• Informacje na temat:

  kristen stewart jako dziecko

Artykuły na temat: kristen stewart jako dziecko
 • Tomasz Lis, Daniel Olbrychski, Kamil Durczok, Monika Olejnik i inni – to oni wzbudzają kontrowersje

  ...(i być może Radziu Majdan)! Czytaj dalej na następnej stronie Kristen Stewart (25 l.) nigdy nie była najbardziej lubianą aktorką w Hollywood. Chodziły słuchy, że jest niezwykle zarozumiała(...) fanaberie chorego umysłu.  Jednak ten nie zważał na negatywne opinie i w drugiej połowie 2015 roku ogłosił, że udało mu się zmienić płeć.  Od września ustalono ją jako żeńską, a imię zmieniono na...

 • "Sils Maria" : Sztuka wysoka, sztuka niska

  Aktorka w momencie kryzysu egzystencjalnego, życie w świecie rządzonym przez media, filmy o superbohaterach jako widmo zagłady, które ciąży nad prawdziwą sztuką. "Sils Maria" Oliviera Assayasa w wielu punktach przypomina "Birdmana" Alejandro Gonzáleza Ińárritu. Jest jednak dziełem mniej efekciarskim i bardziej szczerym, słowem: lepszym.

 • Oto najbogatsza para show-biznesu

  ...sukcesy jako projektantka mody. 5 mln dolarów to kwota, którą dołożyła do pokaźnych zarobków Davida Beckhama (40 mln dolarów), co wspólnie pozwoliło im zająć pozycję czwartą. Na piątym miejscu znalazł się duet aktorski znany z sagi "Zmierzch". Robert Pattinson i Kristen Stewart zarobili na "wampirzym biznesie" po 20 mln dolarów.

 • Tylko jedna świąteczna premiera

  Tylko jeden film - "Motyl. Still Alice" - z nagrodzoną Oscarem Julianne Moore w roli głównej - wchodzi w piątek, 3 kwietnia, na ekrany polskich kin. Wciąż granych jest jednak wiele innych produkcji, które warto zobaczyć, a świąteczny okres jest ku temu idealną okazją.

 • Po raz ostatni w roli wampirów

  Miliony widzów na całym świecie z zapartym tchem czekają na ostatnią filmową część "Sagi Zmierzch". Kristen Stewart i Robert Pattinson już w piątek pojawią się na ekranach polskich kin w filmie "Saga Zmierzch: Przed świtem. Częsć 2".

 • Kochanica wampira nago

  Gwiazdka "Zmierzchu" Kristen Stewart zamieniła środowisko wampirów na wyrzutków społecznych w pikantnym, niezależnym filmie, w którym odsłania prawie wszystko.

 • "W drodze": Bitnicy na ekranie

  Gutek Film, dystrybutor filmu "W drodze", udostępnił nowe fragmenty obrazu z rolami Kristen Stewart, Garretta Hedlunda i Sama Rileya. Film w reżyserii Waltera Sallesa trafi na ekrany polskich kin 14 września.

 • Dakota Fanning już dorosła

  Dakota Fanning, mimo że ma dopiero 19 lat, jest jedną z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych amerykańskich aktorek. Nazywana "złotym dzieckiem kina" ma ugruntowaną pozycję w Hollywood, a dorastanie wcale nie oznacza dla niej końca kariery. Wręcz przeciwnie.

 • Królowa jest tylko jedna?

  Z okazji Dnia Dziecka na ekranach polskich kin debiutują dwie adaptacje słynnych baśni - "Królewna Śnieżka i łowca" to mroczna wersja słynnej opowieści braci Grimm, z kolei akcja animowanego "Kopciuszka. Innej historii" rozgrywa się w świecie... Dzikiego Zachodu. Dorośli jednak powinni też znaleźć coś dla siebie.

 • Młode, zdolne i seksowne

  Mają piękne twarze i nieskazitelne figury. A jednocześnie są na tyle zdolne, że pomimo młodego wieku potrafiły już sobie wywalczyć znakomitą pozycję w Hollywood, gdzie, jak wiadomo, wybijają się jedynie nieliczni. Prezentujemy najseksowniejsze aktorki młodego pokolenia.