• Informacje na temat:

  kroes

Artykuły na temat: kroes
 • Doutzen Kroes urodziła córeczkę!

  Modelka Doutzen Kroes (29 l.) została po raz drugi mamą! Gwiazda urodziła córeczkę.

 • Polska kinematografia a Unia

  Byłoby ostrożnie z polskiej strony, gdyby skonsultowała z Komisją Europejską ustawę o kinematografii - powiedział w czwartek Jonathan Todd, rzecznik komisarza ds. konkurencji Neelie Kroes. Polski Sejm uchwalił w środę ustawę o kinematografii, o czym KE dowiedziała się w czwartek, 19 maja, z prasy. Jak zapewnił Todd, do dyrekcji ds. konkurencji KE nie wpłynęła ze strony polskiej żadna informacja.

 • Doutzen Kroes (32 l.) i jej mąż, Sunnery James (38 l.), wybrali się wraz ze swoimi pociechami na Ibizę. Tam, jak zwykle, na każdym kroku czyhali paparazzi, którym udało się przyłapać modelkę i DJ-a na czułościach. Ładna z nich para?

 • Najbogatszą modelką jest...

  Pomimo kryzysu modelki wciąż mogą liczyć swoje zarobki w milionach dolarów. Na szczycie modowej listy płac znalazły się Brazylijka Gisele Bundchen, Niemka Heidi Klum i Brytyjka Kate Moss.

 • Gisele najlepiej zarabiającą modelką

  Doutzen Kroes (6 milionów), którą w 2005 roku magazyn "Vogue" okrzyknął "Modelką Roku". "To sprawdzone i znane nazwiska" - podsumował Bertoni.

 • Gisele Bundchen najbogatszą modelką

  Brazylijska piękność Gisele Bundchen znalazła się na szczycie listy najlepiej zarabiających modelek, którą opublikował magazyn "Forbes".

 • Supermodelki zachwycone macierzyństwem

  ...z nią jak najwięcej czasu. Bardziej też dbam o siebie, żeby móc lepiej dbać o nią" - dodaje Ambrosio. Najmłodsze mamy wśród Aniołków Victoria's Secret to Miranda Kerr i Doutzen Kroes - obie wróciły już...

 • Bundchen najbogatszą modelką

  Brazylijska piękność Gisele Bundchen znalazła się na szczycie listy najlepiej zarabiających modelek, którą opublikował magazyn "Forbes".

 • Na wybiegach moda na... starość?

  ...i Alessandry Ambrosio. Znana jako trendsetterka świata mody, Miuccia Prada też nie stroniła od starszych modelek. W jej ubraniach można było podziwiać Ambrosio, Isabelę Fontanę, Doutezen Kroes oraz Mirindę(...) chic". Szczyt miał jednak miejsce całkiem niedawno, kiedy 25-letnia Kroes i 21-letnia Coco Rocha, obie bardzo uznane w branży, wyznały, że nie otrzymują już tylu propozycji ze względu na swój wiek...

 • Hugh Grant w Parlamencie Europejskim

  Przemawiając w środę w Parlamencie Europejskim, angielski aktor Hugh Grant apelował o wprowadzenie unijnego prawa medialnego, które ograniczałoby wpływy medialnych potentatów takich jak Rupert Murdoch. Aktor padł w zeszłym roku ofiarą podsłuchów tabloidów.

Zdjęcia na temat: kroes
Wideo na temat: kroes
 • Alfie, mały wilkołak

  Film na podstawie serii książek Paula van Loon pod tym samym tytułem. Przy pełni księżyca, w siódme urodziny, Alfie (Ole Kroes) zmienia się w białego, puszystego, małego wilkołaka. W nocy chłopiec bez skrępowania wyskakuje przez okno i biegając po parku, czy ogrodzie sąsiadów wyszukuje kurczaków, kaczek i innych przysmaków. Przed wschodem słońca powraca do domu śmiertelnie zmęczony. Z obawy przed reakcją przybranych rodziców i utratą domu, postanawia utrzymać swój sekret w tajemnicy.