• Informacje na temat:

  krok dziewczyny

Artykuły na temat: krok dziewczyny
 • Wojenne dziewczyny

  ...szkoda przegapić takiej okazji. Ale dziewczyny znów muszą działać samowolnie, bo Witold akurat wyjechał. Chociaż nie mają komu zameldować o planowanej akcji, decydują się na ten krok. Pod magazyny...

 • Krzysztof Kwiatkowski: Wchodzę w to

  W "Na dobre i na złe" Krzysztof Kwiatkowski gra chirurga - Jana, który zmienia się na oczach widzów z hulaki zainteresowanego tylko imprezami w odpowiedzialnego mężczyznę. Pierwszym krokiem ku emocjonalnej stabilizacji ma być związek z Olą.

 • "Na Wspólnej": Ola o krok od śmierci!

  Porywacze sterroryzują dziewczyny bronią i każą im wsiadać do ciężarówki! Ola tylko cudem ocali swoje życie!

 • Doda o spotkaniu z Britney Spears: Wiem, jaki to stres

  Doda dopiero w dniu przylotu Britney Spears do Polski dowiedziała się, że będzie miała możliwość spotkania z gwiazdą, również prywatnie. Przed faktem bardzo się denerwowała i teraz wie już, jak czują się jej fani.

 • Pan Lotto: Kobiety mnie podrywają. To one robią pierwszy krok!

  ...w oczy i się uśmiecham. Bo nie mam sobie nic do zarzucenia. I to działa na kobiety? R.R.: - Być może, bo zdarza się, że mnie podrywają. W dzisiejszych czasach to one robią ten pierwszy krok. Zupełnie(...) jestem bardzo szczęśliwy, bo mam w domu dwie wspaniałe dziewczyny, które nie oczekują ode mnie ubrań ani biżuterii. Nie mają też nic przeciwko temu, żebyśmy spali we trójkę. To Lotka i Multisia - kotki...

 • Najlepsze teledyski 2014 roku

  Dobry klip nie tylko świetnie współgra z muzyką, ale także potrafi zaskoczyć oglądającego. Tak też jest z teledyskiem duetu Chromeo do utworu "Come Alive", który umieściliśmy w pierwszej dziesiątce zestawienia. Pozornie bardzo prosta historia ma bowiem drugie dno z manekinami w roli głównej.

 • Gwyneth Paltrow: Były mąż poprowadzi ją do ołtarza!

  Gwyneth Paltrow (45 l.) zdecydowała się na dość nietypowy krok...

 • Agata Załęcka: "Na sygnale" w Leśnej Górze

  "Na sygnale" to jedna z nowych propozycji w wiosennej ramówce TVP2. W serialu utrzymanym w stylistyce paradokumentalnej o pracy ekipy karetki pogotowia z Leśnej Góry w jedną z głównych ról wciela się Agata Załęcka. Aktorka zagra zbuntowaną dziewczynę, która otrzymuje propozycję pracy jako kierowca karetki. Na potrzeby roli Załęcka musiała przejść kurs jazdy karetką i samochodem dostawczym.

 • "Pierwsza miłość": W akcie desperacji

  Radykalna decyzja lekarzy dotycząca Sabiny wstrząśnie Karolem i sprawi, że mężczyzna zdecyduje się na szaleńczy krok.

 • Miłość, młodość, patriotyzm i... zmutowane mrówki

  Francuska komedia kryminalna "Sprawa dla dwojga", ekranizacja duńskiego komiksu "Antboy" i romantyczna komedia z Danielem Radcliffem "Słowo na M" trafiają dziś na ekrany polskich kin. Najwięcej emocji wzbudza jednak premiera "Miasta 44" Jana Komasy.

Wideo na temat: krok dziewczyny
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1610.

  Grażyna i Małgorzata zgodnie otaczają troską przebywającego w szpitalu ukochanego, czym wprawiają Tolka w osłupienie. Na prośbę Koszyka Stefan przeprowadza prywatne śledztwo. Bożena źle się czuje, a lekarz stwierdza zbyt wolne tętno u jej nienarodzonego dziecka. Podczas kolejnego spotkania z Angelą Kajtek próbuje posunąć się krok dalej niż tylko pocałunki. Napotyka na opór dziewczyny, która

Dyskusje na temat: krok dziewczyny