• Informacje na temat:

  kristen stewart news

Artykuły na temat: kristen stewart news
 • Robert Pattinson nie chciał być rozpoznany, gdy…

  Gwiazda "Zmierzchu" rozstała się z Kristen Stewart niemal rok temu i do tej pory nie umie ułożyć sobie życia.  Jeszcze niedawno głośno było o związku Pattinsona z modelką Imogen Kerr, gdy ten(...) kapelusz i starał się nie zwracać na siebie uwagi"- mówi świadek dla magazynu E! News. Pattinson z zaangażowaniem oglądał pokazy artystów, Chrisa Browna i Jamie Foxx.  Bawił się jednak świetnie nie...

 • Stewart w "Królewnie Śnieżce"?

  Kristen Stewart rozpoczęła negocjacje w sprawie występu w filmie "Snow White And The Huntsman" w reżyserii Ruperta Sandersa. Gwiazda sagi "Zmierzch" miałaby zagrać rolę tytułowej Śnieżki. Julia Roberts dostała propozycję wcielenia się w rolę Złej Królowej w innej ekranizacji baśni braci Grimm.

 • Niełatwa rola striptizerki

  Kristen Stewart, gwiazda sagi "Zmierzch", stwierdziła w wywiadzie udzielonym "MTV News", że potrafi wyzwolić się od wpływu, jaki wywierają na nią wymagające role. Ostatnio młoda gwiazda musiała wcielić się postać... striptizerki.

 • Rusza festiwal filmowy w Cannes!

  Światowa premiera filmu "Grace księżna Monaco" otworzy w środę, 14 maja, wieczorem 67. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes. Grająca główną rolę Nicole Kidman jest już na Lazurowym Wybrzeżu.

 • Sandra Bullock najlepiej zarabiającą aktorką

  Sandra Bullock uplasowała się na szczycie zestawienia najlepiej zarabiających aktorek 2014 roku sporządzonego przez wpływowy magazyn "Forbes".

 • Nowy aktor w sequelu "Zmierzchu"

  Brytyjski aktor Jamie Campbell-Bower zdradził, że wystąpi w kontynuacji filmu "Zmierzch" w roli lidera rodu wampirów Volturi - Kajusza.

 • Bezkrwisty "Księżyc w nowiu"?

  Napięcie przed kolejną odsłoną kinowej adaptacji "Zmierzchu" - "Księżyca w nowiu" cały czas rośnie. Niedawno w internecie pojawił się oficjalny trailer filmu, a przy okazji rozgorzała walka na... torsy.

 • Justin Bieber: Jak stworzyć idola?

  "Większość ludzi myśli, że zostałem przez kogoś wymyślony. Jak jakiś wyrób z fabryki" - mówi 17-letni gwiazdor muzyki pop Justin Bieber. Do kin wchodzi właśnie dokumentalny film "Nigdy nie mów nigdy", będący rodzajem muzycznej autobiografii wokalisty. Nie można traktować go inaczej, niż jak kolejny produkt sygnowany najgorętszym obecnie nazwiskiem internetu.

Wideo na temat: kristen stewart news
 • Kristen Stewart i Soko nie są już razem?!

  Kristen Stewart (26 l.) od kilku tygodni regularnie widywana była w towarzystwie francusko-polskiej piosenkarki Stephanie Sokolinski (30 l.), znanej bardziej jako Soko. Kobiety nawet w miejscach(...) humorze. Na imprezę przybył także były partner gwiazdy, Robert Pattinson, wraz z narzeczoną. Czy Kristen i Soko jeszcze do siebie wrócą? (Cover Video/x-news)

 • Saga "Zmierzch": Przed świtem - część 1

  Po wspaniałym ślubie Bella (Kristen Stewart) i Edward (Robert Pattinson) wyjeżdżają w podróż do Rio de Janeiro. Wycieczka ma być ich miesiącem miodowym. W Brazylii Bella odkrywa, że jest w ciąży. Wówczas Edward postanawia uczynić swoją żonę nieśmiertelną. Decyzja wampira, a także pojawienie się jego potomka budzi niepokój rodziny Volturi. Arystokraci wśród wampirów czują, że ich władza jest zagrożona. Postanawiają pozbyć się Belli, dziecka i przywrócić dawny porządek.

 • Królewna Śnieżka i Łowca

  Dawno, dawno temu, w odległej krainie żyła zła królowa, która poleciła swemu myśliwemu zgładzić jedyną niewiastę piękniejszą od niej samej. Nie spodziewała się jednak, że podwładny sprzeciwi się jej rozkazom i zamiast zabić Królewnę Śnieżkę... nauczy ją sztuki wojny. Niezwykłe nowe wcielenie legendarnej baśni autorstwa Ruperta Sandersa z Kristen Stewart ("Zmierzch"), Chrisem Hemsworthem ("Thor") i Charlize Theron w roli Złej Królowej. Jedna z najbardziej oczekiwanych premier roku.