocznej edycji imprezy. Festiwal ogłosił pełna listę filmów, które rywalizować będą o Złotą Palmę.

 • Zombie triumfują w USA!

  Film "Zombieland" Rubena Fleischera został nowym liderem amerykańskiego box office'u. Ciągle świetnie radzą sobie "Klopsiki i inne zjawiska pogodowe".

Wideo na temat: kristen miller
 • Millerowie

  Film przedstawia historię handlarza marihuany, który postanawia wycofać się z interesu. Zanim jednak zakończy swoją przestępczą działalność musi wykonać swoje ostatnie duże zlecenie. Udając ojca rodziny wyjeżdżającego na wycieczkę ma za zadanie przemycić 600 kilogramów "towaru"!

 • Moneyball

  Historia Billy'ego Beane'a (Brad Pitt) - managera drużyny baseballowej Oakland Athletics, który podjął zakończoną sukcesem próbę wprowadzenia swoich zawodników na szczyt. Beane korzystał ze skomplikowanych analiz generowanych przez komputer, by planować kolejne trenerskie posunięcia. Przygotowując zespół do sezonu 2002, Billy musiał stawić czoła przygnębiającej prawdzie: jego drużyna Oakland A's ponownie straciła najlepszych graczy na rzecz dużych klubów (i świetnych zarobków). Zdecydowany...

 • Kot w butach 3D

  Znany z serii "Shrek" mistrz fechtunku Kot w Butach organizuje skok, którego celem jest kradzież mitycznej gęsi znoszącej złote jaja.